Як вибрати телефон з підтримкою декількох сім-карт?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)

телефон з підтримкою декількох сім-картТелефонами з двома сім-картами на сьогоднішній день нікого не здивуєш. Чи знаєте ви, що існують телефони з підтримкою трьох сім-карт? А скільки карток, по-вашому, має бути в телефоні? Може, чотири? Не дивуйтеся, виявляється, і такі є!

Самий «старий дідусь» серед телефонів з підтримкою двох сімок, згадка про яку вдалося знайти - Benefon Twin, що випускався фінською фірмою Benefon ще в далекому 2000 році.

Незалежно від кількості карток, які можна вкласти в телефон, роблять їх і у вигляді моноблоків, і у вигляді слайдерів. З звичними кнопками і з сенсорними екранами. Раніше виробництво таких трубок було прерогативою китайців, а зараз і такі бренди, як Samsung, NOKIA, LG, Philips, Highscreen, Gigabyte, вивели на ринок свої моделі.

Хотілося б зупинитися на технічних деталях, залишивши за бортом скрупульозне вивчення вигоди, яку приносять мультисімочні телефони власникам, так само як і питання впливу випромінювання на організм.

Розглянемо класифікацію телефонів з підтримкою мультисімок за основними параметрами.

За кількістю підтримуваних сім-карт:
  - двох-сімочні;
  - трьох-сімочні;
  - чотирьох-сімочні.

Телефонів з підтримкою більше чотирьох сім-карт знайти не вдалося. При цьому здебільшого телефони ці призначені для роботи в мережі GSM. Винятком є ​​такі телефони, як Samsung S3370, Anycool GC779 і ZTE H520, що поєднують в собі радіомодулі стандартів GSM і 3G.

За кількістю радіомодулів:

  - з одним радіомодулем;
  - з кількома.

Перша категорія телефонів використовує один радіомодуль для забезпечення роботи всіх сім-карт в режимі очікування. Під час розмови дзвінок на іншу сімку неможливий. При наявності декількох радіомодулів сім-карти знаходяться на зв'язку незалежно один від одного. Кажуть, два модуля ставили на перші DUOSи від Samsung. Сьогодні один з таких телефонів - LG GX300. Більшість телефонів комплектуються одним радіомодулем.

По наявності операційної системи:
  - телефони;
  - смартфони.

Мабуть, все. Продовжувати класифікацію далі і говорити про інші параметри, що характеризують будь-який телефон, сенсу немає.

В цілому, ціни в інтернеті - від 35 доларів США. Найдешевший - кнопковий, з крихітним екраном і мінімумом функцій. Далі - більше. Більше можливостей, але й ціни вищі, приблизно від 100 до 150 доларів.

Найцікавіші з таких апаратів, безперечно, смартфони. І не тому, що за ними - майбутнє. А тому, що вони надають дійсно широкий спектр можливостей та налаштувань. Безліч «noname» смартфонів на базі Android випускають в Китаї, і в більшості - це телефони з сенсорним дисплеєм.

У тих, що простіше - маленькі екрани з невисоким розширенням (240х400 або 240х320). У тих, що «крутіші», розширення пристойніше - 320х480 і навіть 480х800. Також турботливі китайці оснащують свої моделі камерами, Wi-Fi і навіть ТВ-тюнерами. Основні проблеми китайських смартфонів - досить слабкі процесори і камери, а також відсутність підтримки деяких приємних функцій, як 3D прискорення і згладжування.

Але не китайцями єдиними ... На ринку представлені і смартфони від більш серйозних виробників з тією ж Android - Gigabyte GSmart G1345 і Highscreen Cosmo Duo, нічим східним конкурентам не поступаються. При цьому вони відрізняються в кращий бік обчислювальною здатністю процесора і камерою. А ще якістю і надійністю. Але суперечки про дешевих «китайців» і недорогих фірмових телефонів - вже інша історія.

Телефони з кількома сім-картами потрібні, щоб платити менше, а говорити більше. По суті, в цьому зацікавлений кожен з нас. Зовсім не агітую купувати мультисімочний телефон, хоча думки про другу картку все частіше приходять в голову. Саме зручність і певна економія при користуванні послугами різних операторів робить мультисімочні телефони і смартфони все більш звичним елементом нашого повсякденного життя.


Читайте також в рубриці «Як вибрати»

Вибираємо надувний човен

Вибираємо надувний човен

Надувний човен - оптимальний варіант для тих, у кого немає...

Как купить дешевые билеты на самолет: полезные советы

Как купить дешевые билеты на самолет: полезные советы

Самолет – самый комфортный способ совершения переездов. Он намного более...

Як вибрати шкільний рюкзак?

Як вибрати шкільний рюкзак?

Купівля шкільного рюкзака у батьків за значимістю стоїть на почесному...

Надувні човни ПВХ. Секрети вибору

Надувні човни ПВХ. Секрети вибору

На риболовлі часто приходить думка: "Як було б добре заплисти...

загрузка...


загрузка...

ТОП-10 по темі:

Подарунки на новосілля

Подарунки на новосілля

Закінчення ремонту або переїзд на...

Як вибрати сендвіч панелі для бу…

Як вибрати сендвіч панелі для будівництва

Сендвіч панелі є універсальним продуктом,...

Вибираємо тканину для постільної…

Вибираємо тканину для постільної білизни

Вибір постільної білизни не просте...

Що подарувати дитині на 6 років?

Що подарувати дитині на 6 років?

Шестирічні діти все ще зберігають...

Як вибрати масажний стіл?

Як вибрати масажний стіл?

Для тих, хто вирішив займатися...

Що можна подарувати дитині?

Що можна подарувати дитині?

Що подарувати на день народження?...

Вибираємо газову плиту для дому

Вибираємо газову плиту для дому

При будівництві нових будинків в...

Що подарувати мамі на День матер…

Що подарувати мамі на День матері?

День матері - це особливе...

Як вибрати пилосос (порохотяг)?

Як вибрати пилосос (порохотяг)?

Нещодавно пилосос «відзначив» день народження...

Варильна панель як ідеальна альт…

Варильна панель як ідеальна альтернатива газовій плиті

І якщо ще кілька десятиліть...