Likarni UA

Йога для підлітків, які починають свій шлях до самовдосконалення

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)

Сьогодні ми поговоримо про важливі моменти йоги для початківців, і окремо зупинимося про йогу для підлітків. Розвиток людини в підлітковому віці — складний етап життя не тільки для нього, а й для оточуючих людей. Психіка і моральний стан знаходяться в стані становлення, тому тільки найстійкіші, розумні і виважені підлітки зможуть самостійно прийти до розуміння йоги, важливості набуття стійкості характеру і самовладання.

У ЦІЙ СТАТТІ:
— Йога для початківців: для чого потрібна йога;
— Корисні поради для підлітків і інших людей, початківців займатися йогою;
— ВІДЕО заняття для початківців займатися йогою.

Почнемо по порядку.

Йога для підлітків початківців самовдосконалення

Якщо підліток сам виявив бажання навчитися основам йоги, — це свідчить про серйозність його характеру. Початківці займатися йогою в підлітковому віці роблять вибір на користь позитивного способу життя, напрямом сучасних тенденцій, розумового і фізичного здоров'я організму.

Однак, перш ніж приступити до знайомства з йогою, а точніше вправами йоги для підлітків, які починають свій шлях до самовдосконалення, важливо зрозуміти, навіщо ж саме люди починають займатися цим стародавнім вченням. Далі в статті ви зможете ознайомитися з вправи для підлітків, які починають займатися йогою. А поки з'ясуємо, для чого ж потрібні заняття йогою.

Йога для підлітків починають свій шлях до самовдосконалення

Йога для підлітків починають свій шлях до самовдосконалення

Для чого потрібна йога

Коли то дуже давно, люди придумали заняття йогою. Точної інформації про те, коли це сталося, немає. Деякі вчені стверджують, що ці заняття з'явилися ще в кам'яному столітті, тому що археологи знаходять багато різних статуеток зображують людей в позі лотоса і в інших позах належать до цих занять. Важливо розуміти, що людина завжди прагнув до усвідомлення себе, свого значення буття і способи самоконтролю, заповнення душевних сил.

Насправді, для багатьох ці заняття, як кажуть, «темний ліс». Купа безглуздих і незручних поз, всякі незрозумілі медитації. Чи Так це насправді?

Відомо, що йога була винайдена чоловіками, а сподобалася вона більше, жінкам. Не так часто можна побачити чоловіків на заняттях йогою, зате жінки дуже полюбили ці заняття. І не даремно. Вправи йоги якщо їх правильно підібрати, допоможуть придбати здоров'я, і самоконтроль. Налагодити психіку і фізичну форму.

Асани – це так звані вправи йоги, зазвичай спрямовані на поліпшення кровообігу і на розтяжку м'язів. Якщо немає проблем з кровообігом, значить, немає хвороб серця та багатьох інших хвороб, пов'язаних з судинами.

Доведено, що дані заняття допомагають знизити ризик розвитку артрозу. Артроз — це захворювання суглобів, що вимагає тривалого і дорогого лікування. Вправи йоги підійдуть, у допологовий і післяпологовий період для молодих і не дуже молодих мам. Спеціальні вправи допоможуть зміцнити м'язи тазу, це перешкоджає опущення матки. Багато підлітків вважають, що йога підвищує сексуальність людини, так як він стає більш розкутою, впевненою в собі і товариським з людьми.

Заняття йогою допомагають зробити фігуру стрункою, так як рятують від підвищеного апетиту, тяга до кондитерських виробів і копчениною.

Проте краще всього йога допомагає впоратися зі стресом. Правильно займаючись йогою, важливо максимально зосередитися на вправах.

Перше, чому потрібно навчитися це правильне дихання. Щоб правильно дихати, потрібно неабияк потренуватися. Зате потім, легше буде виконувати вправи. Заняття йогою допоможуть жінкам поліпшити колір шкіри, позбавитися від целюліту. Йога складається не тільки з вправ, вона включає в себе ще шавасана, дієту, дихальні вправи (параньяму) медитацію. Шавасана — це система розслаблення, без якого важко, майже неможливо займатися йогою. Дієта для йогів виключає: багаті холестерином, висококалорійні продукти. Містить розвантажувальні дні.

Люди починають займатися йогою в різному віці. Багато віком від сорока років, коли відчувати проблеми зі здоров'ям. Заняття звичайно допомагають покращити стан здоров'я, але такий підхід не зовсім правильний, йогою краще займатися ще в молодому віці поки проблем зі здоров'ям немає, тоді їх і не буде в майбутньому. Йога для підлітків, початківців самовдосконалення, додасть сил і впевненості в житті, направить на шлях комунікабельності і спілкування з людьми, що в прямому сенсі допоможе знайти хороших знайомих і друзів.

Заняття повинні проводитися вранці на порожній шлунок, так як після рясного застілля не мають ефекту. Йогою краще займатися повільно і нечасто, наприклад, два три рази в тиждень по дві години. Якщо займатися швидко і кудись поспішати, то неможливо буде розслабитися, а значить, ефекту від таких занять не буде. Тільки дарма витрачений час.

Якщо врахувати всі особливості йоги, то секрет стрункої фігури дуже простий. Досить поглянути на цю дієту, яку, доведеться дотримуватися. При такій дієті і розвантажувальних днях, дуже легко схуднути і без йоги, але очевидно заняття допомагають пережити голодну дієту, без нервових зривів. Правильне дихання і вправи для поліпшення кровообігу, важливі, тому що, якщо просто сидіти на такій дієті, можна нашкодити здоров'ю.

