Міміка і жести закоханого чоловіка

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 2.00 (1 Голос)

Як стверджують психологи, невербальні засоби спілкування можуть дати багато інформації про співрозмовника, в тому числі і про його ставлення, почуття.

Сильна стать найчастіше схильний мовчати і не видавати свого ставлення словами, тому прекрасної статі доводиться здогадуватися по невербальним ознакам.

Якщо уважно спостерігати, то міміка і жести закоханого чоловіка скажуть самі за себе і можна здогадатися про те, що відбувається у нього всередині.

Про правдивість невербальних знаків

Міміка і жести закоханого чоловіка

Міміка і жести закоханого чоловіка скажуть самі за себе

Їм можна повністю довіряти. Якщо мова людини має осмислений характер, вона здатна її контролювати, щось недоговорювати або прибріхувати, то невербальні сигнали відбуваються несвідомо і непідвладні контролю. Саме завдяки цим сигналам можна дізнатися про справжніх почуттях, так як більша частина інформації передається ними, а не словами.

Розпізнати закоханого чоловіка не завжди легко. Багато з них, бажаючи приховати справжні почуття, намагаються здаватися неприступними і холодними. А буває і так, що чоловік просто розігрує пристрасть, яку не відчуває. Але таким способом він намагається спокусити вподобану жінку.

Допомогти виявити справжні почуття можуть міміка і жести закоханого чоловіка.

Загальні ознаки закоханості

Більшість психологів впевнені: у розмові з предметом обожнювання закоханий чоловік буде видавати себе мімікою і жестами. Він буде енергійним, рухливим, готовим на звершення подвигів. Особливо якщо улюблена жінка буде знаходитися поруч.

Багато закохані взагалі можуть втратити контроль над собою, робити дурниці, говорити що-небудь невлад, чого ніяковіти і переживати.

Передати справжні почуття можливо з допомогою:

 • Очей;
 • Рухів;
 • Положення тіла;
 • Зовнішнього вигляду;
 • Рота;
 • Голоси.
 • Зеркало души – очі

  Міміка і жести закоханого чоловіка

  Якщо чоловік дивиться прямо в очі жінці, це означає, що його почуття до неї глибокі

  Коли чоловік бачить вподобану жінку, його зіниці починають розширюватися, виникає відчуття, що він просто поїдає її очима. Якщо чоловік піднімає брови вгору або одну з них на частку секунди, то це також є ознакою того, що жінка його приваблює чи він в неї закоханий.

  Погляд проходиться по тілу жінки. Спочатку він буде дивитися в очі, а потім все нижче опускатися. Цей погляд один з найбільш красномовних і повідомляє жінці все, що необхідно.

  Також варто уважно подивитися в очі чоловіка, який доглядає за жінкою. Холодний і спокійний погляд навряд чи буде ознакою пристрасті, незважаючи на полум'яні промови. Але якщо очі широко розкриті, трохи розширені зіниці, брови підняті, а в самому погляді світиться кохання – то почуття цієї людини навряд чи можна сумніватися.

  Варто також звернути увагу на спрямованість погляду. Якщо він спрямований в очі жінці, то це буде свідчити про те, що випробовувані сильні підлогою почуття високі і глибокі.

  Якщо погляд спрямований на губи, то чоловік явно мріє поцілувати.

  Властиві закоханому руху

  На несвідомому, підсвідомому рівні при коханій жінці чоловік почне щось поправляти, пригладжувати волосся, здувати порошинки, вчиняти інші дії, що поліпшують зовнішній вигляд. Це один з вірних знаків того, що чоловік небайдужий.

  В цілому, абсолютно всі психологи впевнені в тому, що чоловік починає більше стежити за собою, коли хоче сподобатися жінці.

  І це правда.

  Положення тіла

  Чоловік, коли бачить вподобану йому жінку, намагається здаватися вище, стрункішою. Він буде намагатися втягнути живіт, розправити плечі і спину, демонструвати переваги своєї фігури.

  Якщо чоловік сідає біля привабливою для нього жінки або стоїть поруч з нею, то носки ніг або корпус, завжди будуть повернені у напрямку до неї. Це буде навіть помітно при великій кількості людей.

  Інтерес будуть видавати і закладені за ремінь великі пальці, широко розставлені ноги, руки, розташовані на стегнах, розстібання на сорочці верхнього ґудзика.

  Він може випадково торкатися жінки, тим самим скорочуючи дистанцію, схилятися над нею.

  Міміка і жести закоханого чоловіка

  Міміка і жести закоханого чоловіка

  Чоловік несвідомо копіює жести і міміку симпатичної йому жінки

  Чоловік несвідомо копіювати жести, рухи, міміку симпатичної жінки, що буде означати бажання оберігати. Він може непомітно кивати іноді лише очима, слухаючи жінку, ловити її погляд. Під час розмови жести його будуть виразними, навіть якщо мова йде про роботу. Таким чином він намагається потрапити в зону уваги жінки.

