Каліфорнійське мелірування на коротке

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)

Більшість новачків, які виконують самостійну мелірування в домашніх умовах використовують процедуру мелірування на фольгу. Вона найбільш проста, а тому і найбільш популярна. Але, якщо ви вже стикалися з мелірування і знаєте основні правила його виконання, можливо, для вас буде цікавим зайнятися більш сучасним і дизайнерським видом зміни кольору волосся та зачіски — каліфорнійським меліруванням.

У ЦІЙ СТАТТІ:
— Каліфорнійське мелірування і правила виконання;
— Каліфорнійське мелірування на короткі волосся. Фото;

— Корисне Відео — на тему мелірування в домашніх умовах.

Що таке каліфорнійське мелірування і як воно виконується?

Як зазначалося, сьогодні в інтернеті досить багато інформації про класичному вигляді милирования — мелірування на фольгу. Однак, в останні кілька років все більшу популярність набирає проведення освітлення волосся каліфорнійським способом. Це вже більш складний і складний процес, ніж фольговое мелірування. Тому його, як правило, здійснюють висококваліфіковані фахівці в області перукарського мистецтва, трудящі різних косметичних салонах і салонах краси.

Каліфорнійське мелірування на короткі волосся виконати не так складно, як на довгі. На фото ви побачите різницю. Однак, про все по порядку.Каліфорнійське мелірування на короткі волосся Фото

Коштує ця процедура вельми, треба сказати, значних грошей, і далеко не кожна людина в змозі дозволити собі витрати подібних розмірів. Але не варто поспішати з відчаєм. При наявності певного досвіду і знань (у чому отриманих під час самостійного проведення мелірування на фольгу), навіть каліфорнійське мелірування можна здійснити без залучення професійної допомоги. Головне – це чітке дотримання дуже важливих правил. Саме про каліфорнійському мелірованії піде розмова в завершальній статті даного циклу.

Чому таке мелірування називається каліфорнійським?

Згідно загальноприйнятій думці, після того, як жінка освітлить свої пасма подібним чином, у навколишніх може скластися стійке відчуття того, що вона побувала в Каліфорнії. Колір волосся, освітлених подібним способом, справляє враження вигорілого. Для каліфорнійського мелірування вже зовсім не знадобляться ні фольга, ні шапочка. Але спеціальну пасту, виготовлену на основі відомого багатьом бджолиного воску, варто придбати неодмінно. Саме вона грає одну з головних ролей у висвітленні волосся таким методом.

Така паста дуже густа і не розтікається під час її нанесення на волосся. Плюс до всього, вона не здатна завдати пасмам якої-небудь шкоди. Тому, освітлення проходить виключно безпечно і без жодного ризику пошкодити структуру кореня волосся. З недавніх часів каліфорнійське мелірування на короткі волосся — стало найпопулярнішою процедурою освітлення волосся в багатьох салонах краси. Фотографії волосся, після проведення процедури, часто не можуть передати вишуканості та стилю зачіски. Тому, досвідчені майстри радять обов'язково подивитися на це очі, щоб визначитися з тим, чи варто вам вдаватися до цієї процедури, і яку інтенсивність кольору вам краще вибрати.

Метод, використовуваний під час здійснення подібної різновиди мелірування, абсолютно не в змозі зробити волосся пересушеними. Тому що, як правило, каліфорнійське мелірування проводять не в звичному для фольгового мелірування приміщенні, а на вулиці. Завдяки цьому висихання волосся і випаровування освітлювача відбувається, що легко пояснити, практично моментально.

Під час фольгового мелірування, яке, як вже говорилося в одному з попередніх матеріалів, проводиться не на відкритому повітрі, а в приміщенні, процес висихання протікає в рази повільніше. Внаслідок цього факту, при такому способі мелірування, освітлювач надає більш істотний вплив на майбутній колір волосся.

