Як гладити (прасувати) чоловічі сорочки?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)
Як гладити (прасувати) чоловічі сорочки?Чоловік зовсім не зобов'язаний все вміти. Навіть якщо руки у нього ростуть з належного місця. Ні, звичайно, виносити відро для сміття на вулицю - це святий обов'язок чоловіка. Сімейного - в першу чергу. Помити посуд - це теж куди не йшло. Якщо, звичайно, душевно попросять. Але ось погладити що-небудь, особливо сорочку, це вже несерйозно. Це, по суті, подвиг, на який наважиться не кожен чоловік. Оскільки справа ця зовсім не проста ...

Знання правил - запорука успіху

Без знання правил будь-яка справа буде валитися у вас з рук. Бо успіх будь-якого починання базується на знанні правил.
Подібна ситуація спостерігається і в сфері прасування сорочок. Якщо ви погладите свою сорочку, не вміючи, то якою б вона не була дорогою і модною, випрасуваною вона буде лише в окремих місцях, гладячи одну її частину, ви будете м'яти іншу. І ви знову потрапите в незручну ситуацію, оскільки акуратність людини визначається, в тому числі, чистотою і випрасуваною його сорочкою.

Сорочки супроводжують нас усе життя, з пелюшок і до самої останньої години. Деякі навіть народжуються в сорочках. Тому знати, як гладити сорочку, просто необхідно всім і кожному, починаючи з домогосподарки і закінчуючи самим закоренілим холостяком, задоволеним своїм статусом.

Як гладити чоловічу сорочку

Правила, в загальному, не складні. І укладені вони у певних прийомах і чіткої послідовності прасування різних частин сорочки.

Комір. Все починається з коміра чоловічої сорочки. Цю операцію ніяк не можна відкладати на потім, оскільки, якщо гладити комір сорочки в іншій черговості, то обов'язково помнеться те, що було вигладжено до нього. Ну, а якщо гладити комір в останню чергу, то неодмінно буде зім'ята вже відпрасована спинка сорочки, а, можливо, і рукава.

Так що починаємо гладити чоловічу сорочку неодмінно з коміра, причому з виворітного його боку. Потім у коміра прасується його лицьова частина. Звертаю увагу читачів, що рухи праски повинні бути спрямовані від кутів коміра до його центру, щоб на самій видній частині коміра- його кутах - не утворилися складочки і зморшки. Звичайно, тепер на внутрішній стороні коміра з'являться зморшки. Але давайте не ускладнювати собі життя і не звертати на це уваги.

Згин коміра краще не гладити: нехай він згинається природним шляхом, більш для вас зручним і комфортним, а не наперед заданим.

Манжети. Після коміра гладяться манжети сорочки. Як і комір , вони весь час на виду, тому гладити їх належить з особливою ретельністю. Напевно, ви вже зрозуміли, що спочатку прасується виворіт манжет, а потім - лицьова частина.

Рукава. Від манжет носик праски піднімається в напрямку плечей. Рукава ретельно пропрасовуються в напрямку від центральної частини до країв.
Якщо ваша прасувальна дошка має спеціальну поличку-«рукав», обов'язково використовуйте її при прасуванні чоловічої сорочки, що зробить цей процес трохи простішим і комфортнішим. Стрілки на рукавах зовсім не обов'язкові, це не штанини брюк.

Спинка сорочки. Гладити спинку чоловічої сорочки слід від плечей вниз. У порівнянні з прасуванням інших частин сорочки, спинку гладити - одне задоволення. Коли я вперше гладив свою сорочку і дійшов до спинки, то випробував невимовне полегшення і навіть знайшов упевненість, оскільки праска ковзала по рівній поверхні легко і вільно, залишаючи за собою ідеально рівну поверхню. Так, рухаючи сорочку по дошці, я, згідно з правилами, вигладив всю спинку від шва, що розділяє спинку і поличку до іншого такого ж шва. І підійшов до передньої частини сорочки ...

Передня частина. Полички сорочки є її передня частина. Їй, як коміру і манжетам, також належить приділити вельми пильну увагу.
На сорочці поличок, як відомо, дві. Одна - не настільки складна в плані прасування, бо на ній петлі, а ось інша. Її слід пропрасовувати дуже акуратно, проходячи носиком праски між гудзиками, щоб виключити складки. Саме на цій операції прасування я обпік собі пальці, намагаючись розтягнути відстань між гудзиками, щоб пропрасувати їх ретельніше. Після чого процес гладіння став мені ненависний, чим, по правді кажучи, є і по сей день.

Ось, власне, і все. Так, після того, як сорочка випрасувана, треба повісити її на плічка. Нехай охолоне.

Що ще корисно знати

Оскільки суху сорочку, та ще міцно пом'яту випрасувати не просто, та й прасування такого надовго не вистачить, сорочку перед прасуванням належить зволожити водою. Краще з пульверизатора. Виключенням з цього правила будуть сорочки з натурального шовку та віскози, які належить гладити без зволоження, але з парою і через вологу і тонку бавовняну тканину. Не варто бризкати водою і сорочку зі штучного шовку, інакше на ній можуть залишитися плями.
Сорочки темних відтінків і з вишивкою краще гладити з вивороту.

Головний інструмент, праска, повинна мати антипригарне покриття і парогенератор з температурним регулятором, оскільки температура для прасування кожного виду тканини своя. Треба тільки встановити терморегулятор праски у відповідне положення.

Звичайно, з першого разу якісно вигладити сорочку може і не вийти. Але з часом ви неодмінно навчитеся. Навчилися ж ви мити посуд і виносити відро для сміття?!

Ще один спосіб, як можна прасувати сорочку, рекомендуємо переглянути на відео:
Читайте також в рубриці «Як зробити»

Як обшити веранду

Як обшити веранду

В основному проекти приватних будинків включають в себе веранду. Веранди...

Як дешево побудувати будинок

Як дешево побудувати будинок

Кожен господар, який вирішив побудувати будинок, стикається з низкою непростих...

Чотири способи, як позбутися «домашніх» комах

Чотири способи, як позбутися «домашніх» комах

У вашій квартирі оселилися моль, таргани або мурашки і не...

Как интерактивные проекторы и доски помогают в учебе

Как интерактивные проекторы и доски помогают в учебе

Развитие современных технологий серьезным образом повлияло на то, что школы...

загрузка...


загрузка...

ТОП-10 по темі:

Як навчитися вишивати хрестиком

Як навчитися вишивати хрестиком

Серед усіх видів вишивки техніка...

Як зробити новорічні прикраси та…

Як зробити новорічні прикраси та іграшки на ялинку своїми руками

Кожна новорічна іграшка - це...

Як варити мило в домашніх умовах…

Як варити мило в домашніх умовах: рецепти і відео урок

Для того, щоб зробити мило...

10 способів як зробити селфі

10 способів як зробити селфі

Хайлайтер, фільтр, дистанційне керування, кращий...

Як зробити водяну баню?

Як зробити водяну баню?

Водяна баня (не турецька) -...

Як зробити ремонт квартири в нов…

Як зробити ремонт квартири в новобудові?

Якщо ви стали щасливим власником...

Як зробити ремонт маленької кухн…

Як зробити ремонт маленької кухні?

Як зробити ремонт маленької кухні...

Як зробити шорти своїми руками

Як зробити шорти своїми руками

"Легким рухом руки брюки перетворюються...

Як гладити (прасувати) чоловічі …

Як гладити (прасувати) чоловічі сорочки?

Чоловік зовсім не зобов'язаний все...