Як вести себе при розриві з коханим?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (1 Голос)

Як вести себе при розривіДуже сумно, що іноді люди, які шалено любили один одного, після чергових розбіжностей стають ворогами. Ще сумніше, коли в такій сім'ї є діти, які показують свій стан або приховують, але обов'язково страждають.

Цивілізована людина не повинна перетворюватися на тварину навіть після розставання. Незалежно від причини розлуки, людина повинна залишатися Людиною. Як вести себе при розриві, кожен вирішує для себе сам. В принципі, це залежить від характеру людини і, звичайно ж, від виховання.

Але в тому, що треба зберігати гідність в будь-якій життєвій ситуації, я переконана. Ніколи не принижуйтеся, якщо вас кинули. Повернути коханого можна, якщо натиснути на жалість, а чи треба? Адже жалість - це не прояв любові. А як без любові жити? Суцільне вдавання. Кому це треба? Страждати в даній ситуації будуть двоє: і той, хто залишиться, і той, заради кого залишилися ... Якщо зрадив один раз, то зрадить ще і ще ... Правда, справедливості заради, трапляються інші історії.

Мої друзі пройшли такий шлях. Він пішов до іншої. Підло так кинув, коли дружина була вагітна. Минуло 2 роки, повернувся на колінах. Вона простила. З тих пір пройшло 20 років. Живуть ... Він ні разу її не образив. Мабуть відчуває, що винен. Вона ж частенько нагадує йому про зраду навіть при нас, друзів. Видно, що йому боляче і соромно про це згадувати. Я вважаю, якщо вже пробачила, забудь про розрив назавжди. І не принижуй! А якщо принижуєш, то навіщо таке спільне життя?

Як вести себе при розриві , щоб потім не було соромно за свою поведінку? Намагайтеся не показувати своїх справжніх почуттів, того, що вам боляче і страшно залишитися без своєї половинки. А була це ваша половинка? Ось тут спірне питання. Мабуть, ваша половинка десь на підході до вас ... Люди, які створені одне для одного, не будуть розлучатися через дрібниці, а серйозних сварок у них бути не може!

Так що в очікуванні нового щасливого життя залиште свої істерики та сльози для подушки або психолога. Краще сходіть до психолога. Довірити таємниці подушці можна, але навряд чи вона зуміє підказати вам правильний вихід зі сформованої ситуації. Не завантажуйте своїми проблемами друзів і знайомих, особливо якщо вони у вас з вашим об'єктом обожнювання загальні. Навіщо йому знати про те, що ви страждаєте?

Ні в якому разі не заглушайте свій біль алкогольними напоями чи наркотиками. Легше стане лише на мить, але що буде далі? Звикання, поламані життя і порожнеча. Причому, завжди ...

Постарайтеся абстрагуватися. Легко сказати, але як же це складно. Спочатку так. Але ви спробуйте. Час лікує і не такі рани. Візьміть відпустку, їдьте туди, де ви ніколи не були. Змініть спосіб життя. Ви весь час відпочивали на морі? Поїдьте в гори. Море гострих відчуттів, нові знайомства, підвищений рівень адреналіну просто не дадуть вам нудьгувати і думати про розрив. Ну, хіба що вночі ви трохи відчуєте себе самотньою людиною. Але це пройде, запевняю вас! Покажіть мені хоч одну людину, яка ніколи ні з ким не розлучалась. Таке життя. І вона триває.

Якщо не можете впоратися з відчуттям безвиході, подумайте про своїх близьких і рідних. Думаєте, їм приємно бачити вас в такому пригніченому стані? Ви повинні продовжувати бути щасливими всупереч усьому. Поки заради них, заради тих, хто вас любить не тому, що ви хороший і розумний, а просто, тому що ви є! Незабаром і до вас повернеться смак життя!

Постарайтеся зрозуміти і відпустити кохану людину. Ви побачите, наскільки легше вам стане після цього. Можна спробувати залишитися друзями. А якщо у вас є спільні діти, то ви просто зобов'язані це зробити. Заради найдорожчих для вас людей - ваших діточок. Але впоратися ви повинні самі! Ніяких магів і чародіїв.

Хоча, якщо вам буде від цього легше, то чому б і ні? Знаю одну жінку. Вона вже 12 років намагається повернути чоловіка. Раз на три місяці ходить до ясновидиці, носить їй гроші. Але у мене таке відчуття, що ясновидиця не чоловіка причаровує, а цю нещасну до себе. Ольга (так звуть цю даму) вже і пам'ятати, напевно, не пам'ятає, навіщо в перший раз туди прийшла. Але ходить, як на роботу, і ніяк не може відмовитися від цих приворотних сеансів. Все, що заробляє, несе туди. Чи треба? Думаю, ні! Адже вона давно могла бути щасливою в новому шлюбі, тому що любов давно пройшла, залишилося лише бажання - будь-що-будь повернути блудного чоловіка і кинути, тобто помститися. Вона для себе вирішила, як поводитися при розриві , тільки кому від цього легше? Він щасливий, а вона?

Не мучте себе і коханого, розлучайтеся красиво! Пройде час і буде нова любовна історія, але тільки з іншим, із щасливим кінцем.


Читайте також в рубриці «Любов та секс»

Як зустріти справжнього хлопця за 24 години?

Як зустріти справжнього хлопця за 24 години?

Якось раз в кафе я мимоволі спостерігала неприємну сцену сварки...

Що потрібно зробити для хлопця, щоб після сексу він був задоволений?

Що потрібно зробити для хлопця, щоб після сексу він був…

Трапляється так, що ваше сексуальне життя начебто і в нормі,...

Навіщо хрестити дитину — відповідь священика

Навіщо хрестити дитину — відповідь священика

Характерні релігійні теми сьогодні критично спірні в очах людей, відповідно...

Як втримати чоловіка?

Як втримати чоловіка?

Що б там не варнякали страшні дурепи-феміністки без депіляції, головною...

загрузка...


загрузка...

ТОП-10 по темі:

Як дізнатися, хто тебе любить? Ш…

Як дізнатися, хто тебе любить? Шкільні ворожіння і прикмети

Шкільний час - самий чудовий...

Як язиком зробити чоловікові при…

Як язиком зробити чоловікові приємно в ліжку

Жінки від природи емоційні істоти...

Як навчитись правильно цілуватис…

Як навчитись правильно цілуватися. Відео

Як правильно цілуватися? Ті, хто вважають...

Як зрозуміти, чи любить він тебе…

Як зрозуміти, чи любить він тебе?

Розібратися у своїх почуттях не...

Що робити, коли хочеться сексу?

Що робити, коли хочеться сексу?

В інтернеті натрапила на запитання...

Як знайти хлопця...

Як знайти хлопця...

Самотність, як ні що інше,...

Як розвести на секс?

Як розвести на секс?

Природа відводить сексу дуже важливе...

Як зрозуміти, що ти подобаєшся х…

Як зрозуміти, що ти подобаєшся хлопцю

Якщо у хлопця немає звички...

Як урізноманітнити сексуальне жи…

Як урізноманітнити сексуальне життя в шлюбі...

Коли руйнуються сім'ї, йдуть чоловіки,...

Що потрібно зробити для хлопця, …

Що потрібно зробити для хлопця, щоб після сексу він був задоволений?

Трапляється так, що ваше сексуальне...