Йога для підлітків починають свій шлях до самовдосконалення

Йога для підлітків починають свій шлях до самовдосконалення

Корисні поради для підлітків і інших людей, початківців займатися йогою

Труднощі, які виникають при перших заняттях йогою, цілком зрозумілі: непідготовленій людині складно зрозуміти, що стоїть за цими іноді здаються нездійсненними завданнями. Для того, щоб було легше освоїти цю цікаву науку і сучасний напрямок самовдосконалення, слід врахувати кілька моментів.

1. Для підлітка або початківця має бути чітко поставлена мета.
nКожна людина переслідує свою мету, займаючись йогою. Хтось хоче підтримати фізичну форму, хтось використовує вправи для розвитку гнучкості і витривалості, а хтось намагається розібратися в собі, використовуючи духовну практику. Для того, щоб досягти мети, її необхідно засвоїти, і з часом стежити за змінами, що відбуваються. Проте, якщо немає чіткої установки, навіщо потрібні заняття йогою, навряд чи вони принесуть користь. Перше правило — складіть план занять з реальною кінцевою метою.

2. Заняття повинні бути регулярними.
nДля того, щоб заняття йогою почали приносити бажаний ефект, не потрібно робити перерв між ними. Це як вчити іноземну мову, якщо вивчити, а потім довго не балакати, — швидко забудеш.

nСправжній ефект йоги для підлітків або початківців буде тільки після регулярних занять, так відбувається становлення характеру. Тому краще на самому початку вирішити, чи знайдеться час і бажання практикувати йогу регулярно або краще зайнятися чимось іншим.

3. Не слід кидатися в крайність.
nЯк не складно це для підлітка, але потрібно намагатися тримати себе в самовладанні. Надмірне старання при виконанні вправ може привести до травм і пошкоджень, і як наслідок зменшить бажання людини займатися йогою. Замість спокою і душевного задоволення вона буде приносити розчарування, і кожна вправа буде даватися все важче і важче. Потрібно знайти баланс, який дозволить витратити стільки зусиль на кожну вправу, щоб отримати результат, не витративши зайву енергію. Для початківця займатися йогою це важко, а для підлітка — ще важче. Але без цього — нікуди.

4. Потрібно прагнути щось змінити в собі.
nЗаняття йогою припускають, що фізична і внутрішній емоційний стан людини будуть потроху змінюватися, перебудовуватися на позитивний настрій, на раціональне самостійне мислення. Людина повинна радіти цим змінам і прагнути далі. Якщо чоловік не готовий поміняти щось у своєму житті, то, на жаль, і йога тут не допоможе.

5. Вміти аналізувати свою програму.
nДля кожної людини інструктор підбирає індивідуальну програму практики йоги, але все ж основну частину в неї привносить сам займається. Він повинен аналізувати свої заняття, частіше задавати собі питання – що виходить, а що треба додати чи відняти, є задоволення від занять, є прогрес і т. д. При необхідності потрібно зробити коригування, і після проміжку часу знову поставити ці питання. Тільки тоді йога принесе очікуваний результат.

Всі ці правила для підлітків, які починають займатися йогою, дуже важливі. Але самому виконувати їх все, в силу певних причин, буде досить складно. Тому спочатку всім підліткам рекомендуються заняття йогою з досвідченими інструкторами, здатними поставити потрібну індивідуальну програму тренувань і налаштувати на потрібний лад будь-якого старанного новачка.

Будьте здорові!

Далі ви можете ознайомитися з Відео-уроками на тему: Йога для початківців

Дізнайтеся прямо зараз про користь кунжутної олії для організму. Як його слід приймати і всі протипоказання.


Читайте також в рубриці «Здоров'я»

Як швидко схуднути. Поради

Як швидко схуднути. Поради

Наукові дані говорять, що навіть в дуже короткі терміни можна...

Користь сауни для здоров'я

Користь сауни для здоров'я

Про користь сауни відомо всім і однією з найбільш важливих...

Дієта на гречці (гречана дієта). Користь і особливості

Дієта на гречці (гречана дієта). Користь і особливості

Як підібрати швидку і ефективну дієту для зниження ваги? Це...

Очищення борошном з кефіром + Відгуки

Очищення борошном з кефіром + Відгуки

Очищення організму стало одним з популярних способів для підтримки здоров'я...

загрузка...


загрузка...

ТОП-10 по темі:

Токсини в організмі — симптоми

Токсини в організмі — симптоми

Організм будь-якої людини піддається інтоксикації...

Як спровокувати місячні

Як спровокувати місячні

Як спровокувати місячні, і чи...

Чим лікувати заїди в куточках гу…

Чим лікувати заїди в куточках губ терміново

Заїди в куточках губ —...

Як перервати вагітність на ранні…

Як перервати вагітність на ранніх термінах

Невтішна медична статистика стверджує, що...

Скільки калорій потрібно в день,…

Скільки калорій потрібно в день, щоб схуднути

Сьогодні ми будемо рахувати калорії...

Що робити, якщо ви захрипли або …

Що робити, якщо ви захрипли або пропав голос?

Якщо пропав голос? Перш за...

Як лікувати нігті на руках, якщо…

Як лікувати нігті на руках, якщо вони відходять від шкіри

Проблему відшарування нігтя можна вирішити...

Високий тиск - що робити?

Високий тиск - що робити?

Основна причина високого тиску -...

6 порад по харчуванню для дітей

6 порад по харчуванню для дітей

Заохочувати здорове харчування може іноді...

Навіщо і як потрібно вживати льо…

Навіщо і як потрібно вживати льон?

Ще з давнини лляне насіння...