Likarni UA

Кращі засоби з аптеки для відбілювання зубів

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.50 (1 Голос)

Багато хто стикається з проблемою потемніння і пожовтіння зубів. Ця проблема змушує людей стримувати посмішки, сковує емоції. Щоб розібратися з цією бідою, доводиться шукати відбілюючі засоби для зубів.

В аптеці представлений широкий вибір препаратів, тільки яке з засобів справді допоможе? Необхідно вивчити склад і особливості застосування кожного медикаментозного засобу, а потім не забути порівняти їх за вартістю. Однак на початку слід розібратися, чому жовтіють зуби.

Основні причини пожовтіння емалі на зубах

Основні причини зміни кольору зубів такі:

 • Куріння. Мабуть, найпоширеніша причина. З-за осадження смол емаль на зубах спочатку жовтіє, а після темніє.
 • Пігменти їжі. Все, що потрапляє в порожнину рота, впливає на зуби. Найчастіше вживана їжа містить пігменти, що змінюють колір емалі (буряк, міцний чай або каву, ягоди тощо). Зазвичай щоденний туалет рота допомагає справлятися з цією причиною.
 • Карієс. Порушення емалі (а в подальшому і нижчих структур), що виявляється на зубах темними крапками.
 • Травми. В результаті пошкодження судинно-нервового пучка зуб може чорніти.
 • Основні відбілюючі засоби для зубів, пропоновані аптеками

  В інтернеті багато порад з відбілювання зубів в домашніх умовах. І вони користуються великою популярністю, адже багато хочуть бути схожі на відомих медійних особистостей, акторів або моделей.

  Кращі засоби з аптеки для відбілювання зубів

  Олівець для відбілювання зубів

  Для відбілювання зубної емалі можна використовувати і народні засоби, а от для збереження здоров'я зубів все ж краще користуватися відбілюючими засобами, які продаються в аптеках.

  Олівець для відбілювання зубів

  Олівець для відбілювання зубів – засіб домашнього користування, яке придбало велику популярність останнім часом за рахунок своєї простоти, компактності та ефективності.

  Діючі речовини – перекис водню перекис карбаміду у співвідношенні 3 до 1. Таке співвідношення вважається оптимальним – добре відбілює зуби, намагаючись не пошкодити їх.

  Найчастіше до складу додають сечовину. Вона створює додатковий захист від дії перекису. В результаті хімічних взаємодій перекис розпадається, і емаль отримує активний кисень.

  Приблизна вартість олівця — 1500 рублів.

  Кращі засоби з аптеки для відбілювання зубів

  Олівець для відбілювання зубів

  Гель для відбілювання зубів

  Одним з найбільш безпечних медикаментозних засобів відбілювання емалі на зубах вважається спеціальний гель з пероксидом карбаміду. Середня вартість такого препарату — 150 рублів. В складі все та ж перекис карбаміду.

  Застосовують гель 2 рази в день – вранці і ввечері, по 20 хвилин протягом 2 тижнів.

  З гелем часто продають спеціальні капи для простоти використання. При нестандартному прикусі замовляють індивідуальні капи.

  Смужки для відбілювання зубів

  Нещодавно відбілюючі засоби для зубів в аптеці поповнилися смужками. Виробники відбілюючих смужок рекомендують користуватися ними не більше 10-14 днів. Для отримання ефекту смужки прикладають до зубів 2 рази на день на 30 хвилин кожен раз.

  До недоліків можна віднести велику вартість (у середньому — 3000 рублів за упаковку) і відчуття печіння на яснах, коли доводиться тримати 30 хвилин смужки на зубах.

  Кращі засоби з аптеки для відбілювання зубів

  Смужки для відбілювання зубів

  Відбілюючі зубні пасти

  І найпоширенішим засобом є зубні пасти з ефектом відбілювання. Купити подібні пасти можна практично в будь-якому магазині або аптеці.

  В склад входить який-небудь абразивну речовину, частково проникає в емаль і відбілюючий її верхній шар. Хоч і концентрація таких речовин у відбілюючих засобі незначна, не рекомендується чистити зуби пастами з подібним ефектом більше двох разів на тиждень.

