Що подарувати собі на день народження?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)
день народженняЗ того віку, коли чекають подарунки із завмиранням серця, а приймають із захопленням, ми давно виросли і стали для рідних і близьких золотою рибкою, виконуючою бажання. Чому б не зробити виняток із правил і не подарувати щось особисто собі? 

Не будемо говорити про величезні букети квітів, забитий доверху смачненьким холодильник, наворочені іграшки, красиві дрібнички, чергову стопку модних шмоток, придбання корисного майна в ваш затишний будинок, на яке ніяк не піднімалася ваша рука і не відкривався гаманець. Хіба для цього є тільки один день в році і потрібен такий важливий привід? Побалуйте себе такими покупками в будь-який інший день календаря.

Що стосується гучних вечірок у колі численних і не дуже численних друзів, тут кожен для себе вирішує сам. Якщо ви належите до категорії людей, хто не може жити без яскравих вогнів і феєрверків, перенесіть цей захід на найближчі вихідні. Привід буде колишнім, тільки відчуття трошки інші.

На вибір - кілька не зовсім звичайних подарунків, щоб сказати собі, нарешті: «Спасибі, що ти є». Саме елементарне - це подарувати всім спраглим і стражденним свою відсутність: відключити всі телефони, не користуватися інтернетом, поїхати кудись на один день - влаштувати собі маленьку подорож туди, де відпочинуть думки від суєти і хаосу, де немає барвистих промов і ритуальних побажань. Такий вчинок ваші гості навряд чи оцінять і не будуть вам вдячні. Але ж це ваш день народження і вам вирішувати, яким йому бути і кому на ньому бути. Також ви можете зробити собі справжній український подарунок і купити вишиванку, яка буде оригінальною частиною вашого гардеробу в державні свята.
Якщо їхати нікуди або занадто накладно, подаруйте собі свою слабкість. Ми постійно кудись поспішаємо, поспішаємо, недосипаємо, одним словом, не розслабляємося. Можна ж хоч один раз в році зупинити все це і дозволити собі знизити швидкість, включити музику для душі, відпочити так, як ніколи не відпочивали.

Оригінальним подарунком буде прощення себе. Хто не живе, той не помиляється, а от прощають себе далеко не всі. Потім довго колупаються в собі, все глибше і глибше зариваючи самооцінку і повагу. На сході є цікаве прислів'я, в перекладі на українську мову воно звучить приблизно так: «Якщо землю постійно копати, на ній нічого не виросте». На мій погляд, мудро сказано. Якщо не прощати собі свої промахи, буде складно жити.

Ще можна подарувати собі цікаві плани на наступний рік. Нехай це буде схоже на маленьку Скриньку Бажань, відкриваючи яку ви будете весь наступний рік до чогось прагнути, шукати можливості і засоби, радіти досягнутому. Можна намалювати собі професійні цілі, можна особисті: наприклад, навчитися чомусь, стати кимось, або просто отримувати задоволення від життя , позбавитися від помилок і жити на позитивній хвилі.

Головне - не вартість подарунка і не користь з вигодою, яку він принесе, головне - це ті емоції, які будуть з вами весь майбутній рік. Ми себе любимо, але не настільки сильно, щоб дозволити собі все, що душі завгодно. «Не можна», «так треба», «не зараз» перебивають всі «хочу», розбираємо завали проблем і навіть надію не завжди собі даруємо. Любіть себе! Прощайте себе! Даруйте собі те, що хочеться! День народження - самий відповідний для цього день. І не важливо, скільки вам виповнилося років ...

Читайте також в рубриці «Дім та затишок»

Як вибрати дачний будинок?

Як вибрати дачний будинок?

Дачний будинок за своїм призначенням відрізняється, як правило, від постійного...

Як вибрати ім'я для дівчинки?

Як вибрати ім'я для дівчинки?

До вибору імені необхідно підходити з усією відповідальністю і дуже...

Як знайти для дитини розвиваючу комп'ютерну гру

Як знайти для дитини розвиваючу комп'ютерну гру

Проблема XXI століття - дитина і комп'ютер, точніше, дитина і...

Як зробити гардеробну із комори

Як зробити гардеробну із комори

Комора – це чудове місце в квартирі. Використовувати її можна...

загрузка...


загрузка...

ТОП-10 по темі:

Як почистити праску в домашніх у…

Як почистити праску в домашніх умовах?

Як правило, праска ламається в...

Як позбутися від тарганів (тарак…

Як позбутися від тарганів (тараканів)

Як позбутися тарганів і вивести...

Догляд за кімнатними рослинами..…

Догляд за кімнатними рослинами...

У будинку, де немає живої...

Як позбутися мушок на кухні?

Як позбутися мушок на кухні?

Існує два види мушок, поява...

Як виховувати сина. Поради батьк…

Як виховувати сина. Поради батькам

Виховання хлопчиків - процес відповідальний....

Як пережити розлучення...

Як пережити розлучення...

Коли розлучаються двоє - це...

Найважливіші принципи дизайну ін…

Найважливіші принципи дизайну інтер'єру

Сьогодні ми поговоримо з вами...

Швидке прибирання квартири. Пора…

Швидке прибирання квартири. Поради від професіоналів

Вас кожен раз пересмикує, коли...

Як стримати сльози...

Як стримати сльози...

Всі ми знаходилися в такій...