Як налагодити відносини з невісткою?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)

відносини з невісткоюЦе про тещ народ складає анекдоти і байки. Конфлікти зі свекрухами воліють обговорювати в тісному колі подружок, з сестрою, з мамою або на форумах. Напевно, так відбувається тому, що чоловік дивиться на ситуацію з деякою часткою іронії, а жінка ставиться до неї серйозно і їй важливо не просто поділитися образами, а й знайти вихід із ситуації.

Небагато свекрух задаються питанням про те, як налагодити стосунки з невісткою. У кращому випадку, вони починають щось робити вже після того, як сім'я виявляється на межі розлучення. Справедливості заради треба сказати, що не всі свекрухи - фурії, і не всі невістки - ангели, але іноді неприязнь до дружини чоловіка виникає, що називається, на рівному місці, причому, і невістка, і свекруха - люди цілком адекватні. Чому ж так відбувається?

Коли в сім'ю приходить нова людина, багато що в сформованому роками укладі змінюється. До цього додається банальні ревнощі, оскільки тепер увага сина, його турбота і допомога будуть спрямовані на власну, новостворену, сім'ю. Особливо часто конфлікти між свекрухою та невісткою виникають при спільному проживанні. Молода дружина ще недосвідчена в побутових питаннях, вчорашні наречений і наречена тільки вчаться жити разом, іноді вони сваряться, і все це відбувається на очах у свекрухи.

На жаль, тривалий конфлікт між свекрухою та невісткою негативно відбивається не тільки на них самих, але і на інших родичах. Якщо свекруха замислюється над тим, як налагодити стосунки з невісткою, значить, ще не все втрачено. Іноді для примирення досить ласкавого слова або відвертої розмови, але остаточно налагодити відносини можливо тільки в тому випадку, якщо бажання помиритися щире.

Для налагодження відносин найчастіше не потрібні слова, достатньо змінити своє ставлення до дружини чоловіка, і все налагодиться саме собою. Якщо ви перестанете робити зауваження з кожного приводу, якщо станете ставитися до невістки як до ще однієї своєї дитини, ви зробите щасливіше не тільки її і себе, але і власного сина. Хіба його щастя не варте того, щоб ви трохи притримали амбіції?

Налагодити стосунки з невісткою свекрухи буває легше, ніж невістці з матір'ю чоловіка з тієї простої причини, що вона старша і розумніша, у неї спочатку є авторитет. У свекрухи є життєвий досвід і приклад відносин з власною свекрухою. Взагалі, якби свекрухи частіше згадували про те, що самі були невістками, конфліктів було б значно менше.

А тепер кілька порад про те, як налагодити стосунки з невісткою. Зробіть їй несподіваний подарунок, тільки недорогий. Нехай це буде букет квітів або мила дрібничка, головне, щоб це було від щирого серця.

Запросіть її в кафе або до себе додому, і влаштуйте маленький «дівич-вечір». Подумайте про те, що примирення з невісткою більше потрібно вам, ніж їй. Якщо ви хочете нормально спілкуватися з сином та онуками, краще подружитися з дружиною сина, адже її вплив на них набагато більший, ніж ваший і простіше з цим змиритися, ніж боротися.


Читайте також в рубриці «Дім та затишок»

Як провести вільний час з користю?

Як провести вільний час з користю?

Як би ви не були завалені навчанням або роботою, вільний...

Як вирощувати помідори на підвіконнику

Як вирощувати помідори на підвіконнику

З настанням весняно-літнього сезону багато людей покидають задушливі міські квартири...

Як вибрати шпалери для кімнати?

Як вибрати шпалери для кімнати?

Колір в інтер'єрі будинку має велике значення. Для того, щоб...

Що робити з речами, якими не користуємося?

Що робити з речами, якими не користуємося?

У часи молодості наших бабусь і прабабусь до речей ставилися...

загрузка...


загрузка...

ТОП-10 по темі:

Як почистити праску в домашніх у…

Як почистити праску в домашніх умовах?

Як правило, праска ламається в...

Як позбутися від тарганів (тарак…

Як позбутися від тарганів (тараканів)

Як позбутися тарганів і вивести...

Догляд за кімнатними рослинами..…

Догляд за кімнатними рослинами...

У будинку, де немає живої...

Як позбутися мушок на кухні?

Як позбутися мушок на кухні?

Існує два види мушок, поява...

Як виховувати сина. Поради батьк…

Як виховувати сина. Поради батькам

Виховання хлопчиків - процес відповідальний....

Як пережити розлучення...

Як пережити розлучення...

Коли розлучаються двоє - це...

Найважливіші принципи дизайну ін…

Найважливіші принципи дизайну інтер'єру

Сьогодні ми поговоримо з вами...

Швидке прибирання квартири. Пора…

Швидке прибирання квартири. Поради від професіоналів

Вас кожен раз пересмикує, коли...

Як стримати сльози...

Як стримати сльози...

Всі ми знаходилися в такій...