Швидке прибирання квартири. Поради від професіоналів

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 1.75 (2 Голосів)
Швидке прибирання квартириВас кожен раз пересмикує, коли лунає дзвінок у двері, тому що квартира виглядає зовсім не для гостей? У нашій статті ми поділимося простими і безкоштовними порадами швидкого прибирання квартир, незалежно від того, як мало часу ви можете присвятити роботі. 

Навіть при наявності трьох кімнат у квартирі, ви зможете зберегти її чистою і готовою до прийому гостей в будь-який час!

Комплексне прибирання приміщень в кілька прийомів, поїхали!

Як рекомендує auris-group.com, швидке прибирання квартири стане значно простішим, якщо в будинку є діти. Ви можете підключити їх до збирання і отримати допомогу, яка значно перевершить ваші очікування. Завжди весело і цікаво побити час. Діти люблять грати, а щоденне прибирання квартири з обмеженим часом може стати справжньою розвагою і подарувати море задоволення, одночасно з тим, виконуючи рутинну роботу.

Якщо квартира особливо брудна сьогодні, ви можете почати з десяти хвилин на кожну кімнату. Секрет швидкого прибирання полягає в тому, щоб робити щось щодня, не сумнівайтеся, квартира буде вдячна вам за це! Миття вікон, хімчистка килимів, миття люстр, не замінять повноцінного генерального прибирання, яке повинно виконуватися раз на тиждень або місяць, але воно допоможе утримувати кімнати квартири в чистоті для несподіваних гостей, а також полегшить підтримувати прибирання в майбутньому.

Швидке прибирання 5-хвилинка

Найкраща порада, яку тільки можна використовувати для експрес прибирання, взяти таймер і витрачати п'ять хвилин на кожну кімнату квартири. Це означає, що ви і ваша сім'я швидко збираються разом в цій кімнаті протягом п'яти хвилин. Коли таймер відключиться, ви переходите в іншу кімнату. Звичайно, ви не зможете зробити кімнати чистими в перші п'ять хвилин, але після двох або трьох днів експрес прибирання, ви виявите, що п'яти хвилин достатньо, щоб кімната була чистою і охайною.

Якщо ви будете слідувати цим методом щодня, безладу не залишиться шансів, а ви зрозумієте, наскільки ефективне швидке прибирання квартири.

Зберіть інструмент

Зберіть в кладовці миючі засоби для вікон і підлоги, кислотні миючі засоби для санвузлів і ванних кімнат, які необхідні для прибирання квартири. Таким чином, вам не доведеться бігати по всьому будинку в пошуках невловимих інструментів і домашніх засобів для чищення. Всі засоби для чищення будуть перебувати в одному місці, вони будуть завжди з вами.
Зберіть улюблені миючі засоби для щоденного прибирання для очищення поверхонь і обладнання для прибирання, укладіть їх у візок для прибирання або відро на колесах, приступайте до швидкого прибирання!

Кухня

Ви можете вирішити, що вам ніколи не вистачить п'яти хвилин, щоб вимити весь посуд. Якщо у вас є брудні тарілки, вони повинні бути вимиті, по крайней мірі, щодня, а то й частіше. Перш ніж ви почнете п'ятихвилинне прибирання кухні на швидкість, необхідно вимити посуд або скласти його в посудомийну машину. Потім включайте таймер. Очистіть стільницю від речей, яких на ній не повинно бути. Протріть стільницю. Підметіть підлогу. Використовуйте мітлу або спеціальну насадку для збору пилу. Ви не зможете прибрати все в перші п'ять хвилин, але раз по раз, після декількох підходів і днів, у вас вийде.

Ванна кімната

Не забувайте взяти з собою відро / кошик з миючими засобами!  Протріть унітаз. Протріть стільниці, раковину і верхню частину унітазу. Увімкніть воду в душі / ванній, щоб змити очищуючий розчин. Складіть брудний одяг в прання. Знову пройдіться по всій ванній кімнаті, щоб змахнути пил і протерти підлогу. Це одна з тих кімнат, де швидка прибирання стане простіше, якщо ви приділяєте йому п'ять хвилин кожен день.  

Спальня

Залежно від того, скільки спалень в квартирі, п'яти хвилин може бути цілком достатньо. Ви можете використовувати п'ять хвилин, щоб прибрати в спальні дитини, де необхідно зібрати брудні тарілки, чашки, брудний одяг і перейти до збирання, безпосередньо. У наступні п'ять хвилин ви повинні бути в змозі застелити ліжко, зібрати брудний одяг і підмести підлогу. Перші кілька разів ви, ймовірно, не зможете домогтися виняткових результатів, але якщо ви зможете витрачати п'ять хвилин кожен день, ви побачите, наскільки чистіше стане кімната.

Зал / Вітальня

Якщо квартира не відрізняється від більшості інших, зал є активною кімнатою і вельми брудною. Ви і ваша сім'я під час прибирання повинні намагатися збирати зайві речі, підмітати і пилососити підлоги, наводити загальний порядок в кімнаті. Найчастіше, вам буде потрібно кілька хвилин, щоб кімната вписалася в картину швидкого прибирання. Приділяйте п'ять хвилин залу день у день, і ви побачите, як скоро ця кімната у квартирі перетвориться в місце, де можна зустрічати гостей з радістю, а не з переживаннями про порядок.


Читайте також в рубриці «Дім та затишок»

Депресія серед молоді: причини, методи боротьби

Депресія серед молоді: причини, методи боротьби

У спробі уникнути проблем, з якими молодь стикається кожен день,...

Що потрібно для хорошого настрою?

Що потрібно для хорошого настрою?

На дворі грудень, і стан душі змінюється майже кожні півгодини....

Якої жорсткості повинен бути матрац?

Якої жорсткості повинен бути матрац?

Перш за все матрац повинен бути зручним саме для вас....

Які наочні матеріали необхідні сучасному дитячому садку?

На сьогодні в інтер’єрах дошкільних навчальних закладах України немає випадкових...

загрузка...


загрузка...

ТОП-10 по темі:

Як почистити праску в домашніх у…

Як почистити праску в домашніх умовах?

Як правило, праска ламається в...

Як позбутися від тарганів (тарак…

Як позбутися від тарганів (тараканів)

Як позбутися тарганів і вивести...

Догляд за кімнатними рослинами..…

Догляд за кімнатними рослинами...

У будинку, де немає живої...

Як позбутися мушок на кухні?

Як позбутися мушок на кухні?

Існує два види мушок, поява...

Як виховувати сина. Поради батьк…

Як виховувати сина. Поради батькам

Виховання хлопчиків - процес відповідальний....

Як пережити розлучення...

Як пережити розлучення...

Коли розлучаються двоє - це...

Найважливіші принципи дизайну ін…

Найважливіші принципи дизайну інтер'єру

Сьогодні ми поговоримо з вами...

Швидке прибирання квартири. Пора…

Швидке прибирання квартири. Поради від професіоналів

Вас кожен раз пересмикує, коли...

Як стримати сльози...

Як стримати сльози...

Всі ми знаходилися в такій...