Як вибрати миючий пилосос...

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 1.25 (2 Голосів)

Як вибрати миючий пилосос...Миючий пилосос народився в Англії. Там вирішили професійну техніку перетворити на побутову і полегшити працю домогосподарок. Вони проводять вологе прибирання, чистять килимові покриття від шерсті домашніх тварин, прибирають сміття, збирають вологу, їх використовують при проведенні генерального прибирання. І тим самим створюють здорову обстановку в будинку. 

Але недоліками миючих пилососів є їхні великі габарити, більша вагу, ніж у пилососів, призначених для сухого прибирання, а також більш складний догляд. Крім того, прибирання миючим пилососом забирає певний час, на килимах залишається волога, і коштує він дорожче, ніж пилосос для сухого прибирання.

Миючий пилосос, так само як і робот пылесос цена миє й чистить поверхні чистою водою з миючими засобами, яка з резервуара через шланг підводиться до його насадки. Відпрацьована брудна вода збирається в спеціальну ємність. Повторне використання брудної води виключено.

Вибір резервуара для води є одним з основних моментів при виборі миючого пилососа. Щоб під час прибирання не було необхідності заповнювати резервуар його необхідно вибрати потрібного вам літражу. Зараз на ринку є моделі від двох до десяти літрів води. Розрахувати потрібний вам обсяг просто. На 1-2 кімнати досить 2-4 літри води, на 3-4 кімнати витрата 5-7 літрів і, відповідно, для більшого приміщення необхідно взяти резервуар ємністю в 10 літрів. Для брудної води резервуари може бути від 5 і до 20 літрів. Їх обсяг встановлюється виробником з розрахунку кількості чистої води. Після кожного прибирання обидва резервуари необхідно вимити.

Дуже важливо, щоб система фільтрації пилу працювала ефективно, тоді прибираня буде якісним. Сучасні моделі оснащені якісними повітряними і водяними фільтрами. Чим більше ступенів встановленої системи фільтрації, тим чистішим буде прибирання і повітря після нього.

Також важливою характеристикою цієї дивовижної побутової техніки є його потужність всмоктування - чим вона вища, тим краще всмоктується пил і волога. Багато в чому вона залежить від конструкції і якості збірки пилососа, тому що дуже важливо, щоб всі вузли та деталі пилососа були добре підігнані одна до одної і не підсмоктували повітря ззовні. Радимо вам вибирати ті моделі, які при невеликому енергоспоживанні забезпечують достатню потужність всмоктування. Її максимальне значення на даний момент - 1000W. Разом з тим ви повинні знати, що, чим потужніший миючий пилосос, тим більше шуму під час роботи він виробляє. Тому вибирати вам - тихий пилосос або гучний, але з більш високою якістю вологого прибирання.

Набір насадок дозволяє проводити вологе прибирання як килимів, так і жорстких поверхонь, важкодоступних місць, кутів, плінтусів, м'яких меблів. Електрична щітка (електровибивалка) і турбощітка допомагають очистити килими від пилу і шерсті тварин. Перш, ніж проводити хімічну чистку килимових виробів, спочатку потрібно очистити їх від піску, крупного сміття - це теж робиться за допомогою електровибивалки.

Довжину шнура краще вибрати за площею приміщень, які прибираються, а довжину телескопічної трубки - під ваший ріст. При правильному догляді і використанні миючий пилосос прослужить довго і ефективно. 


Читайте також в рубриці «Як вибрати»

Вибираємо електроковдру або термоодіяло...

Вибираємо електроковдру або термоодіяло...

Проблема просушування та обігріву ліжка в сирі й морозні дні...

Як вибрати лінолеум для дому?

Як вибрати лінолеум для дому?

Одним з найпопулярніших покриттів для підлоги в силу своєї практичності...

Як вибрати термобілизну...

Як вибрати термобілизну...

Вибір термобілизни починається з визначення ваших потреб, цілей і можливостей. Термобілизна...

Як вибрати матрац для новонародженого?

Як вибрати матрац для новонародженого?

Матрац треба підбирати одночасно з ліжечком. І це вкрай відповідальний...

загрузка...


загрузка...

ТОП-10 по темі:

Подарунки на новосілля

Подарунки на новосілля

Закінчення ремонту або переїзд на...

Як вибрати сендвіч панелі для бу…

Як вибрати сендвіч панелі для будівництва

Сендвіч панелі є універсальним продуктом,...

Вибираємо тканину для постільної…

Вибираємо тканину для постільної білизни

Вибір постільної білизни не просте...

Що подарувати дитині на 6 років?

Що подарувати дитині на 6 років?

Шестирічні діти все ще зберігають...

Як вибрати масажний стіл?

Як вибрати масажний стіл?

Для тих, хто вирішив займатися...

Що можна подарувати дитині?

Що можна подарувати дитині?

Що подарувати на день народження?...

Вибираємо газову плиту для дому

Вибираємо газову плиту для дому

При будівництві нових будинків в...

Що подарувати мамі на День матер…

Що подарувати мамі на День матері?

День матері - це особливе...

Як вибрати пилосос (порохотяг)?

Як вибрати пилосос (порохотяг)?

Нещодавно пилосос «відзначив» день народження...

Варильна панель як ідеальна альт…

Варильна панель як ідеальна альтернатива газовій плиті

І якщо ще кілька десятиліть...