  Тому якщо чоловік часто мелькає перед очима, близько підходить, намагається допомогти, доторкнутися, то сумнівів бути не може – жінка його приваблює. Якщо він обнімає за талію або плечі, бере за руку, намагається підтримувати під ліктик, то можна не сумніватися в тому, що жінка йому подобається. Більше того, такі міміка і жести закоханого чоловіка будуть говорити іншим представникам сильної статі, що ця жінка його, і інші не можуть претендувати.

  До міміки і жестів, які говорять про те, що чоловік знаходиться у стані закоханості, можна віднести бажання добре виглядати перед жіночою статтю. Чоловік буде намагатися стежити за собою, принаряжаться, буде цікавитися парфумерією, стежити за охайністю свого зовнішнього вигляду. При великій кількості подібних сигналів можна з упевненістю сказати, що чоловік перебуває на стадії закоханості.

  Якщо чоловік, розмовляючи з жінкою, випадково розстібає ґудзик на своєму одязі, знімає піджак, годинник, поправляє краватку, навіть якщо він його і не носить – ці жести несуть сексуальний підтекст і явно говорить про те, що чоловікові не терпиться зайнятися справою. Руки його мимоволі тягнуться до області шиї або плечу виправити комір.

  Рот закоханого чоловіка може бути злегка відкритим, губи злегка тремтіти. Крім того, він може грати з різними предметами, несвідомо торкатися до них. Перебирання ключів, запальничок буде свідчити про зацікавленість і спробі зняти нервове напруження.

  Міміка і жести закоханого чоловіка

  Закоханий чоловік намагається доторкнутися до вподобаної йому жінці

  Помітивши кілька таких невербальних знаків, є привід задуматися і ще поспостерігати. А якщо ж спостерігається вся сукупність вищеописаних невербальних ознак, то можна стверджувати, що чоловік закоханий.

  Сильна стать за своєю природою є майстром конспірації і рідко коли зможе зізнатися в любові рано, так як виникає страх відкидання, слабкості, вразливості. Але, незважаючи на це, жінка все одно зможе зрозуміти, як чоловік ставиться до неї, особливо якщо навчитися правильно тлумачити міміку і жести.

  Дізнайтеся прямо зараз справжні причини чому чоловік не хоче близькості з дружиною.


  Читайте також в рубриці «Любов та секс»

  Замовляння на ріст волосся на голові. Читати замовляння

  Замовляння на ріст волосся на голові. Читати замовляння

  Чого тільки жінки не роблять заради власної краси, на які...

  Чим любов відрізняється від закоханості?

  Чим любов відрізняється від закоханості?

  Багато людей і не замислюються над цим питанням тільки лише...

  Як впізнати домашнього тирана?

  Як впізнати домашнього тирана?

  У наш час вкрай важко знайти деспотичних чоловіків, так як...

  Як дізнатися, хто тебе любить? Шкільні ворожіння і прикмети

  Як дізнатися, хто тебе любить? Шкільні ворожіння і прикмети

  Шкільний час - самий чудовий період у нашому житті. Школа...

  загрузка...


загрузка...

ТОП-10 по темі:

Як дізнатися, хто тебе любить? Ш…

Як дізнатися, хто тебе любить? Шкільні ворожіння і прикмети

Шкільний час - самий чудовий...

Як язиком зробити чоловікові при…

Як язиком зробити чоловікові приємно в ліжку

Жінки від природи емоційні істоти...

Як навчитись правильно цілуватис…

Як навчитись правильно цілуватися. Відео

Як правильно цілуватися? Ті, хто вважають...

Як зрозуміти, чи любить він тебе…

Як зрозуміти, чи любить він тебе?

Розібратися у своїх почуттях не...

Що робити, коли хочеться сексу?

Що робити, коли хочеться сексу?

В інтернеті натрапила на запитання...

Як знайти хлопця...

Як знайти хлопця...

Самотність, як ні що інше,...

Як розвести на секс?

Як розвести на секс?

Природа відводить сексу дуже важливе...

Як зрозуміти, що ти подобаєшся х…

Як зрозуміти, що ти подобаєшся хлопцю

Якщо у хлопця немає звички...

Як урізноманітнити сексуальне жи…

Як урізноманітнити сексуальне життя в шлюбі...

Коли руйнуються сім'ї, йдуть чоловіки,...

Що потрібно зробити для хлопця, …

Що потрібно зробити для хлопця, щоб після сексу він був задоволений?

Трапляється так, що ваше сексуальне...