Що подарувати дитині на 6 років?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.80 (5 Голосів)
Що подарувати дитині на 6 роківШестирічні діти все ще зберігають великий інтерес до ігрових видів діяльності, предметної діяльності, крім того, саме в цьому віці найбільший інтерес для дитини представляє собою творчість. Шестирічки протягом року можуть створити до 2 тис. малюнків! Конструктори, мозаїки, складні пазли, книги з інструкціями, різні макети, - всі вони будуть не тільки цікавими, але й дуже корисними подарунками.

Перед тим як вибрати, що подарувати дитині на 6 років, порадьтеся з його батьками: що його зараз цікавить? чим він займається? що він любить читати? Звичайно, консультант у магазині може запропонувати вам вибір подарунка на свій смак, а також виходячи з приписів виробника, але одні діти будуть раді «іграшкам для дівчаток і хлопчиків 6 років», а інші порахують, що вони вже занадто дорослі для них ...

Десять кращих варіантів подарунків дитині 6-ти років

1. Спортивне спорядження. Футбольний м'яч, ключка, роликові ковзани, скутер, скейт, велосипед - всі ці речі скрашують дозвілля дитини і підтримують його інтерес до рухливих ігор, які, безсумнівно потрібні кожній дитині. Ось тільки чи не буде ваш футбольний м'яч другим? - Запитайте у батьків, які спортивні снаряди у них вже є?

2. Розвиваючі іграшки від 6 років. Це можуть бути різні детские игровые комплексы, 3-d пазли, лото, настільні ігри «Меморі», набори юного хіміка, юного фізика, різноманітні конструктори, лего - такі ігри не зможуть залишити початківця школяра байдужим. Особливо, якщо дорослі включаться і влаштують групові ігри, наприклад, в географічне лото.

3. Оригінальним подарунком дитині 6 років може стати набір для творчості, який дозволить дитині самостійно прикрасити свою дитячу кімнату або створити ексклюзивну прикрасу.

4. Якщо часу на вибір відповідного подарунка не залишилося, а в кінотеатрі почався показ відповідного за віком дитячого фільму або мультфільму, підходящим подарунком буде квиток у кінотеатр.

5. Багато 6-річних дітей вже починають ходити до школи, а у батьків не завжди виходить вибрати хороший рюкзак. У такому випадку, придивіться до якісних ергономічних рюкзаків фірм, відомих своєю якістю. Школярам доводиться багато часу проводити з рюкзаком за спиною, тому його якість відіб'ється насамперед на опорно-руховій системі дитини.

6. Часто батьки хочуть, щоб дитина з малих років починала вивчення іноземної мови, проте, у них не завжди вистачає сил і бажання підшукати якісний посібник для юного поліглота. Підберіть барвистий візуальний словник для вивчення англійської, німецької, французької мови. Такий подарунок оцінить не тільки дитина, але і його батьки.

7. Гарним подарунком може виявитися також абонемент у басейн або в танцювальну секцію. Трапляється, мама і тато не проти віддати дитину на заняття в гуртки, але все часу не вистачає записати, можливо, такий подарунок змусить їх самих бути ініціативнішими.

8. Трапляється, що школярам після занять і виконання домашніх завдань вдається вийти гуляти не вдень, коли ще світить сонце, а тільки в темний час доби. У такому випадку зовсім не зайвим для дитини може виявитися якісний ліхтарик. Особливо здорово, якщо він буде водонепроникним.

9. Звичайно, шестирічки надзвичайно допитливі. Якщо ви знаєте, який саме у дитини зараз інтерес, виберіть йому відповідну енциклопедію. Тварини, техніка, винаходи, живопис - різноманітність тем сучасних видань настільки велике, що ви напевно виберете щось на свій смак і відповідно до інтересу дитини.

10. Нарешті, якщо ваш бюджет дозволяє зробити дорогий подарунок, виберіть для подарунка електронну книгу. Це не тільки допоможе дитині читати якомога більше цікавих книжок, а й матиме позитивний вплив на його хребет. Адже замість десятка товстих підручників дитині буде досить покласти в свій рюкзак компактний планшет.

Читайте також в рубриці «Як вибрати»

Як правильно вибрати світильник для натяжних стель

Як правильно вибрати світильник для натяжних стель

Натяжні стелі увійшли в квартири середньостатистичних жителів не так давно,...

Як відрізнити парфуми-підробку?

Як відрізнити парфуми-підробку?

Залишилися в минулому часи, коли духи «Діор» або «Ніна Річчі»...

Як правильно вибрати іграшку для дитини

Як правильно вибрати іграшку для дитини

Кожна дитина любить іграшки, причому, як показує досвід, іграшок багато...

Як вибрати побутовий фільтр для води

Як вибрати побутовий фільтр для води

Вода - це наше здоров'я, наше життя. Останнім часом люди...

загрузка...


загрузка...

ТОП-10 по темі:

Подарунки на новосілля

Подарунки на новосілля

Закінчення ремонту або переїзд на...

Як вибрати сендвіч панелі для бу…

Як вибрати сендвіч панелі для будівництва

Сендвіч панелі є універсальним продуктом,...

Вибираємо тканину для постільної…

Вибираємо тканину для постільної білизни

Вибір постільної білизни не просте...

Що подарувати дитині на 6 років?

Що подарувати дитині на 6 років?

Шестирічні діти все ще зберігають...

Як вибрати масажний стіл?

Як вибрати масажний стіл?

Для тих, хто вирішив займатися...

Що можна подарувати дитині?

Що можна подарувати дитині?

Що подарувати на день народження?...

Вибираємо газову плиту для дому

Вибираємо газову плиту для дому

При будівництві нових будинків в...

Що подарувати мамі на День матер…

Що подарувати мамі на День матері?

День матері - це особливе...

Як вибрати пилосос (порохотяг)?

Як вибрати пилосос (порохотяг)?

Нещодавно пилосос «відзначив» день народження...

Варильна панель як ідеальна альт…

Варильна панель як ідеальна альтернатива газовій плиті

І якщо ще кілька десятиліть...