Як краще відпочивати: спільно або нарізно?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 2.25 (2 Голосів)
Як краще відпочиватиДеякі розглядають відпускний час не тільки як можливість відновити сили після напружених трудових буднів, але і як спосіб перевірити відносини. Однак багато ніяк не можуть визначитися, як же краще відпочивати: разом або нарізно. 

Неможливо відповісти однозначно - все залежить від ситуації. Буває так, що рівні стабільні відносини вимагають прийняття рішення, але дві людини ніяк не наважаться жити разом. У цьому випадку може допомогти спільна відпустка. Кілька тижнів сумісного перебування, починаючи від упаковки валіз і закінчуючи дорогою додому, допоможуть дізнатися людину краще, відкрити в ньому несподівані риси характеру, звички, ставлення до важливих життєвих аспектів. Обговорюючи маршрут відпустки, вже можна зрозуміти, чи можна без проблем домовитися з цією людиною, чи здатний він до компромісу. В ідеалі повинно народитися таке рішення, при якому переваги майже співпадуть і відпочинок подарує комфорт обом. Якщо з'ясується, що партнер не готовий рахуватися з чужою думкою і навіть вагомі аргументи мало на нього діють, то, швидше за все, і в житті він буде вести себе також.

Щоб уникнути штучних проблем, не варто будувати повітряні замки і малювати в голові картинки ідеального відпочинку. Адже саме поняття «ідеальний» у всіх різне. Для одного це щоденне перебування на пляжі і романтичні вечері, а для іншого - активний відпочинок з екскурсіями та екстримом. Сварки виникають навіть у людей, співпадаючих один з одним майже у всьому. Адже постійне перебування поруч для багатьох може бути справжнім випробуванням. Не варто намагатися вийти переможцем з кожної суперечки - іноді не погано буде і поступитися. Уникнути багатьох проблем можуть лише ті, які навчилися чути одне одного і розуміти, що у кожного є свої індивідуальні мрії і бажання.
Немає нічого страшного в тому, якщо пару годин кожен приділить тому заняттю, яке йому цікаво. Нерідко через перенасичення один одним останній тиждень відпочинку перетворюється на суцільну нудьгу, коли один з партнерів або обидва просто чекають дня від'їзду. Варто спробувати познайомитися, наприклад, з такою ж парою, яка приїхала на відпочинок. Це внесе багато різноманітності. Наприклад, дівчата йдуть по магазинах або на пляж, а хлопці грають у пляжний волейбол або відправляються попірнати. Як кажуть, що добре для одних, абсолютно не підходить іншим. Саме тому деякі пари абсолютно не уявляють собі спільного відпочинку, а іноді відпустка, проведена окремо, стає справжнім порятунком.

Нерідко людям роздільний відпочинок необхідний для того, щоб привести в порядок свої думки чи просто скучити, особливо, якщо партнери дуже емоційні. У роздільному відпочинку плюсів немало: можливість провести вільний час так, як хочеться відпочити один від одного (це зовсім не означає замінити кимось один одного на час), підігріти почуття, повернути втрачену романтику. Однак трапляється й так, що люди, відправляючись у відпустку окремо, шукають пригод і заводять курортні романи. Тому, збираючись провести відпустку не разом або відпускаючи партнера на курорт одного, треба не сумніватися у свїй повній довірі, щоб згодом не мучитися підозрами.

Вірити - значить вірити і не слухати, що думають про такі поїздки інші. Буває, що, провівши час нарізно, дві людини після повернення розуміють, що не хочуть бути разом. Винен в цьому зовсім не роздільний відпустку, а наявність серйозних проблем у відносинах. Гармонійним і стабільним відносинам не зашкодить ніякої вид відпочинку, тому кожен може вибрати те, що йому до душі.

Читайте також в рубриці «Любов та секс»

Як зберегти секс після шлюбу?

Як зберегти секс після шлюбу?

У хіт-параді проблем, що хвилюють людство, відразу після «Чи є...

Що потрібно зробити для хлопця, щоб після сексу він був задоволений?

Що потрібно зробити для хлопця, щоб після сексу він був…

Трапляється так, що ваше сексуальне життя начебто і в нормі,...

Як повернути хлопця, як повернути чоловіка

Як повернути хлопця, як повернути чоловіка

Одним з найбільш важко пережитих внутрішньоособистих конфліктів є конфлікт між...

Як правильно знайомитися в соціальних мережах

Як правильно знайомитися в соціальних мережах

Як показує практика, знайомитися в соціальних мережах сьогодні набагато легше,...

загрузка...


загрузка...

ТОП-10 по темі:

Як дізнатися, хто тебе любить? Ш…

Як дізнатися, хто тебе любить? Шкільні ворожіння і прикмети

Шкільний час - самий чудовий...

Як язиком зробити чоловікові при…

Як язиком зробити чоловікові приємно в ліжку

Жінки від природи емоційні істоти...

Як навчитись правильно цілуватис…

Як навчитись правильно цілуватися. Відео

Як правильно цілуватися? Ті, хто вважають...

Як зрозуміти, чи любить він тебе…

Як зрозуміти, чи любить він тебе?

Розібратися у своїх почуттях не...

Що робити, коли хочеться сексу?

Що робити, коли хочеться сексу?

В інтернеті натрапила на запитання...

Як знайти хлопця...

Як знайти хлопця...

Самотність, як ні що інше,...

Як розвести на секс?

Як розвести на секс?

Природа відводить сексу дуже важливе...

Як зрозуміти, що ти подобаєшся х…

Як зрозуміти, що ти подобаєшся хлопцю

Якщо у хлопця немає звички...

Як урізноманітнити сексуальне жи…

Як урізноманітнити сексуальне життя в шлюбі...

Коли руйнуються сім'ї, йдуть чоловіки,...

Що потрібно зробити для хлопця, …

Що потрібно зробити для хлопця, щоб після сексу він був задоволений?

Трапляється так, що ваше сексуальне...