Чи є секс після весілля?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (1 Голос)

Чи є секс після весілля?Часто через багато років спільного життя сексуальне життя пари практично сходить нанівець, і секс, якщо й трапляється, то служить для чоловіка просто необхідною фізіологічною розрядкою, а жінці далеко не приносить такого задоволення, яке вона хотіла і могла б від нього отримувати. З роками накопичуються образи, висловлені й не висловлені, невирішені проблеми, деяка втома від майже цілодобового спілкування один з одним, побутова та господарська рутина, загалом, все те, що менше всього сприяє як пристрасті, так і ніжності - двом невід'ємним складовим гармонійного сексуального життя. 

Не думаю, що повернути колишній потяг один до одного можна у всіх випадках. Далеко не у всіх. Думаю, що в основі хорошого сексу лежать хороші взаємини. І, в першу чергу, налагоджувати потрібно саме їх. Буває, на жаль, що люди живуть роками, фактично ледве виносячи один одного - тут про хороший секс мову вести складно, і такі шлюби-«гнилиці» потрібно розривати - вони поступово і іноді непомітно вбивають обох.

Вважається, що чоловіча сексуальна активність передбачає і ініціативу в сексі - тому багато жінок просто як би «мовчки чекають», коли чоловік цю ініціативу проявить, але, оскільки з роками це трапляється все рідше, то і якість сексуальних контактів теж далеко не на висоті. З роками сексуальність жінки зростає, і глибоке невдоволення своїм інтимним життям - теж. Але вона звикла, що ініціативу завжди виявляв чоловік і їй просто не приходить в голову, що може бути якось інакше. А адже, якщо чоловік бачить біля себе жінку, не виявляє інтересу до сексу - останнє, що йому спаде на думку, це те, що вона чекає ініціативи ВІД НЬОГО.

Ні, все набагато простіше - йому прийде в голову, що секс їй просто не потрібний (це в кращому випадку, а в гіршому - що вона не хоче саме ЙОГО). Наслідки цього чоловічого рішення можуть бути самими неприємними для жінки, як відомо. І не варто потім нічому дивуватися ...

Що ж можемо зробити ми, жінки, для того, щоб як мінімум оживити своє сексуальне життя в багаторічному шлюбі, а, як максимум - повністю його налагодити, зробити гармонійним і приносячим радість обом?

Будь ласка - не треба ні про що «думати»

Сумніватися, аналізувати, дивуватися, боятися і т.д. Секс - не та область, де потрібно думати. Це - територія, де жінці потрібно розслаблятися і відкриватися.

Додаємо трохи романтики. Зміна декорацій

Романтика - це не тільки сімейний відпочинок у відпустці на «курорті», романтика - це несподівані і приємні емоції, які ти доставляєш чоловікові і які повертаються до тебе в подвійному розмірі. Купити дорогу краватку на День Народження - чудово, але ... очікувано! Час від часу даруєте йому якусь приємну дрібничук просто так, ні з того ні з сього, без приводу. Щось, що йому сподобається або розсмішить його. Просто тому, що ви його любите, тому, що ви разом, тому, що він - просто є на світі. Сходіть в маленький затишний ресторанчик тільки удвох - без дітей, друзів і родичів. Накрийте і подайте вечерю не там, де завжди, а в іншому, незвичному місці. На маленькому столику в спальні, наприклад, і подавайте його в кокетливому фартушку покоївки :) Запросіть чоловіка на вечерю в ресторан при готелі, заздалегідь забронювавши там номер на ніч, але не кажіть йому про це - нехай це буде для нього сюрпризом, а для вас незвична і романтична обстановка буде каталізатором виникнення сексуального потягу до партнера. Він не відмовиться, запевняю вас, а грошей на це шкодувати не потрібно - ви обидва отримаєте значно більше. «Міняйте декорації» хоча б раз на місяць - завжди можна щось придумати, і це не обов'язково має бути дорого і складно. І, звичайно, ми пам'ятаємо про те, що сексом можна і потрібно займатися не тільки в подружньому ліжку ...

