Мотивація для схуднення. Найсильніші прийоми

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 2.10 (5 Голосів)

Сучасний світ диктує нам безліч правил: як говорити, у що одягатися, чим захоплюватися, які ставити цілі, як ставитися до тих чи інших речей. І одне з самих непохитних тисків направлена як раз у бік зовнішнього вигляду: «Щоб не бути ізгоєм, ти повинен виглядати так». А так (для жіночої половини) – це струнка довгонога дівчина (або жінка, зовні все одно нагадує дівчину, тобто ретельно приховує вік) з розкішним волоссям, доглянутою шкірою, ідеальною фігурою і безліччю інших приголомшливих якостей, почерпнутих з журналів мод, реклами і фільмів.

Мотивація для схуднення. Найсильніші прийоми

Мотивація для схуднення

ЗМІСТ:
— Вироблення правильної мотивації до схудненню
— Правильна мотивація для схуднення
— НАЙДІЄВІШІ СПОСОБИ МОТИВАЦІЇ
— ВІДЕО на тему: Мотивація для схуднення

Саме звідси багато представниць прекрасної статі підхоплюють це витає в повітрі правило «треба худнути». І намагаються, і зриваються, і знову починають, і звинувачують в провалах, і іронізують над своїми слабкостями, і знову кидаються в бій, і ненавидять ваги...

Вироблення правильної мотивації до схудненню

Почати слід з того, що слово «треба» (разом зі словом «повинен») взагалі чуже будь-якої мотивації, яка являє собою рух зсередини (бажання зробити що-то, народжене з внутрішніх спонукань). Це не означає, що мотивація не може з'явитися під впливом зовнішніх факторів, але обов'язковою умовою є ВНУТРІШНЄ орієнтування на досягнення мети, направляюче життєву енергію.

Мотивація для схуднення. Найсильніші прийоми

Коли людині необхідно докласти нехай навіть невелике зусилля, йому важливо розуміти, НАВІЩО він це робить, а в питанні схуднення ми говоримо про тривалої і виснажливої роботи над собою, тому посил «треба» або «повинна», заснований на вплив зовнішніх і чужих ідей суспільства, не стане достатнім стимулом, а буде лише сприяти підриву самооцінки. Так що насамперед слід розібратися в цілях.

Мотивація для схуднення: Помилка в постановки цілей

Багато хто заперечать, що мета як раз зрозуміла і прозора (на відміну від способів і методик): «Схуднути, щоб стати красивою, стрункою, бажаною», – але в цьому і полягає основна проблема.

Припустимо, ви вирішили привести себе в порядок до літа, і два тижні спартанського режиму пройдені успішно: з дзеркала на вас дивиться виснажена, але схудла і задоволена собою особистість. Тобто мета досягнута, і що далі? Навіщо продовжувати себе мучити, навіщо тренування, навіщо відмова від улюблених солодощів? Ніхто не відповість на ці питання, тільки от до наступного теплого сезону знову з'являться статуси з рубрики «Прийшла весна.

З під ліжка потихеньку пробиваються ваги!» В даному випадку мета підмінюється результатом. Мотивація для схуднення повинна бути конкретна і грунтовна.

Правильна мотивація для схуднення

Мотивація для схуднення. Найсильніші прийоми

Мотивація для схуднення

Для того, щоб ваші досягнення не стали тимчасовою перемогою, а перетворилися на здорове і постійний стан, стоїть дуже серйозно задуматися, навіщо дійсно вам потрібно схуднути. Відкиньте убік весь сторонній шум з реклами, порад подруг, фільмів, телешоу, плакатів, книг. Просто чесно поглянути на себе і дайте відповідь, чи заважає вам бути щасливою і задоволеною собою прямо зараз? Якщо ні, тоді перестаньте піддаватися тиску громадськості і живіть в гармонії зі своїми бажаннями, як того і заслуговуєте.