Слід пам'ятати про те, що завдання належного освітлення волосся каліфорнійським способом буде для людини, не знайомої з нюансами перукарської майстерності, практично нездійсненним. Подібне під силу тільки висококваліфікованому фахівцеві, не один рік займається в даній сфері діяльності.

Для успішного здійснення подібної процедури необхідно, щоб людина володів великою кількістю різноманітних навичок і відмінно розбирався у величезній безлічі кольорів і відтінків фарб, які в змозі запропонувати сучасний ринок. Висококваліфікований фахівець з каліфорнійського мелірування в змозі надати волоссю декілька різноманітних відтінків, в залежності від особистих пристрастей жінки.

Каліфорнійське мелірування на короткі волосся Фото Каліфорнійське мелірування на короткі волосся Фото Каліфорнійське мелірування на короткі волосся Фото Каліфорнійське мелірування на короткі волосся Фото Каліфорнійське мелірування на короткі волосся Фото

Каліфорнійське мелірування на короткі волосся Фото

Каліфорнійське мелірування на короткі волосся Фото

Каліфорнійське мелірування на короткі волосся Фото

Каліфорнійське мелірування на короткі волосся Фото

Каліфорнійське мелірування на короткі волосся Фото

Каліфорнійське мелірування на короткі волосся Фото

Каліфорнійське мелірування на короткі волосся Фото

Каліфорнійське мелірування на короткі волосся Фото

У висновку слід зазначити той факт, що здійснювати мелірування дуже коротких волосся без використання спеціальної шапочки не рекомендується. Завдяки їй жінка зможе сміливо виконувати процедуру самостійно. Але, як вже говорилося вище, починати слід виключно з мелірування на фольгу.

Далі ви можете ознайомитися з Відео-роликом на тему: Як виконується мелірування волосся в домашніх умовах

 


Читайте також в рубриці «Краса»

Чи можна зробити шкіру красивою в домашніх умовах?

Чи можна зробити шкіру красивою в домашніх умовах?

З плином часу багато жінок приходять до висновку, що маски...

Як прибрати друге підборіддя: домашні і салонні методики

Як прибрати друге підборіддя: домашні і салонні методики

Друге (або подвійне) підборіддя — в косметології і побуті так...

Elure від пігментних плям. Відгуки, ціна

Elure від пігментних плям. Відгуки, ціна

Elure від пігментних плям. Відгуки, ціна Проблема появи пігментних плям присутній...

Дезодорант - друг чи ворог?

Дезодорант - друг чи ворог?

У сучасному світі ми звикли проводити дні в постійній суєті....

загрузка...


загрузка...

ТОП-10 по темі:

Засіб від грибка нігтів на ногах…

Засіб від грибка нігтів на ногах (недорогий)

Екологічна ситуація в наш час...

Рейтинг кремів для обличчя: за в…

Рейтинг кремів для обличчя: за віком, типом шкіри, марки та іншими критеріям

Досить важко іноді підібрати для...

Як нарощувати нігті в домашніх у…

Як нарощувати нігті в домашніх умовах самостійно

Досить часто мені ставлять запитання:...

Як відновити волосся в домашніх …

Як відновити волосся в домашніх умовах. Гарячі олії

Відновлення здоров'я волосся - тема...

Як зробити самому шампунь для во…

Як зробити самому шампунь для волосся вдома

Як зробити самому шампунь для...

Догляд за шкірою навколо очей: я…

Догляд за шкірою навколо очей: як зберегти її молодість надовго

Променистий, сяючий погляд загадковий помах...

Шугарінг в домашніх умовах: як п…

Шугарінг в домашніх умовах: як правильно робити (покрокове виконання)

Більшість красунь стикається з зайвими...

Маленькі груди: жіночі комплекси

Маленькі груди: жіночі комплекси

Багато юних осіб, які мають...

Як правильно утримувати тіло в ч…

Як правильно утримувати тіло в чистоті

Як правильно утримувати тіло...