Вибираємо планшет. Вже простіше ніж раніше!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)

Вибираємо планшетПроблема вибору залишається актуальною завжди, скільки б не було написано статей про вибір електроніки. Нам хочеться заплатити якомога менше, але отримати хороші характеристики і високу якість. На жаль, такого майже не буває, тому задача покупця - знайти за оптимальну ціну досить якісний пристрій, яке буде відповідати всім його вимогам. 

Знову зупинитися на планшетних комп'ютерах хочеться в першу чергу тому, що ці пристрої стають, напевно, найбільш продаваними електронними гаджетами на планеті. А ще тому, що у розвитку ринку спостерігаються позитивні для споживача тенденції.

Основні етапи вибору планшета, як і будь-якого іншого пристрою.

Етап перший - чітке розуміння своїх можливостей - тієї суми, яку людина готова віддати за планшет. Одночасно необхідно визначитися з тим, які завдання буде виконувати планшет. Планшетний комп'ютер, на якому можна грати в суперсучасні гри і помічник в щоденних справах з мультимедійними здібностями - представники абсолютно різних цінових категорій. Відразу обмовлюся: цей пункт не стосується тих, хто грошей не жаліє взагалі або одержимий маніакальною ідеєю, продавши останню сорочку, купити останній iPad щоб переплюнути сусіда. Так, люди часом впадають і в такі крайнощі.

Етап другий - вибір «фаворитів перегонів». Незважаючи на величезну різноманітність представлених на ринку моделей, цього боятися не варто навіть людині, яка тільки-тільки починає знайомитися з планшетними комп'ютерами.

Розібратися обов'язково допоможуть:

- Сайти солідних Інтернет-магазинів, на яких реалізовано механізм підбору пристроїв за ціною і основними характеристиками;

- Сервіси питань і відповідей, що надаються багатьма сайтами і спеціалізовані форуми;

- Сайти-каталоги, які дозволяють проводити порівняння пристроїв (таку можливість іноді надають і сайти магазинів).

Етап третій - визначення претендентів на покупку. З усіх «фаворитів» повинен залишитися тільки один. Хоча не обов'язково. Претендентів може бути і два і три (чим більше, тим складніше). Чому на цьому етапі можна залишити декілька пристроїв? Тому що коли почнеться більш детальне їх вивчення, нові відомості можуть змусити покупця виключити той чи інший девайс. Правда, в цьому питанні теж потрібно проявляти певну гнучкість. Наприклад, порівнюючи за ціною двох братів-близнюків Prestigio MultiPad 9,7 Pro і MultiPad 9,7 Ultra, розумієш, що різниця в ціні мінімальна, а в Ultra додатково встановлена ​​задня камера і 16 Гб пам'яті (проти 8). Навіщо такий серйозний підхід до вибору та уважне вивчення пристроїв? Тому що, як написано на початку статті, автор переконаний, що вибір повинен бути оптимальним, тобто не містити надмірності (не використовувані функції або модулі, за які доведеться переплатити), але по можливості вміти все, що потрібно власнику.

Зараз вибирати легше - кілька слів про ринок

Сьогодні вибрати планшет до душі, можливостям і потребам набагато легше, ніж, скажімо рік тому. Чому? Адже рік тому при виборі також можна було скористатися каталогами та форумами. Та й іншої інформації вистачало. Все тому, що суттєво змінилася пропозиція. Раніше доводилося вибирати з двох крайнощів. Або дорогі брендові планшети, або неякісні китайські пристрої, неважливо, китайські за походженням або зібрані там для дешевих фірм. Якщо я утрирую, то зовсім трохи.

Зараз же картина вимальовується наступна: планшети Apple залишаються лідером, але частка їх продажів за рік впала майже в 1,5 рази. Також в авангарді Samsung і PocketBook. Популярність бюджетних планшетів родом з Китаю теж впала - на них багато собаку з'їли і залишилися незадоволені. Проблеми з ними - тема для окремої статті. Зате заповнився середній ціновий сегмент. Це нормальні планшети відомих фірм, але аж ніяк не за 500 - 1000$. Серед таких виробників Archos і 3Q, Beholder і Huawei, Digma та Prestigio (про дві моделі - MultiPad 9,7 Pro і MultiPad 9,7 Ultra - цієї фірми в статті вже згадувалося). Цікаво, що з легкої руки Інтернет-аудиторії ці моделі так і називають «мультипадамі». Вони дешевші своїх брендових конкурентів, але технічно поступаються їм лише в дрібницях. Навіть матриці у мультипадів 9,7 Pro і Ultra точно такі, як у iPad 2 за розміром, технології виготовлення, пропорціям сторін, а головне - за якістю (А-Grade без битих пікселів). І навіть не точно такі, а ті ж самі. Завдяки таким виробникам, зараз можна придбати якісний девайс за невелику вартість, тому мультипади реально вгадали, що прийшли на, здавалося б, до відмови забитий і висококонкурентний ринок.

Якщо б не придбав планшетний комп'ютер рік тому, сьогодні вибрав би зовсім іншу модель! Вибрати планшет легко. Для цього є все: і інформація і пропозиція. Головне правильно зважити всі за і проти, адекватно визначити можливості і вимоги до пристрою. Успішного вам вибору!


Читайте також в рубриці «Комп'ютер»

Як вибрати професійний монітор для дизайнера?

Як вибрати професійний монітор для дизайнера?

Дизайнери, фотографи, фахівці в області поліграфії і допечатної підготовки найбільше...

Як записувати через imgburn

Як записувати через imgburn

Розберемо питання як записувати через imgburn. ImgBurn — програма, що...

Як пройти рівень гри крокодильчик Свомпі

Як пройти рівень гри крокодильчик Свомпі

Гра крокодильчик Свомпі (where's My Water?) - це одна з...

Як пройти гру Logos Quiz

Як пройти гру Logos Quiz

Logos Quiz це затягує гра - головоломка, в яку весело...

загрузка...


загрузка...

ТОП-10 по темі:

Як зареєструватися в однокласник…

Як зареєструватися в однокласниках або на Однокласники.ру

Однокласники ру - одна з...

Як пройти рівень гри крокодильчи…

Як пройти рівень гри крокодильчик Свомпі

Гра крокодильчик Свомпі (where's My...

Яку роль відіграють смартфони в …

Яку роль відіграють смартфони в нашому житті?

З кожним роком кількість проданих...

Для чого потрібен планшетний ком…

Для чого потрібен планшетний комп'ютер?

Для чого потрібен планшетний комп'ютер?...

Як отримати безкоштовні steam-іг…

Як отримати безкоштовні steam-ігри і ключ

Через роки свого існування, онлайн-магазин...

Огляд онлайн сервісів інтернет-п…

Огляд онлайн сервісів інтернет-перекладачів

Одна з реалій сучасного суспільства...

Як збільшити швидкість роботи бе…

Як збільшити швидкість роботи бездротового модему?

Ця стаття для тих «простих»...

Як вибрати комп'ютерне крісло?

Як вибрати комп'ютерне крісло?

Для тривалої і плідної роботи...