Як побороти страх?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)

Як побороти страх?Всі ми прекрасно знаємо, що таке страх. І тільки тому, що відчуваємо його неодноразово. Навряд чи багато хто з вас змогли б відповісти на запитання «що таке страх» по - науковому. Тим не менш, ми прекрасно розуміємо, що це емоція. Більш того, це емоційна складова притаманна інстинкту самозбереження. Страх виникає тоді, коли людині загрожує небезпека. Це нормально відчувати страх в певних ситуаціях. Гірше, коли його немає, адже тоді людина позбавлена ​​всякого почуття самозбереження.

Але ще гірше, коли страх починає отримувати владу над нашою свідомістю. Чи бувало у вас коли-небудь відчуття страху без причини? Думаю, що напевно бувало. Ось саме в таких випадках і потрібно починати боротьбу зі своїми страхами. Але, як же це зробити? Не кожному від природи дано хороше самовладання. Навпаки, останнім часом багато людей відрізняються підвищеною емоційністю, вони легко впадають в паніку і піддаються своїм емоціям. В даному випадку, це може привести до істерики або нервового зриву. Тому, для початку, потрібно включити голову, і відключити емоції.

Що я маю на увазі? Просто запам'ятайте одне правило: як тільки ви починаєте чогось боятися, постарайтеся почати аналізувати свій страх. Шукайте причини, а не відмовки. Причини повинні бути чіткими і зрозумілими. Якщо таких немає, то і страх повинен зникнути, так як ви, таким чином, самі собі поясните, що боятися нічого. Далі, навчитеся перевершувати свій страх. Справа в тому, що ми втрачаємо дуже багато можливостей, йдучи на поводу у цього почуття. Для того, щоб побороти свій страх, перше, що потрібно зробити - не прораховувати можливі ходи. Багато людей перед якоюсь подією часто думають на кілька кроків вперед. Вони прораховують всілякі ходи. Так от, якщо більшість з цих ходів для людини несприятливі, вона починає боятися. Значить, щоб цього не виникло, перестаньте думати про майбутнє. Або дійте, незважаючи на свій страх перед ситуацією.

Насправді, приборкати свій страх не так вже й легко. З новим життєвим досвідом виникає все більше страхів. Коли їх накопичується дуже багато, людина може отримати невпевненість в собі, а потім і зовсім зламатися. Тому, щоб нічого не боятися, завжди сподівайтеся на краще. Постарайтеся хвалити себе за якісь досягнення. Але, в той же час, не забувайте аналізувати помилки. Це допоможе вам знайти упевненість в собі і полюбити себе. Як відомо, саме таким людям найменше притаманне почуття страху.

Приймайте рішення швидко. Я не говорю зараз про те, що їх потрібно приймати, не обдумавши. Але затягувати з прийняттям важкого рішення зовсім не варто. Чим довше ви будете відтягувати неприємний момент, тим страшніше вам буде його прийняти. Тому, зважте всі «за» і «проти» і винесіть свій вердикт. Чим швидше ви це зробите, тим краще для вас.

Отже, підіб'ємо підсумки. Для того, щоб побороти свій страх, потрібно обов'язково знати причину. Тому, проаналізуйте ситуацію і знайдіть її. Далі, вам буде вже легше. Просто повторюйте ці кроки кожного разу, коли у вас виникає відчуття страху, і ви помітите, що в кінці-кінців страх не владний над вами. Навпаки, ви маєте владу над страхом.


Читайте також в рубриці «Інші поради»

Коли виходити заміж, кому вирішувати?

Коли виходити заміж, кому вирішувати?

Чи доводилося вам чути на свою адресу подібну промову: «пора...

Як правильно організувати свято для рідних і колег

Як правильно організувати свято для рідних і колег

Вам необхідно відзначити день народження, ювілей або весілля? Відкрийте для...

Що ми святкуємо 8 березня?

Що ми святкуємо 8 березня?

Ми бачемо, як восьмого з ранку мужики з розгубленими очима...

Правила поведінки на похоронах

Правила поведінки на похоронах

Похорон - сумний, але, разом з тим, дуже стародавній обряд...

загрузка...


загрузка...

ТОП-10 по темі:

Як підписати (заповнити) конверт…

Як підписати (заповнити) конверт (лист) по Україні

Інколи нам, в силу різної...

Що подарувати хлопчику?

Що подарувати хлопчику?

Приємно отримувати подарунки. Не менше...

Як зберегти троянди у вазі? Як д…

Як зберегти троянди у вазі? Як довше зберегти букет троянд?

Жінки, дівчата люблять, коли їм...

Як правильно паритися в лазні, б…

Як правильно паритися в лазні, бані, сауні...

Немає для нашої людини більшого...

Які існують правила спілкування …

Які існують правила спілкування по телефону?

Як правильно спілкуватися по телефону?...

Які рослини передбачають дощ

Які рослини передбачають дощ

Прогнозувати погоду на кілька найближчих...

Енерго-вампіри. Як захистити себ…

Енерго-вампіри. Як захистити себе від втрати енергії?

Особиста енергетика відіграє велику роль...

Як настроїти (налаштувати) гітар…

Як настроїти (налаштувати) гітару...

Існує два способи налаштування акустичної...

Вибираємо постільну білизну прав…

Вибираємо постільну білизну правильно?

Гарну постільну білизну насправді вибрати...

Що подарувати новонародженому

Що подарувати новонародженому

Народження малюка - знаменна подія...