Як вибрати машинку для стрижки волосся (тример)?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.50 (2 Голосів)

Як вибрати машинку для стрижки волосся (тример)?Зараз у продажу є досить багато машинок для стрижки волосся. Причому це як тримери - універсали, так і тримери, які мають досить вузьку спеціалізацію (наприклад, прилади, орієнтовані на стрижку волосся в області вух і носа). При цьому різноманітність моделей вражає і функціональними «фішками».

Але як коректно вибрати машинку для стрижки волосся, щоб вона максимально відповідала вашим очікуванням, була практичною і ергономічною, використовуючи от 003.ru промокод - ми сьогодні поговоримо?

Принцип роботи

Як відомо, серед сучасних триммерів для волосся є моделі, що мають як роторний, так і вібраційний двигун.

Якщо купується машинка для інтенсивної і частої роботи, то краще всього віддати перевагу машинкам, орієнтованим на роторний принцип роботи. Адже вібраційну машинку, як правило, доводиться охолоджувати.

Але у роторних машинок теж є свої переваги. По-перше, вони ідеальні для роботи з дуже м'яким волоссям. По-друге, вони «з'їдають» мало електроенергії. А по-третє вони найбільш тихі в роботі (тому, якщо ви навіть живете в нестандартному режимі дня, ваша пізня робота над шевелюрою не злякає домочадців, чого не скажеш у разі використання машинок з вібраційним «характером»).

Крім того важливо пам'ятати, що у машинок може бути різний тип праці. Самі непрактичні - працюють від батарейок (адже їх постійно доводиться міняти), набагато ж краще «поводяться» машинки, що працюють від мережі і, безумовно, машинки, що працюють за рахунок акумуляторів (найбільш практичний і зручний у використанні варіант для домашньої стрижки), але не завжди - для професійних цілей не дуже, адже акумулятор при інтенсивній роботі ризикує часто «сідати»).

Леза (ножі)

Якість машинки для стрижки волосся багато в чому залежить від її леза. Це не просто аксесуар, це головний інструмент роботи.

Найкраще на ділі себе проявляють леза комбінованого характеру (кераміка + титан).

Також важливо знати, що тримери випускаються як зі змінними насадками (на кожній з яких встановлено лезо певної довжини і форми), так і регуляторами довжини лез на машинці.

В принципі, говорити, що однозначно краще той чи інший варіант, не можна. Тут багато що залежить від дизайну конкретної моделі, яка комфортна або, навпаки.

Ще один момент, що стосується лез - це те, що є машинки з самозаточуючими лезами (і більшість передових виробників випускає в даний час саме такі), а є машинки з класичними лезами, що підлягають заточуванні.

Також при покупці важливо звертати увагу на ширину ріжучої кромки лез. Найбільш універсальними (і використовуваними в основному для стрижки волосся на голові) вважаються леза = 35 - 45 мм. Але для стрижки вух, носа, брів, потрібні, як правило, більш делікатні інструменти.

«Дружба» з рукою

Щоб зрозуміти під час купівлі, а чи зручно буде користуватися машинкою, важливо перевірити на предмет «дружби» з робочою рукою. Для цього машинку потрібно не просто помацати, але й імітувати роботу з нею. Деякі магазини навіть здають (так би мовити в тестовому режимі) свої машинки на прокат. Людина визначається, освоюється, а потім здійснює покупку.

І тут роль відіграє не тільки форма машинки але і її вага. Підбір здійснюється строго індивідуально. Адже те, що здається легким одній людині, може здаватися досить великоваговим іншій.

Комплектація

Дуже часто машинка для стрижки додатково комплектується такими аксесуарами як гребінець, щітка, ножиці, підставка для насадок. Аксесуари ці вельми корисні.

Але при виборі машинки не варто брати їх за основу. Головне вибрати машинку, а аксесуари іноді раціональніше купити і окремо

Безпека

Щоб тример був максимально безпечним (з точки зору, наприклад, ризику отримати поріз), то зверніть увагу, щоб у машинки була спеціальна тоненька прокладка. У цьому разі апарат буде «хапати» волоски, але ніяк не шкіру.

До речі, цей же корисний елемент захистить вас від ризику захоплення тримером шкіри, а не волосків.


Читайте також в рубриці «Як вибрати»

Як вибрати плитку для кухні?

Як вибрати плитку для кухні?

Вибір плитки для кухні за принципом «подобається / не подобається»...

Як правильно вибрати дитячі санки

Як правильно вибрати дитячі санки

Виробники при виготовленні дитячого транспорту для зимового сезону підтримують оптимальний...

Паркетна дошка, ламінат, лінолеум. Що вибрати?

Паркетна дошка, ламінат, лінолеум. Що вибрати?

Для тих, хто планує ремонт, вибір підлогового покриття для квартири...

Вибираємо туалетний папір

Вибираємо туалетний папір

Туалетний папір, невід'ємний атрибут особистої гігієни кожної людини, для підтримки...

загрузка...


загрузка...

ТОП-10 по темі:

Подарунки на новосілля

Подарунки на новосілля

Закінчення ремонту або переїзд на...

Як вибрати сендвіч панелі для бу…

Як вибрати сендвіч панелі для будівництва

Сендвіч панелі є універсальним продуктом,...

Вибираємо тканину для постільної…

Вибираємо тканину для постільної білизни

Вибір постільної білизни не просте...

Що подарувати дитині на 6 років?

Що подарувати дитині на 6 років?

Шестирічні діти все ще зберігають...

Як вибрати масажний стіл?

Як вибрати масажний стіл?

Для тих, хто вирішив займатися...

Що можна подарувати дитині?

Що можна подарувати дитині?

Що подарувати на день народження?...

Вибираємо газову плиту для дому

Вибираємо газову плиту для дому

При будівництві нових будинків в...

Що подарувати мамі на День матер…

Що подарувати мамі на День матері?

День матері - це особливе...

Як вибрати пилосос (порохотяг)?

Як вибрати пилосос (порохотяг)?

Нещодавно пилосос «відзначив» день народження...

Варильна панель як ідеальна альт…

Варильна панель як ідеальна альтернатива газовій плиті

І якщо ще кілька десятиліть...