Як привернути увагу молодшої за ​​себе жінки

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (1 Голос)

Як привернути увагу молодшої за ​​себе жінкиЯк чоловіка, вас можуть сприймати, або ви самі себе можете ототожнювати з молоддю, і в наслідок цього, ви, ймовірно, будете шукати можливості привернути до себе більш молоду жінку / дівчину. Жінки часто більш соціально-розвинені й емоційно зрілі, ніж чоловіки з їх вікової групи. 

І навіть якщо це не ваш випадок, якщо ви зав'яжете стосунки з молодою дівчиною, це посприяє підняттю вашої самооцінки, а можливо, ви навіть знайдете собі відповідну пару. 

1. Почніть все з розумом: охайність, стиль і доглянутість. Не потрібно повністю міняти свій гардероб, але переконайтеся, що ви носите одяг, який підходить до вашої особистості і релевантна поточному стилю моди. Не потрібно одягатись в молодіжне ганчір'я, але й речі, що додають вам віку і солідності (наприклад, занадто строгі костюми або безрукавки-поло), також вибирати не варто. Вам потрібно щось середнє.

Інвестуйте кошти у можливість весь час виглядати найкращим чином. Дівчат, які, перш за все, доглядають за собою, привертає зокрема те, що у зрілих чоловіків вже достатньо розуміння: догляд за собою - це не загроза їх мужності, а швидше обов'язкова процедура. Плюс, у вас в цьому віці вже є на це гроші. Продемонструйте молодій дівчині, що ви отримуєте задоволення від своєї зовнішності, гігієни та стилю.

2. Впевненість у своєму підході і під час спілкування. Зрілі чоловіки хороші тим, що вони прекрасно знають різницю між впевненістю в собі і нахабством / бажанням показати свою перевагу за рахунок гарної статі. Розслабтеся, коли будете говорити з дівчиною, і пам'ятайте, що потрібно покладатися на ваш досвід. Демонстрація нестачі впевненості змусить вас виглядати зневіреним або патетичним. Молоді дами захочуть побачити, що ви впевнені в собі і здатні впоратися з різницею у віці без сумнівів в ситуації. Найчастіше це критична установка для демонстрації, щоб убезпечити ваші романтичні наміри по відношенню до молодої дівчини.

3. Звертайтеся з молодою дівчиною, як з рівною. Ведіть себе так, ніби ви розмовляєте, щоб встановити потрібний рівень комфорту і легкості між вами. Пам'ятайте, що потрібно бути собою і уникати використання ультрамодної мови (сучасно сленгу), з яким ви далеко не на одній нозі. Будьте собою, будьте доброзичливі по відношенню до неї, і це допоможе вам її вразити.

4. Всіма силами постарайтеся не застрявати на галузі легкої дружби. У той час як ви хочете показати молодій дівчині, що ви мудрі і зрілі, ви точно не бажаєте закінчити образом батька. А це трапляється досить швидко, від трьох днів до тижня: якщо не батька, то ви можете дати їй стійке відчуття улюбленого дядечка або надійного старшого брата. Через що в романтичному сенсі їй на вас потім буде дуже складно дивитися. Тому відразу з другої зустрічі показуйте відповідний явний інтерес. Також, ви точно захочете уникнути враження властолюбного, надмірно опікаючого або люблячого читати нотації людини, висловлюючи свою мудрість. Ключ тут - «цікаво», а не «повчально».

Ще деякі попередження:

- Не фокусуйтеся на різниці у віці, якщо тільки вона не підніме це питання. Також, ви отримаєте кращі шанси, якщо будете розмовляти з молодою дівчиною наодинці, тому що в оточенні її друзів, її рівень зрілості може значно впасти;

- Друзі жіночої статі вашої потенційної молодої подруги можуть мати значний вплив на її рішення, а друзям чоловічої статі може не сподобається ваше зближення з нею. Будьте готові до подібних ситуацій, і розрулювайте їх з обережністю.


Читайте також в рубриці «Любов та секс»

Як розвести на секс?

Як розвести на секс?

Природа відводить сексу дуже важливе місце в повсякденному житті людей....

Як навчитись правильно цілуватися. Відео

Як навчитись правильно цілуватися. Відео

Як правильно цілуватися? Ті, хто вважають себе достатньо досвідченими в любові,...

Як впізнати домашнього тирана?

Як впізнати домашнього тирана?

У наш час вкрай важко знайти деспотичних чоловіків, так як...

Як підвищити жіноче лібідо?

Як підвищити жіноче лібідо?

Давайте спершу розберемося, в чому ж причина зниження бажання. Невже...

загрузка...


загрузка...

ТОП-10 по темі:

Як дізнатися, хто тебе любить? Ш…

Як дізнатися, хто тебе любить? Шкільні ворожіння і прикмети

Шкільний час - самий чудовий...

Як язиком зробити чоловікові при…

Як язиком зробити чоловікові приємно в ліжку

Жінки від природи емоційні істоти...

Як навчитись правильно цілуватис…

Як навчитись правильно цілуватися. Відео

Як правильно цілуватися? Ті, хто вважають...

Як зрозуміти, чи любить він тебе…

Як зрозуміти, чи любить він тебе?

Розібратися у своїх почуттях не...

Що робити, коли хочеться сексу?

Що робити, коли хочеться сексу?

В інтернеті натрапила на запитання...

Як знайти хлопця...

Як знайти хлопця...

Самотність, як ні що інше,...

Як розвести на секс?

Як розвести на секс?

Природа відводить сексу дуже важливе...

Як зрозуміти, що ти подобаєшся х…

Як зрозуміти, що ти подобаєшся хлопцю

Якщо у хлопця немає звички...

Як урізноманітнити сексуальне жи…

Як урізноманітнити сексуальне життя в шлюбі...

Коли руйнуються сім'ї, йдуть чоловіки,...

Що потрібно зробити для хлопця, …

Що потрібно зробити для хлопця, щоб після сексу він був задоволений?

Трапляється так, що ваше сексуальне...