Як повернути кохану дівчину?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.13 (4 Голосів)
Як повернути кохану дівчину?Розлучився з дівчиною? Співчуваю ... Якщо ти читаєш цю статтю, якщо шукаєш в пошуковиках відповідь на запитання, як повернути дівчину, то, швидше за все, розлучилися ви з її ініціативи. Твій стан мені зрозуміло, я чудово усвідомлюю, що ти втомився від порад в стилі «трахни 10 інших, тоді тебе відпустить». Ти хочеш повернути саме її, ти хочеш, щоб було як раніше. Спеціально для тебе я підготував кілька конкретних порад, що робити.

ВАЖЛИВО! У даній статті розглядається ситуація, коли ви розлучилися після відносин, тобто у вас, в тому числі, був секс. Якщо сексу з цією дівчиною не було, значить, у тебе не вийшло її спокусити, тому дана стаття не для тебе.

Отже, для початку давай проведемо аналіз поточної ситуації. Почнемо з неї.

Вона пішла з якоїсь причини. Ми зараз не знаємо, за якою саме (те, що вона говорила при розставання, швидше за все, повна нісенітниця), але причина точно була. Її щось не влаштовувало у ваших стосунках. Зараз у неї є негатив. Причому важливо зрозуміти, що негатив саме до ваших стосунків. Тобто вона може до тебе ставитися абсолютно нормально, але при думці про ваші стосунки у неї виникає блювотний рефлекс.

Ти хочеш її повернути. Ти хочеш, щоб було як раніше, і готовий заради неї на все. Швидше за все, ти вже робив якісь спроби здивувати її, дати зрозуміти, що вона помилилася у своєму рішенні. Тим самим, до речі, ти ще раз змусив її подумати про всі «принади» минулих відносин і зміцнив її в правильності прийнятого рішення. Коротше, зараз вона може вити з тебе мотузки, може скрутити тебе в баранячий ріг, зробити з тебе шістку ... На щастя, їй це все нафіг не потрібно.

Що ж робити? Почнемо з першого кроку: не посилювати ситуацію. Більше про початок старих-нових відносин ти можеж дізнатись тут, прочитавши книгу на дану тему. Положення і так не в твою користь, якщо воно буде погіршуватися, ти її точно не повернеш. Постарайся знайти собі товариша, який «в темі», і заручитися його підтримкою. Це означає, що з цього моменту ти будеш радитися з ним по кожному своєму кроці. Це дуже важливо. З боку в таких ситуаціях набагато простіше оцінити адекватність твоїх дій. І повір мені, зазвичай ці дії неадекватні. Отже, перша твоя мета - не нашкодити, чи не зробити ще гірше. Найкраще на час заморозити ваше з нею спілкування.
Крок другий: адекватно оціни свій поточний стан. Оціни свій зовнішній вигляд, лайфстайл, положення на роботі і перспективи. Обов'язково оціни, наскільки ти цікавий дівчатам в цілому. Як на тебе дивляться і ведуться інші дівчата. Можеш навіть прямо запитати їх про це. Друга твоя мета - змінися, стань краще. 

Одна з найбільших помилок - спробувати все вирішити за одне побачення. Зібратися на один день, а потім повернутися до себе раніше. У таких випадках з великою ймовірністю відбувається повторне розставання, яке практично невиліковно.

Крок третій, вже практичний. Проведи розвідку перед боєм. Починай цю розвідку тільки після виконання другого кроку - реальних змін. Ще раз: ми лікуємо причину, а не симптоми. У майбутніх твоїх з нею відносинах ти не повинен повторювати минулих помилок. Що таке розвідка: тобі потрібно згадати і записати все, чим вона цікавиться, всі її улюблені місця, всі її бажання. Причому постарайся пригадати не останні її бажання, а ті, які вона висловлювала на самому початку, коли ви тільки почали зустрічатися.

Крок четвертий: підготовка. Підготуй побачення. Ти повинен її заново спокусити. Скоро у тебе фінальний поєдинок за звання чемпіона, причому другого місця тут не існує. Продумай все: куди ви підете, про що ти будеш говорити, коли ти перейдеш до дотиків, які будеш використовувати домашні заготовки. Моя тобі порада: потренуйся спершу на інших дівчатах. Олімпійський чемпіон витрачає роки на щоденні тренування перед своїм фінальним забігом. Невже твоя нагорода менш цінна, ніж золота олімпійська медаль?

Крок п'ятий: спокуси її. Це важливо зрозуміти: тобі потрібно не повернути її, а спокусити заново. Забудь про ваше минуле. За минуле б'ються тільки дурні. На кону - ваше майбутнє. 

Пам'ятай: твоє завдання не провести з нею розмову на тему «Давай почнемо все з початку», а на ділі почати все з чистого аркуша.

Читайте також в рубриці «Любов та секс»

Як зробити комплімент

Як зробити комплімент

Немає нічого приємнішого, ніж отримати теплий, щирий комплімент з ранку....

Як організувати весілля восени...

Як організувати весілля восени...

Здавна на Русі весілля святкували восени, після збору врожаю і...

Де знайти коханця для сексу?

Де знайти коханця для сексу?

Зустріти взаємну та всепоглинаючу любов, жити разом з коханою довго...

Як вести себе при розриві з коханим?

Як вести себе при розриві з коханим?

Дуже сумно, що іноді люди, які шалено любили один одного,...

загрузка...


загрузка...

ТОП-10 по темі:

Як дізнатися, хто тебе любить? Ш…

Як дізнатися, хто тебе любить? Шкільні ворожіння і прикмети

Шкільний час - самий чудовий...

Як язиком зробити чоловікові при…

Як язиком зробити чоловікові приємно в ліжку

Жінки від природи емоційні істоти...

Як навчитись правильно цілуватис…

Як навчитись правильно цілуватися. Відео

Як правильно цілуватися? Ті, хто вважають...

Як зрозуміти, чи любить він тебе…

Як зрозуміти, чи любить він тебе?

Розібратися у своїх почуттях не...

Що робити, коли хочеться сексу?

Що робити, коли хочеться сексу?

В інтернеті натрапила на запитання...

Як знайти хлопця...

Як знайти хлопця...

Самотність, як ні що інше,...

Як розвести на секс?

Як розвести на секс?

Природа відводить сексу дуже важливе...

Як зрозуміти, що ти подобаєшся х…

Як зрозуміти, що ти подобаєшся хлопцю

Якщо у хлопця немає звички...

Як урізноманітнити сексуальне жи…

Як урізноманітнити сексуальне життя в шлюбі...

Коли руйнуються сім'ї, йдуть чоловіки,...

Що потрібно зробити для хлопця, …

Що потрібно зробити для хлопця, щоб після сексу він був задоволений?

Трапляється так, що ваше сексуальне...