У чому відмінність керамічної цегли від силікатної?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)
відмінність керамічної цеглиУтворюючи єдиний клас цегли, силікатна і керамічна цегла серйозно відрізняються одна від одної не тільки кольором. Відмінність силікатної цегли від звичайної починається вже на стадії їх виробництва і підбору початкових компонентів. Є й особливості і в їх використанні. Розповімо, чим відрізняється керамічна цегла від цегли силікатної. 

Так, силікатна цегла виготовляється з повітряного вапна, кварцового піску і води. Тому вона біла. Сформовані заготовки обробляються в автоклаві під впливом високого тиску і гарячої насиченої водяної пари. У свою чергу рядову керамічну цеглу отримують з глини різних складів, які з добавками утворюють єдину суміш. Після формування глиняної цегли, вона не піддається обробці в автоклаві, а проходить процес випалу при температурі до 1050 градусів. В результаті готовий виріб набуває високу міцність і червоний колір. До речі, якщо вам крім цегли, ще потрібно зібрати мебельну фурнітуру, то допоможе компанія 3xstudio, яка зробить распил раскрой ДСП Запорожье в короткі терміни.

Разом з тим, і силікатна і рядова цегла володіють загальними достоїнствами:

• Екологічність. Це властивість об'єднює силікатну і рядову цеглу, адже всі вони виготовляються виключно з натуральної сировини - вапна, глини, піску, і води.

• Звукоізоляція. І силікатна, і керамічна цегла володіють хорошою звукоізоляційною здатністю. Силікатну цеглу часто застосовують для кладки стін в промисловому і цивільному будівництві. Рядова керамічна цеглина використовують для створення внутрішніх і зовнішніх рядів в будь-яких житлових будівлях і спорудах.

• Морозостійкість і міцність. І силікатна і рядові види цегли володіють цими властивостями в достатній мірі. Це підтверджує багаторічний досвід використання даних будівельних матеріалів в регіонах з різними кліматичними умовами.

• Надійність і невибагливість будівель. Стіни, викладені з керамічної або силікатної цегли, витримують вплив багатьох зовнішніх факторів і не настільки піддані впливу часу, як дерев'яні.

Незважаючи на всі переваги цих цеглин, є у них і недоліки, які варто враховувати, плануючи будівництво.

Силікатна цегла має невисокий рівень жаро-і водостійкості. Враховуючи це, її не рекомендують застосовувати для конструкцій, які будуть піддаватися впливу води, високої вологості (каналізаційні колодязі, фундаменти) і високої температури (димові труби, каміни, печі). Силікатний вигляд цеглин застосовується для створення самонесучих і несучих стін, перегородок, в багатоповерхових і одноповерхових будівлях. Крім того, цією цеглою заповнюють порожнечі в монолітно-бетонних конструкціях. Разом з тим, вартість силікатної цегли нижча, ніж у керамічної. Це можна віднести до переваг даного будівельного матеріалу. Саме економічна складова часто схиляє будівельників до використання силікатної цегли. Ціна її у порівнянні з іншими видами цегли є невисокою.

Має мінуси і рядова керамічна цегла. Це, в першу чергу, поява висолів, які псують зовнішній вигляд цегляних будівель. Щоб уникнути подібної неприємності, для роботи з керамічною цеглою вимагається якісний розчин. З силікатною цеглою такого трапитися не може. Рядова керамічна цеглина застосовується для створення стін і перегородок, одно-і багатоповерхових будинків і споруд. Нею можна класти фундамент, створювати внутрішні поверхні побутових печей і димарів.

Купити силікатну або керамічну цеглу сьогодні не складно. Як і багато десятків років тому, цей матеріал все ще вважається у будівельників одними з найпопулярніших. Ось чим відрізняється цегла силікатна від цегли керамічної.

Читайте також в рубриці «Інші поради»

Секти. Які вони бувають?

Секти. Які вони бувають?

На запит в Інтернеті, що таке секта, Вікіпедія дала таку...

Як зберігати зимові сорти яблук?

Як зберігати зимові сорти яблук?

Кожен, у кого є ділянка, знає, що виростити урожай -...

Як правильно паритися в лазні, бані, сауні...

Як правильно паритися в лазні, бані, сауні...

Немає для нашої людини більшого задоволення, ніж взимку, коли на...

"Вітальні листівки" - намалюй листівку своїми руками

"Вітальні листівки" - намалюй листівку своїми руками

У житті часто бувають моменти, коли хочеться привітати або просто...

загрузка...


загрузка...

ТОП-10 по темі:

Як підписати (заповнити) конверт…

Як підписати (заповнити) конверт (лист) по Україні

Інколи нам, в силу різної...

Що подарувати хлопчику?

Що подарувати хлопчику?

Приємно отримувати подарунки. Не менше...

Як зберегти троянди у вазі? Як д…

Як зберегти троянди у вазі? Як довше зберегти букет троянд?

Жінки, дівчата люблять, коли їм...

Як правильно паритися в лазні, б…

Як правильно паритися в лазні, бані, сауні...

Немає для нашої людини більшого...

Які існують правила спілкування …

Які існують правила спілкування по телефону?

Як правильно спілкуватися по телефону?...

Які рослини передбачають дощ

Які рослини передбачають дощ

Прогнозувати погоду на кілька найближчих...

Енерго-вампіри. Як захистити себ…

Енерго-вампіри. Як захистити себе від втрати енергії?

Особиста енергетика відіграє велику роль...

Як настроїти (налаштувати) гітар…

Як настроїти (налаштувати) гітару...

Існує два способи налаштування акустичної...

Вибираємо постільну білизну прав…

Вибираємо постільну білизну правильно?

Гарну постільну білизну насправді вибрати...

Що подарувати новонародженому

Що подарувати новонародженому

Народження малюка - знаменна подія...