  Середня вартість відбілюючих паст становить 200 рублів. Дешево і сердито.

  Можливо, вам буде цікаво дізнатися про народні засоби відбілювання зубів і чи варто їх застосовувати.

  Вся правда про відбілювання зубів в домашніх умовах

  Всі хочуть мати білосніжну голлівудську усмішку, тому багато перепробували вже десятки різних способів відбілювання. Однак, наскільки безпечна така процедура? І чи можливо взагалі відбілити зуби до цього сніжного відтінку в домашніх умовах? А може бути правильніше використовувати медикаментозні відбілюючі засоби для зубів, куплені в аптеці?

  Як відомо, палітра здорових зубів може коливатися від жовтуватого до сіруватого кольору. Від чого залежить відтінок зуба?

  Кращі засоби з аптеки для відбілювання зубів

  Під прозорою емаллю зуба знаходиться дентин, колір якого кілька темніше

  Видима частина складається з зовнішньої емалі, приховує дентин – основу зуба, тверду тканину. Емаль прозора, а дентин має колір. Чим вона тонша, тим видніше тверда тканина, а відповідно і темніше відтінок зуба. Цей колір залежить від генетики, віку та інших факторів.

  Виходить, що звичайна чищення зубів не може вибілити дентин, який надійно захищений емаллю. Зате це під силу хімічних речовин, найвідомішим з яких є перекис водню. Саме її використовують професійні стоматологи для відбілювання зубів клієнта.

  Також існує чимало методів освітлення дентину і в домашніх умовах. Розберемо три найпопулярніших.

  Відбілюючі пасти, куплені в аптеці

  Таких відбілюючих засобів (паст для зубів) зараз досить і в магазинах, і в аптеці. З гранулами, додатковими компонентами, різними ефектами та іншими речовинами. Вся інформація про це міститься на упаковці.

  Якщо уважно вивчити склад деяких відбілюючих паст, можна помітити, що перекису водню там взагалі немає. Проте вони містять абразивні частинки, поліруючі емаль зубів немов наждачний папір. Зовнішній наліт вони зможуть прибрати, але цього освітлення хоча б на тон не додадуть.

  Кращі засоби з аптеки для відбілювання зубів

  Відбілююча зубна паста

  При інтенсивному використанні таких складів емаль в буквальному сенсі зношується – стирається, стоншується. З цієї причини зуби стають чутливішими до продуктів різної температури і кислотності. Плюс до всього, через тонку емаль, дентин буде видніше ще більше. Тому зловживати цими коштами не можна.

  Якщо і користуватися такою зубною пастою, то лише іноді. Як було відмічено вище, не більше 2 разів на тиждень.

  Експерти і стоматологи дають таку оцінку відбілюючим паст: вони не здатні надати посмішці білосніжності, але можуть повернути зубам первинний (природний) відтінок.

  Народні засоби

  На відміну від відбілюючих засобів для зубів в аптеці, досить часто люди воліють народні рецепти відбілювання зубів. В Інтернеті повно рад, автори яких запевняють, що зуби цілком можливо зробити в домашніх умовах за допомогою простих засобів. Найчастіше згадуються крейда, вугілля активоване, сода, лимонний сік і розчин перекису водню.

  Тверді речовини (крейда, вугілля і сода) не містять перекису водню, а впливають на емаль точно так само, як абразивні частинки зі згаданих паст. Після тривалого застосування таких засобів чутливість зубів гарантована, а ось відбілити їх зсередини вони, на жаль, точно не зможуть.

  Кращі засоби з аптеки для відбілювання зубів

  Перекис водню і лимон, за відгуками, не ефективні у відбілюванні зубів

  А як же без перекису водню

  Готовий розчин перекису водню, що продається в кожній аптеці, також із завданням не справляється. Концентрація його настільки низька, що цього недостатньо для зміни кольору дентину.

  Якщо довго полоскати зуби розчином або по кілька хвилин тримати його в роті, можна пошкодити слизові оболонки порожнини рота і навіть отримати хімічний опік. Тому не варто зловживати цим.

