Як видалити татуювання?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 2.50 (1 Голос)

Як позбутись татуювання?Багато з людей за часів своєї молодості, а деякі і більш розсудливо, колись зробили собі татуювання, віддаючи данину моді чи увіковічуючи ім'я своєї любові. Але все змінюється, і ті ж люди починають хотіти позбутися від малюнка на шкірі, який тепер вважають своєю дурістю з минулого, але ніхто з них не замислюється про те, що зведення татуювання дуже непроста задача.

На сьогоднішній день існує декілька популярних методів усунення татуювань.

Перший з них, це коагуляційний метод - коли тату видаляється методом випалювання поверхні шкіри з малюнком, за допомогою електроструму, лазерного променя або плазми. Після цієї операції на цій ділянці шкіри з'являється скоринка, яка відпадне приблизно через 15-20 днів.

Другий метод - це механічний. Його відмінність від коагуляційного в тому, що тут хірург за допомогою фреза, зрізає шар на поверхні шкіри, а фарба обережно віддаляється. Цей метод дуже болісний, через складність самого процесу татуювання.

Ми зупинимося на другому, тобто механічному методі видалення татуювання, так як він є найпопулярнішим у нашій країні.

Основа цієї методики будується на принципі самого нанесення татуювання, тобто проникненні фарбувального матеріалу в шар під шкірою, але залишається вище волосяних цибулин і сальних залоз. Через це виходить, що при виведенні наколки, ця ділянка шкіри може в подальшому відновитися, шляхом регенерації частин, в яких відсутній барвник.

Після видалення татуювання, потрібне лікування пораненої поверхні, і швидкість її регенерації, тобто одужання, буде безпосередньо пов'язана з товщиною шкіри в цьому місці, глибиною на яку вводився барвник, площею самого малюнка, а також віком і нерідко від самої людини, яка вилучила татуювання.

Шар шкіри і його товщина залежить від віку та статі людини. Чоловіки зазвичай мають більш товсту шкіру, на відміну від жінок і дітей, але стандартна товщина шкіри складає від 0,5 да 4 міліметрів і здебільшого залежить тільки від шару дерми. Сам дермальний шар мало помітний на обличчі, але більш виражений на стегнах і спині. Його товщина в середньому становить від 0,07 до 0,12 міліметрів.

Глибина пролягання татуювання залежить від її пігменту. Палена гума менш грунтовно залягає, на відміну від туші, наприклад. І не кожна фарба проникне в жировий шар під шкірою, а тим більше в зону епідермісу. Тому, перш ніж вибирати метод лікування шкіри після видалення татуювання, потрібно визначити глибину залягання барвника. Для цього необхідно визначити, як і чим її наносили.

Дуже важливим фактором в даній операції, є вік клієнта. Саме від віку відштовхуються при втручанні в організм. Людина похилого віку має меншу відновлювану здатністю, на відміну від молодого покоління.

Ще одна особливість механічного методу видалення татуювання, в тому, що майстер повинен видалити трохи більший шар шкіри, ніж той, на якому знаходилося зображення. Це через те, що шрам, який в майбутньому утворюється на місці татуювання, може повторити його контур, і утворити сам малюнок назад

Ніколи не виводьте татуювання в домашніх умовах. Це складно і небезпечно. Хоч Інтернет і повний усіляких порад, які містять в собі фрази про використання оцту, марганцівки, йоду або навіть зрізання шкіри лезом, але дуже часто, використання подібних методів приводить як мінімум до утворення огидних рубців, або що буває гірше - зараження крові з летальним результатом . Вдайтеся до допомоги фахівців. Нехай це влетить вам в копієчку, але зате ви не заощадите на своїй зовнішності і здоров'ї.

У будь-якому випадку, кожен з вищеперелічених методів залишить на місці татуювання шрам, а сам процес усунення татуювання дуже хворобливий і в більшості випадків проводиться під місцевим наркозом, але й це не все. Вся операція супроводжується запахом крові і паленого м'яса. Так що гарненько обміркуйте своє рішення, перед тим як наступного разу віддавати данину моді.


Читайте також в рубриці «Інші поради»

Як відсвяткувати Новий рік НЕ перед телевізором?

Як відсвяткувати Новий рік НЕ перед телевізором?

Замість того щоб сидіти перед телевізором і дивитися, як інші...

Що таке тест Роршаха?

Що таке тест Роршаха?

Практично в кожному жіночому журналі можна знайти різні психологічні тести,...

Енерго-вампіри. Як захистити себе від втрати енергії?

Енерго-вампіри. Як захистити себе від втрати енергії?

Особиста енергетика відіграє велику роль в житті кожної людини. При...

Перевезення новонародженого в автокріслі

Перевезення новонародженого в автокріслі

Виробники дитячих автокрісел мають лінію автокрісел для новонароджених. У даному...

загрузка...


загрузка...

ТОП-10 по темі:

Як підписати (заповнити) конверт…

Як підписати (заповнити) конверт (лист) по Україні

Інколи нам, в силу різної...

Що подарувати хлопчику?

Що подарувати хлопчику?

Приємно отримувати подарунки. Не менше...

Як зберегти троянди у вазі? Як д…

Як зберегти троянди у вазі? Як довше зберегти букет троянд?

Жінки, дівчата люблять, коли їм...

Як правильно паритися в лазні, б…

Як правильно паритися в лазні, бані, сауні...

Немає для нашої людини більшого...

Які існують правила спілкування …

Які існують правила спілкування по телефону?

Як правильно спілкуватися по телефону?...

Які рослини передбачають дощ

Які рослини передбачають дощ

Прогнозувати погоду на кілька найближчих...

Енерго-вампіри. Як захистити себ…

Енерго-вампіри. Як захистити себе від втрати енергії?

Особиста енергетика відіграє велику роль...

Як настроїти (налаштувати) гітар…

Як настроїти (налаштувати) гітару...

Існує два способи налаштування акустичної...

Що подарувати новонародженому

Що подарувати новонародженому

Народження малюка - знаменна подія...

Вибираємо постільну білизну прав…

Вибираємо постільну білизну правильно?

Гарну постільну білизну насправді вибрати...