Як продовжити ерекцію?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 2.28 (9 Голосів)
Як продовжити ерекціюВажко переоцінити важливість інтимного життя для людини, оскільки це необхідно як для здоров'я, так і для підтримки душевної рівноваги. Наш сьогоднішній матеріал розкаже представникам сильної статі, як продовжити ерекцію.

Бажаєте доставити своїй жінці якомога більше задоволення? У такому разі не поспішайте закривати цю сторінку і дочитайте статтю до кінця!

Почнемо: Довга ерекція. Кілька правил та принципів

Питання хороше для тих, хто забуває в сексі, що етапи отримання сексуального задоволення суттєво відрізняються у жінок і чоловіків. Для жінок типово отримувати більше одного оргазму під час одного статевого акту. Чоловік же здатний дійти до піку насолоди лише після того, як все доведе до переможного кінця. Деякі представники сильної половини людства не витримують тривалого натиску і здійснюють еякуляцію набагато раніше, ніж цього б хотіла партнерка. Звідси відбувається велика кількість проблем, які пов'язані з сексуальним життям пар.

Говорячи про те, які причини проблеми передчасного сім'явипорскування, необхідно сказати, що жодна з цих причин не пов'язана з розладами статевої системи або невірній будові статевих органів. Як правило, проблема полягає в дуже тривалому утриманні від статевих контактів, або ж в недостатньому досвіді хлопця в області сексуальних відносин. Є чимала кількість різних способів, які можуть допомогти у вирішенні проблеми передчасного сім'явиверження в чоловіків, яка може прийняти вигляд значного сексуального розладу, якщо буде виникати періодично.
Як продовжити час ерекції:

- перше, необхідно гранично уважно намагатися прислухатися до всіх своїх відчуттів. Необхідно пам'ятати, що у ваших силах тримати під контролем свої відчуття і в необхідний момент ви зможете знизити рівень свого збудження і не довести себе до настання сім'явиверження. Багато чоловіків рекомендують перемкнутися на якісь абстрактні думки в найбільш відповідальний момент, і в такому випадку ваше збудження ослабне, і ви будете здатні продовжити насолоду від процесу статевого акту. Але для освоєння такого методу необхідне тренування, адже це не так просто думати про щось ще, коли ви перебуваєте на піку найпотужніших відчуттів.

Досить ефективний метод як продовжити ерекцію полягає в наступному. Як тільки відчуєте наближення моменту еякуляції, необхідно вийняти свій статевий орган із піхви жінки. У народі такий метод називається "Стоп-старт". За допомогою такого способу можна продовжити ерекцію настільки довго, наскільки ви будете вважати необхідним. Однак пам'ятайте, що занадто часті переривання подібного типу здатні залишити вас зовсім без сил, і ви не закінчите статевий акт належним чином.

Виключно механічний спосіб продовжити сексуальне задоволення полягає в наступному. При настанні моменту еякуляції стисніть голівку свого пеніса двома пальцями знизу і ще одним зверху. Таке стиснення повинне принести значний ефект. Це можна зробити самостійно, а можна і силами вашої партнерки. Почекайте приблизно секунд тридцять, після чого можна продовжувати статевий акт. Цей метод цілком можна поєднувати з методом, який ми описали вище.

Хімічний метод продовження ерекції існує завдяки спеціальним кремам і презервативам, таким як анестетики, тобто вони позбавляють член чутливості. Презервативи, що мають товсту оболонку, також здатні значно продовжити час статевого акту. Якщо ви бажаєте досягти оргазму спільно зі своєю партнеркою, то постарайтеся максимально продовжити час ваших прелюдій перед сексом. Постарайтеся довести вашу партнерку до стану, який наближений до оргазму руками або оральним методом, і лише потім переходьте до вагінального статевого акту. І у вас напевно буде більше шансів дійти до піку насолоди разом. Зробіть все, щоб подарувати вашій партнерці максимум уваги. Постарайтеся прийняти всі заходи, щоб вона отримала задоволення від статевого акту. Не забувайте, що вашою метою є отримати спільного задоволення.

Читайте також в рубриці «Любов та секс»

Закоханий Рак-чоловік: поведінка і ознаки

Закоханий Рак-чоловік: поведінка і ознаки

Багато людей живуть по гороскопах, вони дійсно вірять в силу...

Як змусити чоловіка зробити пропозицію...

Як змусити чоловіка зробити пропозицію...

Жінка, починаючи зустрічатися з чоловіком, мріє про весілля і дітей....

Як веде себе закоханий чоловік водолій

Як веде себе закоханий чоловік водолій

Водолій відноситься до знаків зодіаку повітряної стихії. Тому людям, які...

Як мирно розлучитись (розстатись) з хлопцем?

Як мирно розлучитись (розстатись) з хлопцем?

Завжди заздрила людям, які вміють красиво розлучатися. У мене поки...

загрузка...


загрузка...

ТОП-10 по темі:

Як дізнатися, хто тебе любить? Ш…

Як дізнатися, хто тебе любить? Шкільні ворожіння і прикмети

Шкільний час - самий чудовий...

Як язиком зробити чоловікові при…

Як язиком зробити чоловікові приємно в ліжку

Жінки від природи емоційні істоти...

Як навчитись правильно цілуватис…

Як навчитись правильно цілуватися. Відео

Як правильно цілуватися? Ті, хто вважають...

Як зрозуміти, чи любить він тебе…

Як зрозуміти, чи любить він тебе?

Розібратися у своїх почуттях не...

Що робити, коли хочеться сексу?

Що робити, коли хочеться сексу?

В інтернеті натрапила на запитання...

Як знайти хлопця...

Як знайти хлопця...

Самотність, як ні що інше,...

Як розвести на секс?

Як розвести на секс?

Природа відводить сексу дуже важливе...

Як зрозуміти, що ти подобаєшся х…

Як зрозуміти, що ти подобаєшся хлопцю

Якщо у хлопця немає звички...

Як урізноманітнити сексуальне жи…

Як урізноманітнити сексуальне життя в шлюбі...

Коли руйнуються сім'ї, йдуть чоловіки,...

Що потрібно зробити для хлопця, …

Що потрібно зробити для хлопця, щоб після сексу він був задоволений?

Трапляється так, що ваше сексуальне...