Париж. Що подивитись і на що звернути увагу

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)
Париж. Що подивитисьПариж - місце, яке, потрапивши у твоє серце, оселиться там навічно! Туризм зараз - річ модна і цілком доступна! Зміна обстановки, нові обличчя, країни і чужа культура змінюють і розширюють наше сприйняття світу. Подорож - це свіжий вітер у старому укладі життя! 

Я в Парижі! Ще кілька днів тому я сиділа і припадала пилом в нудному офісі, намагаючись розворушити себе, захопити, зацікавити, але акумулятор моїх емоцій безнадійно сів! Я вирішила - потрібно їхати на відпочинок в Париж. А от зараз захват, почуття безмежної свободи і радості просто зашкалюють! Теплий літній вечір. Я на березі річки Сени. У числі інших туристів проходжу на екскурсійний корабель. Сідаю на зручне для огляду місце, вставляю у вухо «перекладач» і починаю крутити головою. Голос у вусі розповідає мені про ті місця, повз які пливе мій кораблик. Плавно і непомітно настають сутінки. З одного берега долинає запальна музика і крики задоволених життям людей. Танці! Кораблик доїжджає до кінця маршруту і робить розворот. Повертаємося. По берегах Сени стоять приватні яхти, багато з яких є плавучими ресторанами.

Стемніло. Під'їжджаємо до Ейфелевої вежі, туристи кинулися до борту корабля. Піднімаю голову вгору і крізь скляний купол бачу сяйво золотих вогнів на Ейфелевій вежі, яка немов зорепад висвітлює нічне небо. Після 21.00 на початку кожної години рівно п'ять хвилин Ейфелева вежа світиться, подібно феєрверку. Далі за планом оглядова екскурсія міста з вершини вежі Монпарнас. Всім, хто збирається відвідати Париж, раджу обов'язково побувати на цій висотці. Вежа Монпарнас досягає 57 поверхів (висота 210 метрів). На даху будівлі розташована оглядова площадка під скляним куполом, встановлені телескопи (платні). Підходжу до краю висотки. Це почуття не зрівняти ні з чим. Ти наче вільний птах, що ширяє над нічним Парижем. Чорне небо, вкриті імлою будівлі міста.
До Ейфелевих вогнів залишається п'ять хвилин. Всі туристи завмерли в очікуванні французького дива, налаштувавши фотокамери. Затихли. Завзято дивляться в одну точку, відраховуючи час у зворотному порядку. Запалилася!

Звичайно, побувати в Парижі і не відвідати Лувр - величезне упущення. Цей королівський палац - збори цінностей світової культури. Щоб прорватися на екскурсію через натовп туристів - треба володіти величезною витримкою і силою духу. Для тих, хто уникає таких пригод, є дуже надійний спосіб - замовити екскурсію ще в туристичному агентстві. І так ви в Луврі. Зустрічаєте російськомовного екскурсовода і підстрибом біжите слідом за ним. Що мене найбільше там вразило? Картини Леонардо да Вінчі! Від них мурашки по шкірі! Є щось у його творах таке, що робить їх набагато більшим, ніж просто картини. Ніколи б раніше не подумала, що буду двадцять хвилин стояти і невідривно дивитися на Мону Лізу. Варто побачити цей портрет в живу - відірватися неможливо. У Луврі серед безлічі античних скульптур, ви побачите легендарну статую Боргезского борця - вона, немов жива людина, яка застигла в камені. Як магніт притягує погляди відвідувачів величезне полотно художника Анна-Луї Жіроде-Тріозона «Сцена з Всесвітнього потопу». На темному похмурому полотні - кінець світу - повінь. Чоловік, вхопившись за стовбур дерева, тримає свою дружину і дітей, яких от-от змиє хвилею, а на спині у нього сидить старий батько, що вчепився в мішок з монетами. Стовбур дерева надламаний, і загибель неминуча для цих людей!

Туристи ніби в заціпеніння затримуються у цієї картини, впадаючи в транс, викликаний усвідомленням крихкості життя. По Лувру можна ходити роками і щоразу відкривати для себе щось нове! Саме так кажуть екскурсоводи. Ти виходиш з королівського палацу, занурившись в епоху минулих століть в сучасний світ, і саме в цю мить відбувається злиття часів!

Читайте також в рубриці «Відпочинок»

Кому і як прийнято давати «на чай»?

Кому і як прийнято давати «на чай»?

У нашій країні клієнти не завжди згадують про те, що...

Де провести відпустку? Лондон!

Де провести відпустку? Лондон!

Ви на порозі чудесного вибору - де провести відпустку ?...

Путівник Ямайкою

Путівник Ямайкою

Місцезнаходження: Карибські острови, острів у Карибському морі, на південь від...

Як українцям правильно зустрічати Новий рік 2013 - рік Змії?

Як українцям правильно зустрічати Новий рік 2013 - рік Змії?

Раз українці вже не мислять себе без чого-небудь китайського, то...

загрузка...


загрузка...

ТОП-10 по темі:

Що подивитися в Трускавці

Що подивитися в Трускавці

Трускавець - це перлина курортного...

Де в світі знаходяться самі незв…

Де в світі знаходяться самі незвичайні ресторани?

Гастрономічні пригоди не завжди пов'язані...

Анталія: що подивитися?

Анталія: що подивитися?

Центральний курорт середземноморського узбережжя -...

Що подивитися в Полтаві?

Що подивитися в Полтаві?

Ви ще жодного разу не...

Міста України. На що подивитися …

Міста України. На що подивитися в Донецьку?

Донецьк - велике, світле місто,...

Кому і як прийнято давати «на ча…

Кому і як прийнято давати «на чай»?

У нашій країні клієнти не...

Запізнення на літак або втрата б…

Запізнення на літак або втрата багажу - що робити?

Запізнення на літак або втрата...

Як провести відпустку?

Як провести відпустку?

Як провести відпустку? У літній...

Париж. Що подивитись і на що зве…

Париж. Що подивитись і на що звернути увагу

Париж - місце, яке, потрапивши...

10 причин відвідати Фінляндію

10 причин відвідати Фінляндію

Столиця Фінляндії - місто Хельсінкі Що...