Як вибирати побутовий фільтр для очищення води

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)
фільтр для очищення водиБільшість людей відповідять ствердно на питання: «Чи потребує вода з-під крана додаткової очистки?» І будуть праві, тому як якість води, що надходить в наші квартири, залишає бажати кращого. в цьому випадку вирішити проблему допоможе побутовий фільтр. Як вибрати фільтр для очищення води?


Для питної води характерно так зване вторинне забруднення (адже з водопостачальних станцій виходить вода, відповідна всім затвердженим і чинним нормам і правилам), тому більшість побутових фільтрів для води виконують функцію доочистки. По-перше, від хлору (на жаль, до цих пір 50% води продовжують хлорувати, хоча інші 50% уже знезаражують ультрафіолетом), по-друге, від іржі та інших механічних частинок. Третє призначення фільтра - поліпшення смакових якостей води. Фахівці рекомендують використовувати фільтри відомих марок і виробників.

На Заході проблема позбавлення води від хлору і хлорорганічних речовин була вирішена за допомогою невеликих побутових фільтрів на 20 років раніше, ніж у нас. Але як то кажуть краще пізно, ніж ніколи.

Фільтри бувають різні

А якої моделі віддати перевагу?

Фільтр, який насаджується на кран. Якщо ви хочете фільтрувати воду прямо з-під крана, то відповідним варіантом стануть фільтр «Аквафор» і «Бриз», що насаджуються прямо на кран. І не забувайте вчасно міняти картридж бо, коли ресурс послід нього вичерпаний, бруд з нього почне потрапляти і у фільтровану воду. Картридж розрахований на 3 місяці роботи за час якої він здатний очистити 760 л води.
Якщо мова йде про підготовку питної води, то підійде фільтр глечик («Бар'єр», Кeosan), який розрахований на відносно невеликий, періодично оновлюваний об'єм води. При цьому є можливість зберігати воду в глечику, що поставляється в комплекті з фільтром.

До категорії економічних і надійних в експлуатації відносяться мембранні фільтри (які компактні і портативні). Діють за принципом різниці тисків: в одну ємність з водою поміщають фільтр, а в іншу, розташовану нижче на 70-150 см, - вихідну трубку. Вода, проходячи через мікроотвори мембрани фільтра, звільняється від сторонніх часток, розміри яких більше молекули самої води.

Так відбувається очищення води від сторонніх домішок, бактерій, важких металів, пестицидів. Недоліком даної моделі є його невелика продуктивність: на добу при безперервній роботі він здатний призвести 15-25 літрів очищеної води. Ресурс повного вироблення становить 2500 л.

Найбільш досконалими на сьогоднішній день залишаються осмотичні фільтри в них використовується метод зворотного осмосу. Незважаючи на те що такі моделі можуть забезпечити будь-яку ступінь очищення, їх істотним недоліком є ​​висока ціна, значні експлуатаційні витрати і вкрай мала продуктивність. Попутно зауважимо, що метод зворотного осмосу зазвичай використовується підприємствами, зайнятими випуском чистої бутильованої води. Тому якщо вас цікавить доставка воды Донецк, то рекомендуємо звернутись до компанії IDS Aqua Service.

Тим, хто ще вагається з вибором моделі, можна порадити провести власний маркетинг і вивчити пропозиції, побувавши в декількох спеціалізованих магазинах і поговоривши з продавцями - консультантами.

Відомо, що ціна фільтра безпосередньо залежить від його типу. Якщо побутові прилади очищення води розмістити за зростанням вартості, то вийде наступний порядок: насадка на кран, фільтр-універсал, фільтр-глечик, фільтр, що приєднуються до крана тільки на час фільтрації, і стаціонарний фільтр.

Яку б ви модель не вибрали, важливо знати, що при фільтрації води з неї разом із шкідливими частками і домішками видаляються і корисні, що позбавляють наш організм життєво необхідних речовин.

Читайте також в рубриці «Як вибрати»

Як вибрати бензопилу

Як вибрати бензопилу

Думаю, дана тема буде завжди актуальна серед шанувальників даного інструменту....

Вибираємо пожежну сигналізацію і її основні компоненти

Вибираємо пожежну сигналізацію і її основні компоненти

У сучасному світі вже не настільки високо цінується фізична сила,...

Вибираємо ванну правильно

Вибираємо ванну правильно

Душ є відмінним способом швидко привести себе в порядок, не...

Конденсаційний газовий котел: у чому його вигода?

Конденсаційний газовий котел: у чому його вигода?

На жаль, не всі люди, які живуть за містом, знають,...

загрузка...


загрузка...

ТОП-10 по темі:

Подарунки на новосілля

Подарунки на новосілля

Закінчення ремонту або переїзд на...

Як вибрати сендвіч панелі для бу…

Як вибрати сендвіч панелі для будівництва

Сендвіч панелі є універсальним продуктом,...

Вибираємо тканину для постільної…

Вибираємо тканину для постільної білизни

Вибір постільної білизни не просте...

Що подарувати дитині на 6 років?

Що подарувати дитині на 6 років?

Шестирічні діти все ще зберігають...

Як вибрати масажний стіл?

Як вибрати масажний стіл?

Для тих, хто вирішив займатися...

Що можна подарувати дитині?

Що можна подарувати дитині?

Що подарувати на день народження?...

Вибираємо газову плиту для дому

Вибираємо газову плиту для дому

При будівництві нових будинків в...

Що подарувати мамі на День матер…

Що подарувати мамі на День матері?

День матері - це особливе...

Як вибрати пилосос (порохотяг)?

Як вибрати пилосос (порохотяг)?

Нещодавно пилосос «відзначив» день народження...

Варильна панель як ідеальна альт…

Варильна панель як ідеальна альтернатива газовій плиті

І якщо ще кілька десятиліть...