Фен-шуй: розміщуємо рослини в будинку?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)

Фен-шуй, рослини в будинкуСтарокитайська практика фен-шуй спрямована на те, щоб гармонізувати середовище, що оточує людину. Вважається, що в правильно спланованому просторі енергія людини та енергетика оточуючих її предметів знаходяться в позитивній взаємодії, що благотворно впливає на життя і долю.

Отже, ви придбали там будинок. Чи не в кожному будинку є живі рослини, які розставлені часто відповідно до особистих переваг господарів. Згідно фен-шуй , у кожної рослини має бути своє місце, тільки тоді вона зможе позитивно впливати на довколишній простір.

У будинку не повинно бути хворих рослин - від них треба швидко і без жалю позбавлятися. Щоб посилити вплив позитивної енергії, потрібно забезпечити зеленим вихованцям ретельний і своєчасний догляд: очищати їх від пилу, видаляти сухе листя і зів'ялі квіти, ставитися до них з любов'ю.

Кактуси і подібні до них рослини (навіть з гострим листям) вносять в будинок зерно розбрату. Якщо вже вони присутні в будинку, то не повинні розташовуватися ближче, ніж на 1 метр від місця відпочинку, сну, а також робочого місця. Категорично забороняється розміщувати їх в дитячій кімнаті. При цьому колючі рослини стимулюють розумову діяльність і допомагають реалізовувати ідеї, тому робочий кабінет - найсприятливіше для них місце.

Крім кактусів, в дитячій не можна розміщувати олеандр , молочай , диффенбахію , паслін. Юкка і монстера енергетично дуже важкі рослини і для дитячої теж не годяться. А ось цитрусові підходять для цієї кімнати ідеально. Лимонне деревце, наприклад, робить дитину більш самостійною, стимулює її навчання. Крім того, воно прекрасно очищає повітря.

Відмінно уживаються з дітьми толстянка, бегонія , цикламен , фіалки . Вважається, що поряд з дітьми повинні бути присутніми рослини, що тягнуться вгору. Сансевьера , розміщена в дитячій, допоможе впоратися з грубістю, а адіантум - з дитячими страхами. Якщо діти постійно сприймають все в штики, часто сперечаються, потрібно поставити в їхню кімнату каллу, яка позитивно впливає не тільки на обстановку в сім'ї, але й на здоров'я. Папороть допоможе здолати навчальне навантаження і позбавить від стресів.

Монстера не повинна знаходитися в спальні. Крім того, що вона поглинає багато кисню, ця рослина ще й витягає позитивну енергію з людини. У спальні взагалі не повинно бути багато рослин, а ті, які є, слід розташувати подалі від ліжка. Прекрасно підходять для цієї кімнати фіалки, бегонії, цикламени. Згідно з фен-шуй, кали нейтралізують протиріччя між подружжям, а бегонії допоможуть налагодити стосунки. Рожеві квіти пробудять позитивні емоції, а червоні і помаранчеві посилять статевий потяг.

Товстянка - ідеальна рослина для будинку. Вона накопичує позитивну енергію, а потім випромінює її. Для залучення багатства рослину слід прикрасити червоною стрічкою і закопати в землю кілька монеток. Її можна розташувати як у вітальні, так і в будь-якій іншій кімнаті.

Всі види бамбука чудово підходять для будинку. Драцена бамбукова (гілочки якої часто приймають за бамбук) - теж. Вони здатні нейтралізувати негативну енергію. Крім цього, бамбук символізує швидке зростання і благотворно впливає на багато сфер життя, в тому числі і на фінансову.

Старий, добрий і злегка призабутий фікус - унікальна рослина. Він очищає не тільки повітря, а й домашню атмосферу. Ставити його краще у вітальні - рослина сприяє спілкуванню. Є повір'я, що подружжя, яке пристрасно бажає мати дитину, повинні розташувати фікус (каучуковий) в спальні і старанно за ним доглядати.

Герань прекрасно активізує позитивну енергію. Червона герань вважається символом благополуччя, біла допомагає зберегти душевну рівновагу, виліковує від безсоння.

Орхідеї - трошки примхливі квіти, хоча їм приписують чудесні властивості, такі як приплив творчих сил і позбавлення від депресії. Вони забирають енергію, тому не рекомендується розташовувати їх у спальні та дитячій - для них більше підходить кімната відпочинку. Слабохарактерним людям не варто заводити орхідею.

Непогано мати і власний міні-город на підвіконні , де можна вирощувати трави, які додають в їжу. Обов'язково потрібно відвести куточок для м'яти, так як вона робить на людей дуже сприятливий вплив і не тільки по фен-шуй.


Читайте також в рубриці «Дім та затишок»

Що подарувати собі на день народження?

Що подарувати собі на день народження?

З того віку, коли чекають подарунки із завмиранням серця, а...

Як налагодити і зберегти взаємини батьків з підлітками?

Як налагодити і зберегти взаємини батьків з підлітками?

Почнемо з того, що відбувається з нашими дітьми в міру...

7 правил для затишної кухні

7 правил для затишної кухні

Кухню по праву можна назвати серцем будь-якої квартири. Саме тут...

Як провести дитяче свято

Як провести дитяче свято

Діти - це життя, енергія, усмішки, сміх. Кожен батько хоче...

загрузка...


загрузка...

ТОП-10 по темі:

Як почистити праску в домашніх у…

Як почистити праску в домашніх умовах?

Як правило, праска ламається в...

Як позбутися від тарганів (тарак…

Як позбутися від тарганів (тараканів)

Як позбутися тарганів і вивести...

Догляд за кімнатними рослинами..…

Догляд за кімнатними рослинами...

У будинку, де немає живої...

Як позбутися мушок на кухні?

Як позбутися мушок на кухні?

Існує два види мушок, поява...

Як пережити розлучення...

Як пережити розлучення...

Коли розлучаються двоє - це...

Найважливіші принципи дизайну ін…

Найважливіші принципи дизайну інтер'єру

Сьогодні ми поговоримо з вами...

Як виховувати сина. Поради батьк…

Як виховувати сина. Поради батькам

Виховання хлопчиків - процес відповідальний....

Швидке прибирання квартири. Пора…

Швидке прибирання квартири. Поради від професіоналів

Вас кожен раз пересмикує, коли...

Як стримати сльози...

Як стримати сльози...

Всі ми знаходилися в такій...