Якщо ж ви відчуваєте незадоволеність у своєму тілі, то варто розібратися, чим саме заважає вам зайву вагу і чого він позбавляє вас. Що саме ви досягнете, якщо знайдете мотивацію і схуднете? Вам слід чітко уявити, що зміниться у вашому житті, коли ви схуднете, чи дійсно вам потрібні ці зміни, чи зроблять вони вас щасливішими? І тільки представивши точну мету і результат, варто починати важкий шлях роботи над собою. Меншу мотивацію при схудненні, ніж кардинальна зміна життя, не варто розглядати.

Ось кілька прикладів таких змін.

Можливість носити улюблену одяг

У сучасному світі одяг значить дуже багато: вибір сукні або костюма, спідниці або джинсів, каблуків або кросівок, того чи іншого кольору або стилю безпосередньо залежить від внутрішнього настрою. Зовнішнє відповідність душевним складом допомагає відчувати себе більш гармонійною і завершеною, більш вірною самій собі. Однак дуже часто вибрати ту саму одяг, яка показує вас справжню саме сьогодні, можуть перешкодити можливості вашого тіла.

Мотивація для схуднення. Найсильніші прийоми

Мотивація для схуднення

Здійснення давніх планів

Напевно, є безліч речей, які ви хотіли б зробити, але в силу різних причин не могли собі дозволити. Однією з причин міг стати вагу. Стрибки з парашутом і на батуті, дайвінг, скелелазіння, екстремальні види спорту з підвищеним фізичним навантаженням легко наповнять ваше життя, якщо вам цього дійсно захочеться. Або простий похід в басейн для деяких, особливо сором'язливих дівчат може стати непереборною перешкодою. Мотивація для схуднення в цьому випадку просто необхідна.

Затвердження самооцінки

У світі мінливих цінностей і орієнтирів дуже важливо залишатися впевненим у собі, чітко розуміє свої бажання і ясно представляє свої цілі людиною. Низька самооцінка може згубно позначитися на багатьох речах: від довіри до себе до побудови правильного життєвого плану.

Якщо невдоволення зовнішнім виглядом заважає вам стати самодостатньою частиною суспільства, відчувати себе вільно в колективі і поважати себе, то має сенс попрацювати над тілом, яке блокує ваше особистісне становлення. Правильна мотивація здатна не тільки підштовхнути людину на схуднення, а й повністю змінити ставлення до себе. А від цього безсумнівно зміниться ставлення про вас оточують.

Мотивація для схуднення. Найсильніші прийоми

Мотивація для схуднення

Зміни в особистому житті

Не завжди проблеми у відносинах пов'язані з зовнішнім виглядом, але ніхто не заперечує, що вміння створити чудовий образ часто є основоположним. Досить важко любити людину, яка не любить себе, а любов до себе починається з любові до свого тіла.

nЯкщо ви не відчуваєте себе щасливою і бажаною, то досить важко стати для когось іншого. Можливо, головні зміни в цій області почнуться якраз із позбавлення від зайвої душевного і тілесного вантажу.

Здоров'я

Наш організм влаштований дуже гармонійно, тому надлишок в ньому чого б то не було негативно позначається на його функціональних здібностях. Якщо вас серйозно мучать відхилення у здоров'ї, важкість у ногах, навантаження на хребет і легкі, варто почати допомагати своєму організму справитися з цими проблемами, тому що легкість і бадьорість духу безпосередньо залежать від стану здоров'я.

Слухайте тільки себе, вибираючи мотиви до схудненню. Будьте вірні собі, і ваше тіло стане вірно вам. А тепер наведемо найбільш ефективні прийоми мотивації, якими неодмінно повинен скористатися людина, що бажає схуднути.

Мотивація для схуднення. Найсильніші прийоми

Мотивація для схуднення

НАЙБІЛЬШ ДІЄВІ СПОСОБИ МОТИВАЦІЇ

Як стверджують практики, найефективніша — візуальна мотивація.
Знайдіть найсильнішу з психологічного впливу на вас мотиваційну картинку. Додайте її на найбільш видимому місці у вашій кімнаті, щоб вона завжди була у вас на очах, нагадуючи про необхідність щось зробити (наприклад, схуднути).

