Важливі моменти при виборі металочерепиці

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)
вибір металочерепиціЗапитайте майстра, який матеріал для покрівлі вибрати. Напевно, ви почуєте однозначну відповідь на користь даху з металочерепиці. Металочерепиця на Україні стала популярною завдяки чудовому поєднанню надійності, міцності, простоті монтажу, екологічності, естетичності і, що важливо, невисокою вартістю. Металочерепицю пропонують багато фірм і виробники.

Як вибрати те, що буде відповідати найвищим експлуатаційним вимогам і зекономить ваші гроші? Розкриємо найважливіші моменти, на які варто звернути увагу при виборі металочерепиці для вашого даху.

Якість листів металочерепиці залежить від:

1.Товщина сталевого листа має значення.
Як пише http://www.albatros.ua, дах в процесі експлуатації повинен витримувати назгрузки, які постійно надає нам природа: вітер, дощ, сніг, сонячні промені, блискавки. Буде логічним, щоб сталь мала таку товщину, яка забезпечить надійний захист від цих факторів. Теоретичним і дослідним шляхом було доведено, що найвищим навантаженням може протистояти сталь з товщиною від 0,45 до 0,55 мм. Саме така товщина сталі забезпечує металочерепиці і міцність, і пластичність. Отже, ми можете сміливо відкидати пропозиції тих компаній, які пропонують купити металочерепицю з товщиною сталевого листа менше цих показників.

2. Показники оцинкування сталі.
Для виробництва металочерепиці використовують оцинковану сталь. Завдяки оцинкування, термін експлуатації даного покрівельного матеріалу значно зростає. Купуючи металочерепицю з товщиною цинкового шару від 140 до 220 г на квадратний метр сталевого листа з обох сторін, ви отримуєте гарантований термін експлуатації покрівлі протягом 20 років. Якщо ж шар цинку перевищує даний показник, то і термін служби зростає. Найбільш довговічною вважається металочерепиця, яка має шар цинку 275 г на квадратний метр.

3. Спеціальне покриття металочерепиці.
Виробники метеллочерепіца використовують оцинкований рулон зі спеціальним полімерним покриттям. Для чого? Полімерне покриття може бути будь-яких кольорів згідно колірної гами металочерепиці і має захисні властивості, що продовжує термін експлуатації покрівлі з металочерепиці. Воно буває з поліуретану, поліестеру, пластізола. Крім того, колірне рішення задовольнить запити найвимогливішого естета.

4. Профілювання та його якість.

Якість монтажу покрівлі з профнастилу або металочерепиці напраямую залежить від якості профілювання листів металочерепиці. Правильні і якісні профільовані листи металочерепиці щільно лягають один на одного, забезпечуючи максимальний стик кожного елемента покрівлі. Чи може покупець перевірити якість профілювання? Для цього чесний виробник і продавець предоствлять каталог виконаних раніше робіт з обраним вами профілем, де ви можете перевірити, чи видно горизонтальні і вертикальні стики листів. Також буде показовий стенд із зразками. Дуже добре для замовника побачити штабеля з листами металочерепиці. Якщо вони лежать стопкою дуже щільною, значить, листи будуть щільно прилягати, що і необхідно. Будьте пильні.

5. Значення марки металочерепиці.
Виробників металочерепиці на сучасному ринку багато. Ще більше фірм, що займаються продажем металочерепиці. Як вибрати марку цього покрівельного матеріалу? Як відомо, хороший виробник постійно розвивається, вдосконалюється і дбає про своє ім'я. Такі фірми виробляють свою продукцію на хорошому сучасному обладнанні, використовують найостанніші технічні новинки і розробки, дають гарантії на свою продукцію. Це світова практика, яка виправдовує себе у всіх сферах життя. Правда, вартість продукції може бути вище, але і якість гарантована. Висновок напрошується сам: хочеш відмінний дах на довгі роки - вибирай перевірених виробників. 

6. У кого купити металочерепицю?

Безліч продавців торгують металочерепицею одного і того ж виробника, однієї і тієї ж марки. Орієнтуватися необхідно на наявність складів у продавця, де є постійний запас продукції, щоб при необхідності ви могли швидко докупити необхідну кількість черепиці, на наявність асортименту супутніх елементів монтажу покрівлі (водостічна система та ін.), На наявність доставки товару до споживача, терміни виконання замовлення , гарантії обміну, повернення та якості доставки, рівень сервісу, професіоналізму продавців-консультантів. Мабуть, найкращим варіантом покупки може бути покупка у виробника металочерепиці.

Читайте також в рубриці «Як вибрати»

Як вибрати ліжко?

Як вибрати ліжко?

У цій справі потрібен особливий підхід, бо не всім підходить...

Як вибрати радіокеровані іграшки

Як вибрати радіокеровані іграшки

Радіокеровані іграшки стають все більше популярними серед дітей та дорослих....

Як вибрати гараж?

Як вибрати гараж?

Машина не розкіш, а засіб пересування. І коли цей засіб...

Як вибрати цікаву іграшку для дитини

Як вибрати цікаву іграшку для дитини

Взагалі питання про те: як вибрати іграшку для дитини, поширене,...

загрузка...


загрузка...

ТОП-10 по темі:

Подарунки на новосілля

Подарунки на новосілля

Закінчення ремонту або переїзд на...

Як вибрати сендвіч панелі для бу…

Як вибрати сендвіч панелі для будівництва

Сендвіч панелі є універсальним продуктом,...

Вибираємо тканину для постільної…

Вибираємо тканину для постільної білизни

Вибір постільної білизни не просте...

Що подарувати дитині на 6 років?

Що подарувати дитині на 6 років?

Шестирічні діти все ще зберігають...

Як вибрати масажний стіл?

Як вибрати масажний стіл?

Для тих, хто вирішив займатися...

Що можна подарувати дитині?

Що можна подарувати дитині?

Що подарувати на день народження?...

Вибираємо газову плиту для дому

Вибираємо газову плиту для дому

При будівництві нових будинків в...

Що подарувати мамі на День матер…

Що подарувати мамі на День матері?

День матері - це особливе...

Як вибрати пилосос (порохотяг)?

Як вибрати пилосос (порохотяг)?

Нещодавно пилосос «відзначив» день народження...

Варильна панель як ідеальна альт…

Варильна панель як ідеальна альтернатива газовій плиті

І якщо ще кілька десятиліть...