  Всюдисущий лимон

  Як виявилося, не може якісно відбілити зуби і лимон. Крім того, цей цитрус містить агресивну лимонну кислоту, деминерализующую емаль, що в свою чергу провокує виникнення карієсу.

  Напівпрофесійні відбілюючі засоби для зубів

  В аптеці, або ж у стоматологів, можна придбати спеціальні гелі. Ними наповнюють капу і надягають її на ніч. Також до зубів приклеюють відбілюючі смужки, і в них дійсно є перекис водню. Причому в оптимальній концентрації, достатньої для освітлення дентину.

  Кращі засоби з аптеки для відбілювання зубів

  Відбілюючий гель

  Перекис легко проходить емаль, добирається до дентину і знищує все забарвлені ділянки, які зустрічаються на шляху. Але це досить агресивна речовина, про що забувати не можна.

  Перед використанням напівпрофесійних засобів бажано проконсультуватися зі стоматологом. А ще слід уважніше вивчити прикладену інструкцію і дотримуватись всіх рекомендацій по застосуванню.

  Але, на жаль, і він в силу високої концентрації діючої речовини (10% і більше) негативно впливає на зубну емаль. Змінюється її мінеральна структура, знижується міцність, вона перестає бути надійним захистом для зуба.

  Сьогодні ми розглянули найпопулярніші домашні та професійні засоби для відбілювання зубів. Який засіб підійде саме вам і як його застосовувати, краще всього дізнатися у досвідченого стоматолога, тому що професійну консультацію можна отримати тільки у нього.

  А щоб прямо зараз дізнатися, наскільки ефективна в лікуванні раку сода (відгуки та рецепт), перейдіть за цим посиланням.

  Будьте здорові! Відео про відбілювання зубів в домашніх умовах, а також про відбілюючих зубних пастах

  Які є аптечні засоби для відбілювання зубів, ви дізнаєтеся, подивившись цей відеоролик

  Відео про народні засоби відбілювання зубів


  Читайте також в рубриці «Здоров'я»

  Фіто чаї для очищення організму. Користь чаю

  Фіто чаї для очищення організму. Користь чаю

  Сьогодні поговоримо про те, як очистити свій організм за допомогою...

  Як схуднути без шкоди для здоров'я?

  Як схуднути без шкоди для здоров'я?

  Дане питання дуже актуальне в даний час. Багато хто хоче...

  Огіркова дієта. Відгуки та результати. Фото

  Огіркова дієта. Відгуки та результати. Фото

  Безліч жінок зі всього світу кожен день знаходяться в гонитві...

  Сміхотерапія. Приклади вправ. Як підняти настрій

  Сміхотерапія. Приклади вправ. Як підняти настрій

  «SMILE!» — «Посміхайтеся!» — безліч табличок з таким закликом висить...

  загрузка...


загрузка...

ТОП-10 по темі:

Токсини в організмі — симптоми

Токсини в організмі — симптоми

Організм будь-якої людини піддається інтоксикації...

Як спровокувати місячні

Як спровокувати місячні

Як спровокувати місячні, і чи...

Чим лікувати заїди в куточках гу…

Чим лікувати заїди в куточках губ терміново

Заїди в куточках губ —...

Як перервати вагітність на ранні…

Як перервати вагітність на ранніх термінах

Невтішна медична статистика стверджує, що...

Скільки калорій потрібно в день,…

Скільки калорій потрібно в день, щоб схуднути

Сьогодні ми будемо рахувати калорії...

Що робити, якщо ви захрипли або …

Що робити, якщо ви захрипли або пропав голос?

Якщо пропав голос? Перш за...

Високий тиск - що робити?

Високий тиск - що робити?

Основна причина високого тиску -...

Навіщо і як потрібно вживати льо…

Навіщо і як потрібно вживати льон?

Ще з давнини лляне насіння...

Як лікувати нігті на руках, якщо…

Як лікувати нігті на руках, якщо вони відходять від шкіри

Проблему відшарування нігтя можна вирішити...

Вітрянка у дітей

Вітрянка у дітей

Всі батьки дуже переживають, коли...