Як вибрати інверсійні черевики?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (1 Голос)

Як вибрати інверсійні черевики?Що важливо знати і спортсмену, і будівельнику, і продавцю? 

Багато людей, які пов'язані з величезними фізичними навантаженнями, наприклад, в ході занять спортом, а може бути, і в ході роботи (згадаємо роботу будівельників, вантажників) стикаються з постійними і часто дуже інтенсивними і досить агресивними навантаженнями на м'язи. 

У результаті м'язи і хребет відчувають справжній стрес. І, щоб сприятливо вирішити ситуацію, потрібно дати можливість м'язам розслабитися. 

Втім, сильне навантаження на спину або ноги (а іноді відразу на спину і ноги) може бути присутнім і при роботі, яка, здавалося б, не має відношення нічого спільного до фізичної. Мова йде, наприклад, про продавців, змушених цілий день стояти за прилавком, або офісних працівників, які постійно знаходяться, як кажуть, «в комп'ютері». 

Розслабляємо м'язи за допомогою висіння догори ногами

Як відомо, дуже добре для розслаблення м'язів допомагають турніки. Однак на турніку важливо навчитися грамотно висіти. Адже неправильне висіння замість бажаної розслабленості може обдарувати вас прямо протилежним ефектом. 

Сучасні фахівці відзначають, що найбільш ефективним в цій ситуації є так званий інверсійний вис (просто - вис догори ногами). Але, щоб «побалувати» себе такою вагою, мало мати турнік або поперечину. Потрібно мати ще й непогані інверсійні черевики. 

Звичайно, перш ніж купувати черевики, потрібно переконатися, що вам дозволено (з медичної точки зору) висіти догори ногами. На жаль, якщо у вас є проблеми з тиском, вухами (особливо, якщо у вас нещодавно були інфекції середнього вуха), хронічний кон'юнктивіт, проблеми з сітківкою ока, остеопороз, травми хребта, серйозні проблеми з кровоносною системою, серцем, то, на жаль, висіння вгору головою небезпечні і навіть настійно протипоказані. 

А от, якщо медичних протипоказань немає, то ваша безпека «покладається» багато в чому на конструкцію інверсійних черевик. 

Легкість + гнучкість + комфорт 

Купуючи інверсійні черевики, у вас відразу ж при їх оцінці має скластися відчуття, що черевики легкі та гнучкі. Якщо ви бачите, що ці якості можна «прив'язати» до черевиків з величезною натяжкою, то, на жаль, перед вами черевики далеко не найкращої якості. І, як би вас не приваблювала їх ціна, купувати такі черевики все ж не варто. 

Вже при першій примірці у вас повинне складеться відчуття, що в черевиках вам комфортно. Адже без комфорту, погодьтеся, складно досягти повноцінного розслаблення м'язів. 

Найбільш гнучкими і еластичними (а одночасно і міцними, що, безумовно, теж дуже важливо) є інверсійні черевики з натуральної шкіри з м'якою прокладкою, що виготовляється з піноматеріалу. 

Наступний важливий момент - це, безумовно, безпека і надійність. 

Найкраще ці якості забезпечують інверсійні черевики, які мають пряжки-застібки з подвійним защолкуванням  (система в цьому випадку страхує саму себе). 

Гачки (зачепи) черевика 

Отже, якщо ви любите спорт дома, то особливу увагу, будь ласка, приділіть гачкам (зачепам) черевика. Дуже добре, якщо вони зроблені із сталі або стеклонейлона. Крім того важливо переконатися, наскільки якісно виконано кріплення гаків (кращий варіант, коли «стикування» відбувається за допомогою 5-7 заклепок). 

Вага 

При купівлі інверсійних черевиків в інструкції обов'язково вказується максимальна вага користувача. Ставтеся до цього параметру дуже серйозно. Не ігноруйте його. І, якщо у продажу в даний момент немає моделі, здатної витримати вашу вагу, то не намагайтеся «перестрибнути» через цей фактор. Варто просто відправитися в інший магазин. Адже, в принципі, зараз випускаються інверсійні черевики, який можуть «подружитися» навіть з дуже великою людиною. Хоча, звичайно, щоб знайти модель такого плану часто доводиться «попотіти». 

До речі, якщо у вас велика вага, то доцільно купувати інверсійні черевики зі знімними ременями, що з'єднують стопу і коліно. 

«Прив'язка» до перекладини

Крім того важливим фактором при виборі інверсійних черевиків є те, що черевики зможуть «співпрацювати» з поперечиною. Зазвичай в інструкції до такого спортивного взуття вказується максимальний допустимий діаметр перекладини.

Читайте також в рубриці «Спорт і фітнес»

Як приймати амінокислоти?

Як приймати амінокислоти?

Прийом спортивної амінокислоти стало невід'ємною частиною життя більшості спортсменів. Спортивні...

Біг зранку або ввечері...

Біг зранку або ввечері...

На ранковій пробіжці можна зустріти як підлітка, так і людину...

Як накачати м'язи грудей в домашніх умовах. Відео

Як накачати м'язи грудей в домашніх умовах. Відео

Красива і підтягнута фігура - мрія будь-якої дівчини, а пружні...

Як треба займатися на велотренажері, щоб схуднути?

Як треба займатися на велотренажері, щоб схуднути?

Як же часто ми чуємо думку про те, що заняття...

загрузка...
Lotto-sport UAзагрузка...

ТОП-10 по темі:

Як навчитися битися (захищати се…

Як навчитися битися (захищати себе)...

Напевно, кожного хлопця, а останнім...

Біг зранку або ввечері...

Біг зранку або ввечері...

На ранковій пробіжці можна зустріти...

Як накачати м'язи грудей в домаш…

Як накачати м'язи грудей в домашніх умовах. Відео

Красива і підтягнута фігура -...

Як бігати, щоб схуднути?

Як бігати, щоб схуднути?

Існує поширена помилка, що біг...

Як розвинути гнучкість хребта?

Як розвинути гнучкість хребта?

Всі проблеми, пов'язані зі здоров'ям,...

Як одягатися в тренажерний зал?

Як одягатися в тренажерний зал?

Одяг - це, звичайно, не...

Я хочу почати займатися йогою, щ…

Я хочу почати займатися йогою, що мені для цього треба?

Я викладаю йогу вже більше...

Як почати робити зарядку?

Як почати робити зарядку?

Питання «Як почати робити зарядку?»...

Як правильно займатися йогою...

Як правильно займатися йогою...

Мабуть, кожному відомо, що йога...