Як пережити розлучення...

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)

Як пережити розлучення...Коли розлучаються двоє - це завжди важко, а коли розпадається сім'я, в якій є діти, це важче подвійно. Перший час після розлучення жінці здається, що їй не вистачить сил, щоб впоратися з болем і приниженням. Але, якщо слідувати порадам фахівців, розлучення можна пережити з незначними втратами.

По-перше, не варто грати на публіку. Деякі жінки перед колегами та подругами, а нерідко і перед самою собою, зображують щастя від того, що розлучення відбулося. Зображати щастя через силу досить важко, якщо в душі горе, тим більше, що це неприродна поведінка, тільки погіршить становище. Не варто приховувати свій сум, який цілком зрозумілий, адже ви розлучилися з чоловіком, з яким вас стільки пов'язувало. Радіти свободі і пишатися новим положенням можуть тільки легковажні жінки.

По-друге, не будуйте в думках плани помсти майбутньому чоловікові. Якщо він пішов до іншої жінки, постарайтеся позбутися почуття ненависті до нього і до його коханки. Не заради них, заради себе, щоб ненависть не з'їла вас, і не привела до погіршення здоров'я. Вам хочеться сказати образливі слова? Напишіть їх на папері, і спаліть їх або бийте щосили подушку, промовляючи під кожен удар образливе слово.

По-третє, не віддаляється від людей, не залишайтеся на самоті. Вам, як ніколи, необхідна підтримка близьких. При зустрічі з ними говоріть на абстрактні теми. Вільний час можна витратити на відвідування театру, виставок або ж просто посидіти в кафе з подружками.

По-четверте, при бажанні повернути чоловіка назад, не робіть це відразу ж після розлучення. І вам, і йому потрібен час, щоб усвідомити свої помилки і зрозуміти, що від розлучення ніхто не виграє. Якщо ж реанімувати відносини не вийшло, значить, варто змиритися з розлученням.

По-п'яте, відволіктися від важких думок допоможе цікаве захоплення, ремонт або навчання. У цей період для вас можуть відкритися таланти, про які ви й не здогадувалися. Деяких жінок самотність надихала на написання віршів, картин. Намагайтеся бути активною у всіх сферах життя, і тоді ви не тільки впораєтеся зі своїм горем, але і підвищіть власну самооцінку. Вам потрібно розвіятись, варто розпочати щось масштабне, наприклад зробити ремонт, можете купить мебель для ванной і зробити грандіозну перестановку, все у ваших руках.

У багатьох жінок після розлучення виникає відчуття власної неповноцінності. Позбутися цього відчуття допоможуть заняття в групах для розлучених жінок. Крім групових тренінгів, з жінками працює психолог, який допомагає з'ясувати, причини розставання. Після консультацій психолога жінки намагаються змінити себе і знають, що потрібно поміняти в своєму житті.


Читайте також в рубриці «Дім та затишок»

Як зробити так, щоб у домі завжди був порядок?

Як зробити так, щоб у домі завжди був порядок?

У вас вдома хаос і ви не справляєтеся з усім,...

Про що говорять пози у сні?

Про що говорять пози у сні?

Загорнувшись у ковдру, згорнувшись калачиком або розлягнувшись по всьому ліжку,...

Как защитить квартиру от пожара, пока вы в отпуске

Как защитить квартиру от пожара, пока вы в отпуске

Очень часто пожароопасные ситуации создают сами владельцы жилья. Есть действенные...

Як стримати сльози...

Як стримати сльози...

Всі ми знаходилися в такій ситуації, коли сльози підступають незалежно...

загрузка...


загрузка...

ТОП-10 по темі:

Як почистити праску в домашніх у…

Як почистити праску в домашніх умовах?

Як правило, праска ламається в...

Як позбутися від тарганів (тарак…

Як позбутися від тарганів (тараканів)

Як позбутися тарганів і вивести...

Догляд за кімнатними рослинами..…

Догляд за кімнатними рослинами...

У будинку, де немає живої...

Як позбутися мушок на кухні?

Як позбутися мушок на кухні?

Існує два види мушок, поява...

Як виховувати сина. Поради батьк…

Як виховувати сина. Поради батькам

Виховання хлопчиків - процес відповідальний....

Як пережити розлучення...

Як пережити розлучення...

Коли розлучаються двоє - це...

Найважливіші принципи дизайну ін…

Найважливіші принципи дизайну інтер'єру

Сьогодні ми поговоримо з вами...

Швидке прибирання квартири. Пора…

Швидке прибирання квартири. Поради від професіоналів

Вас кожен раз пересмикує, коли...

Як стримати сльози...

Як стримати сльози...

Всі ми знаходилися в такій...