Як вибрати іграшку для дитини

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (1 Голос)
Як вибрати іграшку для дитиниРозвиток індустрії дитячих іграшок сприяв тому, що на сьогоднішній день на полицях магазинів ми можемо побачити величезний асортимент різноманітної дитячої продукції. 

З одного боку, це є безсумнівним плюсом, тому що дозволяє нам вибрати найкращі іграшки для розвитку наших дітей, але, з іншого боку, настільки широкий перелік ускладнює процес вибору у багатьох батьків, в результаті чого вони, найчастіше, вибирають не саму відповідну іграшку для дитини конкретного віку, так як даний вибір іде від внутрішніх імпульсів і переваг самих батьків.

До покупки тієї або іншої іграшки для свого чада необхідно підходити не менш відповідально, ніж до вибору, наприклад, зимового взуття або куртки, тобто з усією відповідальністю. Адже будь-які іграшки , так чи інакше, але впливають на процес розвитку малюка. Якщо ви в чомусь сумніваєтеся, то краще за все зверніться до продавця-консультанта і дізнайтеся, що дана гра розвиває, чи підходить вона для дитини певного віку і чи буде вона йому корисною. Обов'язково звертайте увагу на безпеку, де з цією грою можна грати.

Однак не всі іграшки повинні надавати інтелектуальний розвиток для дитини - це ж дитинство. Тому крім конструкторів, кубиків і пазлів повинні обов'язково бути машинки, солдатики і ведмедики. У маленькому віці немає чіткого поділу іграшок на «для хлопчиків» і «для дівчаток». Але з дорослішанням вашого чада даний поділ буде ставати все більш очевидним. Для дівчат типовими іграшками є лялечки, набори меблів, посуду. При цьому перевага віддається рожевим, жовтим та іншим світлим тонам. З ніжними і красивими дитячими іграшками для дівчаток ваша донька буде щаслива! Різні ж солдатики, динозаври та машинки - це ігри для хлопчиків.

В окрему групу також виділяються іграшки для фізичного розвитку дитини. Сюди відносяться м'ячі, качалки, гумки і обручі. Дані іграшки дуже важливі, тому що ваша дитина з дитинства буде привчатися до активного відпочинку, а спорт, як мовиться, є запорукою міцного здоров'я. Коли ви опинитеся в магазині дитячих товарів, наприклад тут: http://babadu.ru/store/vendor/injusa/, то гарненько подумайте, яких іграшок вам не вистачає, так як машинок, м'ячиків і пазлів повинно бути у дитини в рівній кількості. Не варто йти за принципом: більше означає краще. Це стосується як розмірів іграшок, так і їх кількості. Якщо ви купите маляті м'якого ведмедя, який буде вище його на голову, то він навряд чи зможе з ним грати, і він стане черговим пилозбірником у вашій квартирі. Завалювати дитину великою кількістю ігор також не варто, так як вона не знатиме, чому саме віддати перевагу, і вони незабаром їй зовсім набриднуть.

Вибираючи іграшку, не варто випускати з уваги і виробника. Хоч репутація китайських товарів і виправилася за останній час, але їхні товари на ринку дитячих іграшок все ще займають далеко не перші місця. Претензій багато: крихкість, нерівні краї, токсичні барвники. Подібні іграшки можуть викликати алергію у дитини або зовсім травмувати.

Намагайтеся прислухатися до думки своїх дітей. На перший погляд вам може здатися, що дана м'яка іграшка страшніше будь-яких інших в усьому магазині, але, можливо, саме з нею дитина гратиметься багато років, не бажаючи бачити якихось інших тигрів або ведмедиків. Не забувайте, що дитині не потрібно побільше, а потрібно тільки найнеобхідніше. Іграшка повинна бути для неї зрозумілою. Не варто віддавати перевагу іграшкам, що поєднують в собі виконання декількох функцій, наприклад, розвиваючу і розважальну, інакше вони не виконають ні одну з них.

Читайте також в рубриці «Як вибрати»

Як вибрати дитячу шапку?

Як вибрати дитячу шапку?

Кожен батько щодня турбується про здоров'я своєї дитини взимку, і...

Як правильно вибрати розетку

Як правильно вибрати розетку

Ми живемо в часи технологій. Мобільні телефони, кавоварки, кухонні комбайни,...

Вибираємо тканину для постільної білизни

Вибираємо тканину для постільної білизни

Вибір постільної білизни не просте завдання. Величезний асортимент, який є...

Що подарувати коханій на 8 березня?

Що подарувати коханій на 8 березня?

О, Боже! Цей день знову наближається! Знову суєта, вибір подарунка,...

загрузка...


загрузка...

ТОП-10 по темі:

Подарунки на новосілля

Подарунки на новосілля

Закінчення ремонту або переїзд на...

Як вибрати сендвіч панелі для бу…

Як вибрати сендвіч панелі для будівництва

Сендвіч панелі є універсальним продуктом,...

Вибираємо тканину для постільної…

Вибираємо тканину для постільної білизни

Вибір постільної білизни не просте...

Що подарувати дитині на 6 років?

Що подарувати дитині на 6 років?

Шестирічні діти все ще зберігають...

Як вибрати масажний стіл?

Як вибрати масажний стіл?

Для тих, хто вирішив займатися...

Що можна подарувати дитині?

Що можна подарувати дитині?

Що подарувати на день народження?...

Вибираємо газову плиту для дому

Вибираємо газову плиту для дому

При будівництві нових будинків в...

Що подарувати мамі на День матер…

Що подарувати мамі на День матері?

День матері - це особливе...

Як вибрати пилосос (порохотяг)?

Як вибрати пилосос (порохотяг)?

Нещодавно пилосос «відзначив» день народження...

Варильна панель як ідеальна альт…

Варильна панель як ідеальна альтернатива газовій плиті

І якщо ще кілька десятиліть...