Секти. Які вони бувають?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)
Секти. Які вони бувають?На запит в Інтернеті, що таке секта, Вікіпедія дала таку відповідь: «Поняття (термін), використовуваний для позначення релігійної групи, що відокремилася від основного релігійного напряму, або вказує на організовану традицію, що має свого засновника і грунтуються на певному вченні. (Приміром, узятий один вірш з Біблії як за оcнову самого вчення) ». Так для чого і кому це потрібно? І з якими цілями створюються секти? 

Найстрашніше, коли в секти втягують дітей, прикриваючись літніми таборами. Причому для батьків це вважається вигідно, так як бере табір з позначкою «християнський» значно менше коштів і при цьому в такий відпочинок все включено: харчування, ігри, конкурси, прогулянки, пісні (як виявляється потім, зовсім не піонерські). Зараз навіть не соромляться міняти назви кемпінгу, і замість звичної «Дружби» ваші діти можуть потрапити вже в братство «Спасіння душі». Зауважимо, зовсім не дитячя назва. Дитяча психіка - це пластилін, з якого можна виліпити абсолютно все, що і вигідно сектантам. Тому не варто дивуватися тому, якщо ваша дитина з подібного об'єднання повернеться зовсім іншою людиною - з новими поглядами на звичні речі. Тому перш, ніж віддавати дитину на тривалий відпочинок, не просто поцікавтеся, а уважно вивчіть, яка програма приготовлена ​​для цих дітей і чим вони будуть займатися велику частину часу - грати чи молитися.

Існують секти, які небезпечні для суспільства не тільки своїми моральними засадами, але і фізичним втручанням. Мова йде про сатаністів і диявопоклонителів (люди, які поклоняються дияволу). «Новеньких» у свою групу вони залучають через певне зомбування, ритуали і посвяти, звідки зворотного шляху немає. Сатаністи живуть по своїй біблії, написаної в середині минулого століття американцем Антоном Лавея. По суті, там описано зовсім протилежне вчення нашої християнської біблії, але воно не служить посібником для вандалізму і жертвопринесення. А ось диявопоклонителі теорії не люблять, для них важливіше практика, адже за кожне жертвоприношення своєму богові, вони набирають певні бали, за якими стають сильнішими і могутнішими інших співучасників співтовариства. І якщо вчасно не залучити правоохоронні органи, подібні секти лише будуть процвітати і відчувати свою безкарність.

Зараз стандартні обіцянки вічної ласки Всевишнього і вічного щасливого життя на людей діють мало, а от пропозиція повної кишені грошей всього за кілька занять на «Бізнес-тренінгу» - справжня знахідка для сект. Ну хто не хоче бути успішним, заробляти мільйони і витрачати їх на дрібниці життя? Спочатку заняття дійсно нагадують обіцяний бізнес-тренінг, потім вам запропонують «відкрити свої чакри назустріч грошам», причому вельми витонченими способами: погладити сусіда, прикинутися мертвим і т.д. А потім ви повинні знайти в собі карму і усунути її, після чого зарядити своєю енергією певну суму грошей і пустити їх в оборот, віддавши вчителю. Таким чином, люди з добрими, привітними обличчями викачують грошенята, звичайно ж, собі в кишеню. Тому, якщо ви запідозрили щось недобре, у ваших же інтересах залишити подібний тренінг як можна швидше.

Видів сект вкрай багато. Їх можна перераховувати до безкінечності, так як витончений розум людини здатний на багато що. Важливо пам'ятати, що секти в будь-якому випадку небезпечні! Винятків не буває і бути не може. Не завжди за яскравою обгорткою ховається смачна цукерка, а тим більше у випадках з сектами. Бережіть себе!

Читайте також в рубриці «Інші поради»

Як вибрати катер?

Як вибрати катер?

Ця стаття допоможе тим, хто задумався про покупку катера, але...

Як здати сесію без точного знання предмету?

Як здати сесію без точного знання предмету?

Скоро ... вже зовсім скоро зимові студентські клопоти: сесія. Так...

З якого матеріалу краще побудувати заміський будинок?

З якого матеріалу краще побудувати заміський будинок?

Який матеріал краще для будівництва заміського будинку? Цегляний вийде довговічним,...

Татуювання - це назавжди?

Татуювання - це назавжди?

У підлітковому віці стає привабливою ідеєю, отримання малюнка на тілі...

загрузка...


загрузка...

ТОП-10 по темі:

Як підписати (заповнити) конверт…

Як підписати (заповнити) конверт (лист) по Україні

Інколи нам, в силу різної...

Що подарувати хлопчику?

Що подарувати хлопчику?

Приємно отримувати подарунки. Не менше...

Як зберегти троянди у вазі? Як д…

Як зберегти троянди у вазі? Як довше зберегти букет троянд?

Жінки, дівчата люблять, коли їм...

Як правильно паритися в лазні, б…

Як правильно паритися в лазні, бані, сауні...

Немає для нашої людини більшого...

Які існують правила спілкування …

Які існують правила спілкування по телефону?

Як правильно спілкуватися по телефону?...

Які рослини передбачають дощ

Які рослини передбачають дощ

Прогнозувати погоду на кілька найближчих...

Енерго-вампіри. Як захистити себ…

Енерго-вампіри. Як захистити себе від втрати енергії?

Особиста енергетика відіграє велику роль...

Як настроїти (налаштувати) гітар…

Як настроїти (налаштувати) гітару...

Існує два способи налаштування акустичної...

Що подарувати новонародженому

Що подарувати новонародженому

Народження малюка - знаменна подія...

Вибираємо постільну білизну прав…

Вибираємо постільну білизну правильно?

Гарну постільну білизну насправді вибрати...