Ремонт квартири. З чого почати

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)

Ремонт квартири. З чого початиІ так, ви зважилися! Пора щось міняти, час прийшов. Відразу виникає купа питань.

Як підійти до ремонту квартири? З чого почати? Де взяти ідеї? І чи вистачить коштів?

Природно, починати потрібно з дизайну. Якщо у вас вже сформувалися ідеї на цей рахунок, можете переходити до наступного пункту.

Отже, з чого почати ремонт квартири. Якщо ідей немає, або вони не оформилися досить чітко, спробуйте згадати. Все що ви бачили в гостях, у друзів і родичів. Подивіться в журналах по дизайну інтер'єрів, попросіть допомогти когось із знайомих, хто розбирається у дизайні.

Нарешті ви можете замовити варіанти дизайну у професіонала.

Це дорого, але зате зручно і якісно, ​​якщо дизайнер «правильний», він розробить проект, а не просто малюнки. Майстрам з ремонту і обробки квартир тоді легше буде втілити найбільш точно цю ідею в результат.

Ну, ось, нарешті, тим чи іншим способом ми вирішили проблему. Дизайн-проект готовий! Принаймні, у вас в голові.

Переходимо до наступного кроку. Чи вистачить коштів?

Для цього необхідно скласти кошторис - включає в себе кількість і вартість усіх матеріалів, в тому числі і допоміжних (вирівнюючі суміші, наливні підлоги, шпаклівки, плитковий і шпалерний клеї тощо.) Це складний процес. Його теж краще довірити професіоналові. Можна запросити майстра з ремонту і обробки квартир і попросити його скласти кошторис, зрозуміло, заплативши йому за послугу і пообіцявши йому підряд. А краще якщо він складе два-три кошториси на випадок нестачі коштів (більш економні, і менш амбітні проекти). Можете скористатися довідковою інформацією з інтернету і скласти кошторис самі. У мережі досить програм по складанню кошторису.

Тепер переходимо до третього кроку. Пошук підрядника. Що тут головне? Природно, будь-який замовник хоче знайти кращого підрядника, якому міг би довірити все, в тому числі і закупівлю, доставку матеріалів. Включаючи і фінансові питання. Та ще й щоб вартість послуг становила ринковий мінімум. Законне бажання, але практично не здійсненне. Тому треба шукати компроміс, і не слухати байки, про те що у когось був майстер, ну просто супер! Зробив все акуратно, кожен день прибирав за собою, виносив сміття, і майже нічого не взяв за роботу, та ще безкоштовно виконав ряд додаткових робіт. Мені часто замовники розповідають такі історії. Іноді це буває правдою, наприклад, коли майстер запив або захворів, а всі ці преференції є неустойка. Але. Пробачте. Бога ради, за розвінчання красивої легенди. Повернемося, до реальності.

Як все ж знайти підрядника? На що потрібно звернути увагу в першу чергу. Природно головне - це професіоналізм! Але чимале значення має й ціна. Як я писав раніше, ніхто вище за ринок ціну не назве. Хіба тільки нахаба, який скористався своїм шармом і своєю діловитістю, а також вашим незнанням ринку послуг з ремонту квартир і вашою довірливістю. Але і нижче за ринок поважаючий себе, досвідчений і тямущий майстер - працювати не буде! За винятком особливих обставин заздалегідь обговорених у договорі. Наприклад, якщо він розділився з напарником і у нього залишилася, лише половина інструменту. Якщо він за пристойну знижку попросить вас допомогти йому в придбанні оснащення в рахунок майбутньої оплати.

Ще бувають випадки, коли майстрові терміново потрібні гроші, і він просить аванс, на початковому етапі роботи, природно за пристойну знижку. В цьому випадку, якщо ви йому довіряєте, і він гарно себе зарекомендував, можете піти на зустріч, але обов'язково задокументуйте це питання.

Кращим способом вибору підрядника є рекомендація друзів, знайомих. Але не завжди виходить запросити тих, кого вам порадили, адже майстри можуть бути надовго зайняті.

Швидше за все вам доведеться наймати майстра наосліп, на свій страх і ризик.

Запросіть для ознайомлення з обсягом робіт, по черзі кілька майстрів. Так ви можете порівняти їх особисті та професійні якості. Як це зробити? За якими критеріями оцінювати?

Перш за все, досвідчений фахівець - веде себе не сковано. Впевнено, швидко і чітко відповідає на питання. Не робить багато вимірів, так як знає з досвіду розміри всіх типових квартир.

Сміливо й аргументовано заперечує вам, якщо ви в цілях здешевлення проекту, просите скоротити деякі операції, наприклад шпаклівку під шпалери, чого робити не рекомендується.

Не маловажно, щоб майстер при всіх своїх професійних якостях був людиною відповідальною і совісною. Як це визначити - не підкаже ніхто, хіба тільки професійний психолог. Тут вам доведеться використовувати свій життєвий досвід. Запросіть на чай друзів і знайомих. Наче на момент зустрічі до вас несподівано прийшли гості. Нехай і вони допоможуть вам скласти думку про особисті якості та порядності претендента. Ну і наостанок не потрібно забувати про прибирання після ремонту. 

Ну ось і все, чим я хотів поділитися з вами, шановний потенційний замовник. Сподіваюся, моя стаття, допоможе вам! Вдалого ремонту!


Читайте також в рубриці «Як зробити»

Як з сумного свята зробити неординарне свято?

Як з сумного свята зробити неординарне свято?

Давним-давно В. Миколаїв заспівав пісню про День народження. Вона запам'яталася...

Ремонт квартири. З чого почати

Ремонт квартири. З чого почати

І так, ви зважилися! Пора щось міняти, час прийшов. Відразу...

Ремонт стін своїми руками

Ремонт стін своїми руками

Яка б не була у вас квартира: куплена або орендована,...

Як зробити ремонт квартири в новобудові?

Як зробити ремонт квартири в новобудові?

Якщо ви стали щасливим власником квартири в новобудові, то попереду...

загрузка...


загрузка...

ТОП-10 по темі:

Як навчитися вишивати хрестиком

Як навчитися вишивати хрестиком

Серед усіх видів вишивки техніка...

Як зробити новорічні прикраси та…

Як зробити новорічні прикраси та іграшки на ялинку своїми руками

Кожна новорічна іграшка - це...

Як варити мило в домашніх умовах…

Як варити мило в домашніх умовах: рецепти і відео урок

Для того, щоб зробити мило...

10 способів як зробити селфі

10 способів як зробити селфі

Хайлайтер, фільтр, дистанційне керування, кращий...

Як зробити водяну баню?

Як зробити водяну баню?

Водяна баня (не турецька) -...

Як зробити ремонт квартири в нов…

Як зробити ремонт квартири в новобудові?

Якщо ви стали щасливим власником...

Як зробити ремонт маленької кухн…

Як зробити ремонт маленької кухні?

Як зробити ремонт маленької кухні...

Як зробити шорти своїми руками

Як зробити шорти своїми руками

"Легким рухом руки брюки перетворюються...

Як гладити (прасувати) чоловічі …

Як гладити (прасувати) чоловічі сорочки?

Чоловік зовсім не зобов'язаний все...