Проявляємо вдячність

Я вже писала, що хороший секс є продовженням добрих стосунків. Не забувайте і не соромтеся дякувати свому чоловікові за все, що він робить для вас. Що б це не було - в цьому питанні переборщити неможливо. Чоловікам дуже важливо відчувати свою потрібність, свою цінність. Поставив на стіл тарілку - подякуйте з милою легкою усмішкою, подзвонив і сказав, що трохи затримається - не влаштовуйте допит, а подякуйте його за те, що подзвонив і не змусив вас хвилюватися. Звичайно, цінність подяки в її щирості. Вдячний чоловік, відчуває свою цінність, потрібність і значущість для вас і в ліжку буде гарний - так працює чоловіча психофізіологія, і працює вона безвідмовно.

Ігри на відстані

Час від часу грайте з коханим в ігри на відстані - так, всі ці двозначні смски, записочка з натяком, яку можна підкласти туди, де він гарантовано її побачить, врешті-решт просто іноді секс по телефону (сподіваюся, зараз ніхто не зомлів :) Багато хто вважає, що всі ці «штучки» - для «цукерково-букетного» періоду відносин, а не для сімейного життя. Це далеко не так! У наших, жіночих руках продовжити або воскресити цей прекрасний період романтичного та сексуального флірту. Звичайно, треба знати час і місце, що називається. Якщо у нього зараз йде найважливіша нарада, дзвонити на мобільний з розповіддю про те, як ви «знімаєте .... щось там» - буде не дуже вдалою ідеєю.

Тактильні відчуття

Торкайтеся до нього кілька разів на день - і я зараз не про власне секс. Просто візьміть за руку, приобніміть, погладьте по щоці, якось ще приголубте - щоденні дотики один до одного зближують людей на тонкому енергетичному рівні, їх починає тягнути один до одного - така наша природа. Крім усього іншого, це дуже розвиває взаємну чуттєвість, покращує чуттєве сприйняття світу - ці відчуття дотику до теплої шкірі коханої людини. 


Читайте також в рубриці «Любов та секс»

Як знайти хлопця...

Як знайти хлопця...

Самотність, як ні що інше, здатна погіршити якість життя -...

Як зробити комплімент

Як зробити комплімент

Немає нічого приємнішого, ніж отримати теплий, щирий комплімент з ранку....

Як залучити чоловіка в своє життя — психологія

Як залучити чоловіка в своє життя — психологія

Що хочуть чоловіки від жінок? Може здатися, що це провокаційне...

Чоловік не хоче близькості з дружиною. Причини неприязні

Дуже часто чоловікам доводиться відвідувати сексолога з причини порушення потягу...

загрузка...


загрузка...

ТОП-10 по темі:

Як дізнатися, хто тебе любить? Ш…

Як дізнатися, хто тебе любить? Шкільні ворожіння і прикмети

Шкільний час - самий чудовий...

Як язиком зробити чоловікові при…

Як язиком зробити чоловікові приємно в ліжку

Жінки від природи емоційні істоти...

Як навчитись правильно цілуватис…

Як навчитись правильно цілуватися. Відео

Як правильно цілуватися? Ті, хто вважають...

Як зрозуміти, чи любить він тебе…

Як зрозуміти, чи любить він тебе?

Розібратися у своїх почуттях не...

Що робити, коли хочеться сексу?

Що робити, коли хочеться сексу?

В інтернеті натрапила на запитання...

Як знайти хлопця...

Як знайти хлопця...

Самотність, як ні що інше,...

Як розвести на секс?

Як розвести на секс?

Природа відводить сексу дуже важливе...

Як зрозуміти, що ти подобаєшся х…

Як зрозуміти, що ти подобаєшся хлопцю

Якщо у хлопця немає звички...

Як урізноманітнити сексуальне жи…

Як урізноманітнити сексуальне життя в шлюбі...

Коли руйнуються сім'ї, йдуть чоловіки,...

Що потрібно зробити для хлопця, …

Що потрібно зробити для хлопця, щоб після сексу він був задоволений?

Трапляється так, що ваше сексуальне...