Як стримати сльози...

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 2.50 (8 Голосів)

Як стримати сльози...Всі ми знаходилися в такій ситуації, коли сльози підступають незалежно від нашого бажання, і здається, що ми вже нічого не можемо зробити, щоб їх зупинити. Дихання поглиблюється і сльози починають щедро сочитися з очей. Але не важливо, з якої причини вам раптом захотілося плакати, іноді час для цього просто не підходящий. Ось кілька порад щодо того, як можна спробувати стримати сльози.

1. Ущипніть себе за внутрішню частину стегна. Якщо ви стоїте, виконайте те ж саме з рукою. Завдаючи собі миттєву біль на особливо чутливих частинах тіла, ви даєте мозку різкий і сильний струс, потім фокус зміщується на біль у тілі - це майже те ж саме, що перезавантажити комп'ютер або очистити буфер. Біль у тілі - завжди першорядний момент для мозку, так що ви набагато швидше сфокусуєтесь саме на хворому місці, ніж на причини сліз. Тільки не ущипніть себе настільки сильно, щоб залишити синяк або викликати напад сліз через біль!

2. Видаліть свою свідомість із ситуації. Насправді, мозок виконує це завдання дуже легко, тому що «запрограмований» на це природою. Напевно ви не раз чули щодо виборчої амнезії, коли людина перестає пам'ятати деталі страшної для неї події. Це щось на зразок даної реакції: ви як би починаєте дивитися на свої емоції та переживання знизу, - з позиції холодного і байдужого розуму, якого хвилює виключно практична сторона питання, та й то, тільки в деякій мірі. Варто трохи потренуватися - і ви цьому навчитеся досить швидко. Зазвичай починає виходити приблизно з 3-5-го разу. Але не перестарайтеся і тут: навчіться відключати даний стан, інакше можна з часом перестати відчувати щось взагалі.

3. Приберіть із ситуації себе. Іноді вам треба поплакатись, так як іншого виходу те, що накопичилося, просто не знайде - і ніякі фізичні вправи, спиртне, або щось ще вже не допоможуть. Якщо ви просто не можете зробити це перед даною групою людей, акуратно і швидко вийдіть з поточної ситуації та стримаєте сльози тільки до того моменту, поки не знайдете достатньо відокремлене місце.

Можна схаменутися, що ви нібито забули щось зробити, що повинно бути зроблено в даний момент, передати щось комусь, зробити телефонний дзвінок, і т. д.

4. Затримайте дихання. Фраза «придушити сльози» існує не просто так. Якщо ви сконцентруєтеся на диханні (це один з різновидів різкого впливу на мозок через тіло, по аналогії з болем), ви зможете буквально зупинити сльози до того, як вони проллються. Скористайтеся цим моментом, щоб вольовим зусиллям взяти емоції під контроль, поки будете затримувати подих. Але акуратніше, щоб потім не зробити занадто різкий подих, і переконайтеся, що дійсно контролюєте себе.

5. Вкусити себе за нижню губу. Це ще один трюк «на обмін», який дозволяє перефокусувати увагу вашого організму. Як і з щипком, будьте обережніше, не залиште сліди, і попередньо спробуйте зробити це у спокійній ситуації, так як ви до того ж з легкістю можете прокусити губу.

6. Дайте вирватися на волю лютому крику. Плач - вивільнення емоцій у фізичній формі. Один із способів випустити всі ті негативні емоції - це як слід прокричати. Вибачіться, вийдіть і знайдіть відокремлене місце. Використовуйте подушку, шарф чи шапку, щільний рукав або щось аналогічне, щоб заглушити звук. Ви відчуєте себе набагато краще. Тим більше, як відомо, сердитися набагато краще, ніж плакати, - перше не тільки звільняє, але й надає сил.

7. Почніть сміятися. Тільки постарайтеся не робити це істерично. А так, в принципі, сміх дуже добре стримує сльози: радість - повна протилежність смутку. Сфокусуйтеся на можливості випустити цю печаль, - але в іншій формі, тоді сльози не з'являться.

8. Заздалегідь як слід потренуйтеся примушуючи себе думати про щось, що гарантовано відверне вас від ситуації. Як варіант, це можуть бути не тільки сильні емоції, але і те, що змусить вас сконцентруватися: начебто планування чогось, або якогось завдання (тільки не вибирайте щось сумне, про що вам буде лінь думати). Спробуйте вирішувати в голові відразу кілька проблем, або згадайте подумки улюблену пісню або поему.

9. Спосіб, який допомагає рідше, але все ж відмінно підійде для людей, які вміють концентруватися на чому завгодно: знайдіть якийсь предмет, - дерево на віддалі на задньому тлі або навіть брошка на співрозмовнику, - і почніть найпильнішим чином вивчати її в деталях. Тільки не дивіться прямо в обличчя тому, хто може змусити вас розплакатися. Так ви трохи розслабитеся і відвернетеся.

10. Візьміть в руки дзеркало. Це порада тільки для дівчат, але він зазвичай працює на 10 з 10. Прикиньтеся, що вам потрібно поправити макіяж: часто, варто тільки глянути собі в обличчя, і це миттєво вас «протвережує», - знову своєрідна шокова терапія, що очищає «буфер». І знову скористайтеся цими кількома секундами, щоб взяти себе в руки.


Читайте також в рубриці «Дім та затишок»

Як вибрати фасад для кухні

Як вибрати фасад для кухні

При ремонті кухні, звичайно ж, всі намагаються купити кухню найвищої...

Декілька правил вибору столового сервізу

Декілька правил вибору столового сервізу

За визначенням, столові сервізи - це набори посуду, складені з...

Герань. Які в неї корисні властивості?

Герань. Які в неї корисні властивості?

Кожна рослина була створена з якоюсь метою, з якимсь призначенням....

Як розшифрувати маркування вікна ПВХ?

Як розшифрувати маркування вікна ПВХ?

Отже, ви прийняли рішення про заміну дерев'яних рам на вікна...

загрузка...


загрузка...

ТОП-10 по темі:

Як почистити праску в домашніх у…

Як почистити праску в домашніх умовах?

Як правило, праска ламається в...

Як позбутися від тарганів (тарак…

Як позбутися від тарганів (тараканів)

Як позбутися тарганів і вивести...

Догляд за кімнатними рослинами..…

Догляд за кімнатними рослинами...

У будинку, де немає живої...

Як позбутися мушок на кухні?

Як позбутися мушок на кухні?

Існує два види мушок, поява...

Як виховувати сина. Поради батьк…

Як виховувати сина. Поради батькам

Виховання хлопчиків - процес відповідальний....

Як пережити розлучення...

Як пережити розлучення...

Коли розлучаються двоє - це...

Найважливіші принципи дизайну ін…

Найважливіші принципи дизайну інтер'єру

Сьогодні ми поговоримо з вами...

Швидке прибирання квартири. Пора…

Швидке прибирання квартири. Поради від професіоналів

Вас кожен раз пересмикує, коли...

Як стримати сльози...

Як стримати сльози...

Всі ми знаходилися в такій...