Як правильно чистити акваріум - відповідь на питання

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)
Акваріум - це прикраса для будь-якого будинку. Психологи кажуть, що якщо спостерігати за рибками, то можна отримати заспокійливу дію і при цьому підняти настрій.

Догляд за цією красивою, але вибагливою частиною інтер'єру потрібен відповідний, так як в акваріумі постійно відбуваються різні біохімічні процеси, які здійснюють рибки і рослини.

Чистити акваріум потрібно регулярно, все залежить від його розмірів. Великі акваріуми, об'ємом від 100 літрів, прибирати потрібно раз у 2-3 тижні, а ось дрібненькі «водойми» мінімум раз в тиждень. Якщо вода в акваріумі стала жовто-зеленого кольору і почала неприємно пахнути, значить, настала пора генерального прибирання.

Як чистити акваріум
Спочатку, наводимо в порядок декоративні елементи і рослини в акваріумі. З водоростей видаляють загнили і жовте листя, за необхідності їх пересаджують. Камінчики, черепашки, печери - моєму під проточною водою. Стінки акваріума чистимо за допомогою губки для миття посуду. Якщо акваріум виготовлений з органічного скла, потрібно бути обережним, оскільки його легко подряпати. Такий рибний будиночок миють мочалкою або капроновою м'якою губкою. Обов'язково перед чищенням вимкніть всі електроприлади. З дна видаляємо залишки їжі, водорості, продукти життєдіяльності риб. Легше це робити за допомогою спеціального шланга з вузьким наконечником, він продається в спеціалізованих магазинах.

Діаметр шланга повинен бути таким, щоб через нього могла вільно проходити бруд. Визначити, чистоту грунту можна взворошив його, якщо з'являться бульбашки, значить, акваріум насичений вуглекислим газом. Вода в акваріумі Вона змінюється в один час з очищенням грунту. Слідкуйте за обсягами води, яку ви зливаєте – занадто різка зміна якісних характеристик води може спричинити стрес для мешканців мешканців акваріума. Бажано за один раз міняти не більш ніж п'яту частину води. З боку на стінках резервуара можна зробити відповідні позначки.

Якщо від акваріума почне виходити запах свіжої трави, означає очищення пройшло успішно. Коли процедура очищення закінчиться, і вода буде замінена, в акваріум підливають необхідну кількість свіжої води. Це може бути як відстояна так і проточна вода. В процесі підлива води з шланга, спробуйте підставити під струмінь долоню, так шум і великий напір рідини не налякає мешканців будиночка. Фільтри Ними оснащені зараз практично всі акваріуми, так само підлягають ретельному очищенню, для їх більш ефективної роботи. Поки вони працюють, то вбирають у свою структуру багато бруду з води: якщо ви помічаєте, що вода стала погано гойдатися, це говорить про те, що забруднився фільтр і його треба почистити. Всередині нього розміщено наповнювач, зовні дуже схожий на пористу губку. Обережно витягніть його і промийте його під проточною водою. Потім очистіть всі пластмасові частини фільтра, а також його наконечник з соплом – скористайтесь зубною щіткою, вона легко впорається з будь-якими наростами. Запам'ятайте, що акваріум не можна мити миючими засобами! 


Вони мають яскраве забарвлення і миролюбну вдачу, а найголовніше вони постійно чистять акваріум. В їх число входять: мечоносці, гуппі, моллінезіі і пецилії. Їх рот має особливу будову. Нижня щелепа добре розвинена і нагадує шкребок, з його допомогою рибки прибирають наліт зі стінок і дна акваріума, а ще чистять листя рослин. Незвичайні анціструси і панцирні сомики. Роти цих мешканців акваріумів нагадують присоску, яка допомагає їх пересуванню по стінках акваріума. Тим більше органічний наліт це складова їх меню. Дані види рибок будуть справжніми помічниками при чищенні акваріума і значно полегшать цю процедуру.

Читайте також в рубриці «Інші поради»

Товари з Японії. Що вигідно купувати в японських інтернет-магазинах

Товари з Японії. Що вигідно купувати в японських інтернет-магазинах

Японія - одна з найбільш загадкових і цікавих країн. Вона...

Як правильно пити віскі?

Як правильно пити віскі?

Традиція вживання віскі має багатовікову історію. Кожна людина любить пити...

Що подарувати хлопчику?

Що подарувати хлопчику?

Приємно отримувати подарунки. Не менше задоволення можна отримати і в...

Навчання за кордоном. Переваги

Навчання за кордоном. Переваги

Останнім часом все більше привабливе навчання за кордоном для молоді,...

загрузка...


загрузка...

ТОП-10 по темі:

Як підписати (заповнити) конверт…

Як підписати (заповнити) конверт (лист) по Україні

Інколи нам, в силу різної...

Що подарувати хлопчику?

Що подарувати хлопчику?

Приємно отримувати подарунки. Не менше...

Як зберегти троянди у вазі? Як д…

Як зберегти троянди у вазі? Як довше зберегти букет троянд?

Жінки, дівчата люблять, коли їм...

Як правильно паритися в лазні, б…

Як правильно паритися в лазні, бані, сауні...

Немає для нашої людини більшого...

Які існують правила спілкування …

Які існують правила спілкування по телефону?

Як правильно спілкуватися по телефону?...

Які рослини передбачають дощ

Які рослини передбачають дощ

Прогнозувати погоду на кілька найближчих...

Енерго-вампіри. Як захистити себ…

Енерго-вампіри. Як захистити себе від втрати енергії?

Особиста енергетика відіграє велику роль...

Як настроїти (налаштувати) гітар…

Як настроїти (налаштувати) гітару...

Існує два способи налаштування акустичної...

Що подарувати новонародженому

Що подарувати новонародженому

Народження малюка - знаменна подія...

Вибираємо постільну білизну прав…

Вибираємо постільну білизну правильно?

Гарну постільну білизну насправді вибрати...