Красива жіноча фігура очима чоловіка (фото)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.25 (10 Голосів)

Для жінки дуже важливо бути привабливою в очах чоловіка.

На які тільки жертви не йде жіноча половина людства, щоб довести, що вона найкрасивіша. Ідеальна фігура займає основне місце в житті жінки. Саме їй, вона приділяє основну час, постійно займаючись спортом і сидить на різних дієтах.

Красива жіноча фігура очима чоловіка (фото)

Але чи завжди збігається думка двох абсолютно різних половин людства, і яка ж вважається красива жіноча фігура очима чоловіка, фото яких вони так часто розглядають?

На смак і колір товаришів немає

Варто відзначити, що всі люди різні, а значить, і думки у багатьох несхожі. Одним подобається один типаж, інших – інший. Прийнято вважати, що всім подобаються типаж моделей, великий розмір грудей, невелике зростання. Але це далеко не так.

Зазвичай дівчат модельної зовнішності, тоненьких, з довгими ногами, вибирають підлітки і літні чоловіки. І ті, й інші намагаються за рахунок такої дівчини самоствердитися, а також показати оточуючим, що він ще щось значить в цьому житті. Тому на моделей звертають увагу далеко не всі молоді люди.

Красива жіноча фігура очима чоловіка (фото)

Також багатьох приваблюють худенькі дівчата, але з округлими формами. Такі, щоб кожна частина тіла була підтягнута, але в той же час було на що подивитися. Володарка таких форм повинна мати невисокий зріст. За словами самих хлопців, таких жінок хочеться оберігати і піклуватися, поруч з ними вони відчувають себе справжніми джентльменами.

Красива жіноча фігура очима чоловіка (фото)

Не варто відкидати той факт, що «пампушки» теж подобаються, і багато хто стверджує, що це гарна жіноча фігура очима чоловіка, фото якої є цьому підтвердженням. Таких дам вибирають ті претенденти, які шукають собі обраницю для серйозних стосунків. Психологи стверджують, що така постать привертає часто тих, хто має низький соціальний статус, хлопців з села, а також тих, у кого мама має такі ж форми. Тільки це не означає, що подобаються жінки, які не бажають стежити за своїм тілом. Обвислі боки, живіт, величезні сідниці ще нікого не прикрашали.

Красива жіноча фігура очима чоловіка (фото)

Домінуюче місце займає фігура у вигляді груші, гітари або пісочного годинника. Тобто володарка має широкі стегна і тоненьку талію. Такі обсяги приваблюють погляди максимальної кількості сильної статі. По-перше, вченими доведено, що саме такий вигляд фігури повідомляє їм про готовність жінки продовжувати свій рід. По-друге, на такій фігурі будь-який одяг сидить просто чудово.Красива жіноча фігура очима чоловіка (фото)

Останнім часом багато жінок хочуть мати фігуру, як у знаменитої актриси Анджеліни Джолі, яку по праву можна вважати улюбленицею всіх молодих людей. Її фігуру можна назвати «морквиною», тобто їй властиві об'ємисті вузенькі плечі і стегна.

Багато хочуть бачити поруч із собою пишні форми грудей, а інші параметри їм дарма. Фахівці кажуть, що такий типаж приваблює тих, хто має проблеми у фінансових питаннях.

Досить рідко чоловіки звертають увагу на худорлявих дам. Така фігура не подобається майже нікому. У нормального чоловіка виникає бажання тільки нагодувати дівчину, але не більше.

Красива жіноча фігура очима чоловіка (фото)

Безпрограшним варіантом вважається спортивна красива жіноча фігура очима чоловіка, подивившись на фото якої, жоден чоловік не залишиться байдужим. Підтягнутий живіт, пружні сідниці, ноги і руки назавжди залишаться предметом обожнювання сильної половини людства. Тут головне не перестаратися, перекаченное тіло мало кому сподобається.

Красива жіноча фігура очима чоловіка (фото)

Що точно можна стверджувати, так це те, що чоловікам не подобаються мужоподібні фігури, де присутні великі плечі, узковатіе стегна, а також ті, у кого пропорції стегон і плечей однакові. Такий типаж говорить про присутність сильного характеру, волі та незалежності. Мало кому сподобається мати поруч із собою сильніше людини.

Красива жіноча фігура очима чоловіка (фото)

Якщо ви мрієте про красиву і струнку фігуру

Слід пам'ятати, що яка б у вас не була фігура, її завжди можна скорегувати за допомогою комплексу спортивних вправ, а також спеціально підібраною одягу, і погляди найкрасивіших чоловіків не промайнуть повз красивих дівчат.

Дуже просто досягти краси, якщо ведеш здоровий спосіб життя, займаєшся спортом і харчуєшся корисними натуральними продуктами.

Дізнайтеся прямо зараз яке значення мають чакри людини. Очищення душі.


Читайте також в рубриці «Любов та секс»

Як привернути увагу молодшої за ​​себе жінки

Як привернути увагу молодшої за ​​себе жінки

Як чоловіка, вас можуть сприймати, або ви самі себе можете...

Як вести себе при розриві з коханим?

Як вести себе при розриві з коханим?

Дуже сумно, що іноді люди, які шалено любили один одного,...

Як знайти хлопця...

Як знайти хлопця...

Самотність, як ні що інше, здатна погіршити якість життя -...

Як чоловіки реагують на пропозицію про секс

Як чоловіки реагують на пропозицію про секс

Чарівна дівчина підходила до хлопців на вулиці, щоб поставити питання...

загрузка...


загрузка...

ТОП-10 по темі:

Як дізнатися, хто тебе любить? Ш…

Як дізнатися, хто тебе любить? Шкільні ворожіння і прикмети

Шкільний час - самий чудовий...

Як язиком зробити чоловікові при…

Як язиком зробити чоловікові приємно в ліжку

Жінки від природи емоційні істоти...

Як навчитись правильно цілуватис…

Як навчитись правильно цілуватися. Відео

Як правильно цілуватися? Ті, хто вважають...

Як зрозуміти, чи любить він тебе…

Як зрозуміти, чи любить він тебе?

Розібратися у своїх почуттях не...

Що робити, коли хочеться сексу?

Що робити, коли хочеться сексу?

В інтернеті натрапила на запитання...

Як знайти хлопця...

Як знайти хлопця...

Самотність, як ні що інше,...

Як розвести на секс?

Як розвести на секс?

Природа відводить сексу дуже важливе...

Як зрозуміти, що ти подобаєшся х…

Як зрозуміти, що ти подобаєшся хлопцю

Якщо у хлопця немає звички...

Як урізноманітнити сексуальне жи…

Як урізноманітнити сексуальне життя в шлюбі...

Коли руйнуються сім'ї, йдуть чоловіки,...

Що потрібно зробити для хлопця, …

Що потрібно зробити для хлопця, щоб після сексу він був задоволений?

Трапляється так, що ваше сексуальне...