Складіть план дій для досягнення результату. Цей план повинен бути дуже докладний. Буквально план дій на кожен день. Краще всього, якщо він буде виглядати у вигляді таблиці по зростаючій ваших досягнень. Виконуйте поставлені дії і відзначайте на плані те, що ви досягли або виконали.

Оберіть подарунок для себе, який ви зможете собі дозволити, коли досягнете результатів. Навіть краще кілька подарунків, одержуваних після проміжних результатів. Якщо це річ, вона повинна бути тісно пов'язана з вашою метою. Наприклад, при схудненні, можна вибрати одяг, яку ви придбаєте у разі досягнення результату – схуднення.
nЦе може бути і інший подарунок – подія або захід для вас.

Розкажіть про те, чого ви хочете досягти (наприклад, схуднути) знайомим і друзям. Чим більшій кількості близьких людей ви розкажіть про це, тим більша мотивація буде досягти цю мету, щоб не втратити авторитет в очах близьких і друзів. Щоб всі знали, що у вас сильна сила волі.

Мотивація для схуднення. Найсильніші прийоми

Мотивація для схуднення

Чітко визначте ваших ворогів, які не дають вам досягти бажаного результату.
nУ випадку з схудненням головний ворог – це лінь. Помістіть вашу лінь в список головних ворогів і як тільки ви помітите, що почали лінуватися, згадайте про це і женіть її геть!

Важливо зрозуміти, що у всіх успішних людей є мотивація. Тільки у них ця мотивація набагато сильніше мотивації звичайних людей. Від того і вони стають набагато сильніше у фізичному, психологічному і моральному плані.

Мотивація для схуднення. Найсильніші прийоми

Мотивація для схуднення

Є й інші способи мотивації, і якщо вам не вистачає тієї, яку ви досягли, — шукайте мотивацію і досягайте своїх цілей!

Корисне ВІДЕО на тему: Мотивація для схуднення

Дізнайтеся прямо зараз яке значення мають чакри людини. Очищення душі.


Читайте також в рубриці «Любов та секс»

Чакри людини. Їх значення та очищення

Чакри людини. Їх значення та очищення

Крім тілесної оболонки, людський організм має і енергетичну структуру. Чакри...

Як розвести на секс?

Як розвести на секс?

Природа відводить сексу дуже важливе місце в повсякденному житті людей....

Чоловік скорпіон. Як зрозуміти, що він закоханий

Чоловік скорпіон. Як зрозуміти, що він закоханий

Скорпіон – це один із знаків зодіаку, яким притаманні абсолютно...

Мотивація для схуднення. Найсильніші прийоми

Мотивація для схуднення. Найсильніші прийоми

Сучасний світ диктує нам безліч правил: як говорити, у що...

загрузка...


загрузка...

ТОП-10 по темі:

Як дізнатися, хто тебе любить? Ш…

Як дізнатися, хто тебе любить? Шкільні ворожіння і прикмети

Шкільний час - самий чудовий...

Як язиком зробити чоловікові при…

Як язиком зробити чоловікові приємно в ліжку

Жінки від природи емоційні істоти...

Як навчитись правильно цілуватис…

Як навчитись правильно цілуватися. Відео

Як правильно цілуватися? Ті, хто вважають...

Як зрозуміти, чи любить він тебе…

Як зрозуміти, чи любить він тебе?

Розібратися у своїх почуттях не...

Що робити, коли хочеться сексу?

Що робити, коли хочеться сексу?

В інтернеті натрапила на запитання...

Як знайти хлопця...

Як знайти хлопця...

Самотність, як ні що інше,...

Як розвести на секс?

Як розвести на секс?

Природа відводить сексу дуже важливе...

Як зрозуміти, що ти подобаєшся х…

Як зрозуміти, що ти подобаєшся хлопцю

Якщо у хлопця немає звички...

Як урізноманітнити сексуальне жи…

Як урізноманітнити сексуальне життя в шлюбі...

Коли руйнуються сім'ї, йдуть чоловіки,...

Що потрібно зробити для хлопця, …

Що потрібно зробити для хлопця, щоб після сексу він був задоволений?

Трапляється так, що ваше сексуальне...